2 liga koszykarzy. Siarka Tarnobrzeg w końcu zwycięska. Drużyna Arkadiusza Papki rozgromiła Start II Lublin

mił
Archiwum
Koszykarze Siarki Tarnobrzeg przerwali złą passę w 2 lidze i pokonali efektownie Start II Lublin.

Tarnobrzeżanie przystępowali do tego meczu po czterech porażkach z rzędu i bardzo zależało im na przerwaniu tej słabej passy.

To było widać na parkiecie od samego początku, bo Siarka narzuciła swój styl gry i szybko wypracowała solidną przewagę.

Z prawdziwym nokautem mieliśmy jednak do czynienia w III kwarcie, kiedy miejscowi nie mieli litości dla rywala.

Siarka Tarnobrzeg - Start II Lublin 85:45

Kwarty: 24:12, 18:15, 31:7, 12:11.

Siarka: Buszta 12 (2x3), Mikołajko 12 (10 zb.), Baran 14 (4x3, 4 zb., 7 as., 4 str.), Gazarkiewicz 9, Pandura 2 oraz Jadaś 7, Pawełek 11 (3x3, 5 prz.), Rycerz 9 (1x3, 4 as., 4 str., 5 prz.), Karliński 9 (7 zb., 6 prz.), Ryznar 0. Trener Arkadiusz Papka.