1 liga kobiet. Arini Resovia lepsza od Sportowej Czwórki Radom

Gabriela Kaput otworzyła wynik meczu
Gabriela Kaput otworzyła wynik meczu Krzysztof Kapica
Piłkarki Arini Resovia pokonały na własnym boisku Sportową Czwórkę Radom.

Resoviaczki nie przestraszyły się tego, że grały z dotychczasowym liderem i lepiej zaczęły spotkanie. Na prowadzenie rzeszowianki wyprowadziła Gabriela Kaput, ale niedługo później padła wyrównująca bramka dla przyjezdnych. Resovia jednak jeszcze przed przerwą ponownie wyszła na prowadzenie i do szatni do podopieczne trenera Pawła Szurgocińskiego schodziły w lepszych nastrojach.

Po przerwie długo trzeba było czekać na kolejne bramki, ale w końcu piłka znalazła się w siatce i to ponownie w siatce radomianek - Ellin Lindstroem podwyższyła na 3:1 i tym samym zamknęła to spotkanie.

- Nie patrzyliśmy na to, że gramy z dotychczasowym liderem, bo drużyny na pierwszym miejscu pewnie będą się jeszcze zmieniały wielokrotnie, ale chcieliśmy po prostu zdobyć kolejne trzy punkty - podsumował trener Arini Resovii Paweł Szurgociński.

Resoviaczki pokonują na własnym stadionie SC Radom 3:1.

1 liga kobiet. Arini Resovia pokonała na własnym stadionie S...

Arini Resovia - Sportowa Czwórka Radom 3:1 (2:1)

Bramki: Kaput 24, Strasińska 45, Lindstroem 90+4 - Dall'ara 36.

Resovia: Barszcz - Lindstroem, Kurasz, Gajdur, Czyż, Łach ż, Kaput ż, Bednarz, Strasińska, Misiak, Komanda. Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Rolnik Biedrzychowice - Pogoń Tczew 2:10; Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź 4:0; Skra Częstochowa - Stomilanki Olsztyn 1:3.

Mecze Ząbkovia Ząbki - ROW Rybnik i Trójka Staszówka/ Jelna - SWD Wodzisław Śląski zostały przełożone na inny termin.