Zawodniczki DAP-u Dębica pokonały w ostatnim sparingu Inter Gnojnica - to był już decydujący sprawdzian przed inauguracją rundy wiosennej

Piłkarki DAP-u pewnie wygrały z Interem Gnojnica 4:0 w ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej. Walka o pierwsze ligowe punkty już w przyszły weekend.

Podopieczne trenera Kamila Nowaka nie miały problemy z pokonaniem rywala z niższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej połowie bramkę zdobyła Marlena Pyskaty, a w drugich 45 minutach dębiczanki dołożyły jeszcze trzy gole.

Runda jesienna w 2. lidze nie była zbyt udana dla "pomarańczek". Zawodniczki DAP-u przegrały wszystkie spotkania i zdobyły tylko jednego gola. Inauguracja rundy wiosennej już w najbliższą sobotę. Dębiczanki zmierzą się u siebie ze Spartą Daleszyce, a więc wiceliderem.

DAP Dębica - Inter Gnojnica 4:0 (1:0)

Bramki: Rogaczewska dwie, Pyskaty, Klabacha.