Zawodniczki Azalii w rolach głównych

Katarzyna Wilkos zajęła 2 miejsce w I etapie Wyścigu Szosowego po Ziemi Lubartowskiej. archiwum
Katarzyna Kozyra (FML Poltino Azalia Brzóza Królewska) zajęła w Zielonej Górze 5 miejsce w II eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wśród juniorek młodszych.

Nasza zawodniczka, która wygrała I eliminację, zapewniła sobie udział w olimpiadzie. Wśród młodziczek po raz drugi wygrała Katarzyna Socha i zdobyła puchar Prezydenta Zielonej Góry. U młodzików 3 lokatę zajął Jakub Murias z Resovii.

Zawodniczki Azalii brylowały także w I etapie Wyścigu Szosowego po Ziemi Lubartowskiej. Seniorka Katarzyna Wilkos zajęła 2 miejsce, a Ewelina Szybiak z Resovii była czwarta. Wśród juniorek młodszych Kozyra nie miała sobie równych. Podobnie jak Socha u młodziczek. Rywalizację młodzików wygrała Murias, a 5 pozycje zajął Wojciech Miazga z Azalii. U juniorów młodszych Filip Pysz był piąty. Azalia prowadzi w klasyfikacji drużynowej.

W Górzycy k. Słubic odbyła się II seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym i eliminacja do OOM. W jeździe indywidualnej na czas (10 km) Kozyra była druga, Pysz trzeci, Wilkos zajęła 6 lokatę wśród orliczek (do 23 lat). W wyścigu ze startu wspólnego (50 km) Kozyra była piąta.