2 liga koszykarzy. Stal Stalowa Wola przespała pierwszą połowę i przegrała z Sokołem Ostrów Mazowiecka

Miłosz Bieniaszewski
Archiwum
Koszykarze Stali Stalowa Wola doznali kolejnej porażki w 2 lidze koszykarzy. Tym razem ulegli Sokołowi Ostrów Mazowiecka.

Stali Stalowa Wola kompletnie się ten mecz nie udał, a już jego pierwsze fragmenty pokazały, że podopiecznym Bogdana Pamuły ciężko będzie o powodzenie. To goście seriami zdobywali punkty, a miejscowi tylko z rzadka na to odpowiadali.

Sokół szybko więc wypracował sporą przewagę, która po dwóch kwartach wynosiła już 26 punktów, a na początku trzeciej odsłony urosła do ponad 30 oczek.

Dopiero wtedy goście trochę odpuścili i miejscowi zdołali nieco zniwelować straty, ale przyjezdni wszystko mieli pod kontrolą i nawet na moment ich wygrana nie była zagrożona.

W ich szeregach brylował Andrij Shapovalov, który rzucił 21 punktów, rozdał 9 asyst oraz zanotował 6 zbiórek.

Stal Stalowa Wola - Sokół Ostrów Mazowiecka 78:92

Kwarty: 15:32, 16:25, 25:21, 22:14.

Stal: Bandyga 7, Kaczmarski 0, Gumiński 8 (4 zb., 6 as.), Tabor 28 (5x3, 4 zb., 4 str.), Łabuda 12 (2x3) oraz Buczek 7 (1x3), Pietras 4, Bejnar 7 (1x3), Szubart 0 (4 zb.), Baj 3, Kindlik 0, Wojtanowicz 2. Trener Bogdan Pamuła.