2 liga siatkarek. Po sobotnich meczach zadowolone były zawodniczki Marby Sędziszów i SAN-Pajdy Jarosław - oba podkarpackie zespoły wygrały

Micz
Siatkarki Marby Sędziszów po bardzo dobrej grze cieszyły się z ogrania rywalek z Lublina. Oddały rywalkom tylko jednego seta Marcin Jastrzębski
Marba Sędziszów pokonała u siebie AZS UMCS Lublin. SAN-Pajda Jarosław natomiast zdemolowała Sokół Radzionków.

Podopieczne trenera Piotra Pajdy zagrały w Radzionkowie kapitalnie. - Dzisiaj jestem naprawdę wyjątkowo zadowolony - powiedział szkoleniowiec jarosławskiego zespołu.

SAN-Pajda wygrała zdecydowanie, a jej dominacja ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. - W każdym secie zagraliśmy bardzo dobrze - podsumował Piotr Pajda.

Sokół Radzionków - SAN-Pajda Jarosław 0:3

Sety: 9:25, 16:25, 11:25.

SAN-Pajda: Chmielewska, Bartkowska, Saj, Stepko, Dudek, Sad, Brzezińska (libero) oraz Chmielarczyk, Dąbrowicz. Trener Piotr Pajda.

Powody do radości miały w sobotę zawodniczki i kibice Marby. Zespół Macieja Lesia zagrał bardzo dobrze i pokonał rywalki 3:1.

Tylko w trzeciej partii gra zespołu z Sędziszowa nie bardzo się układała. - Siadło nam wtedy przyjęcie i gra nie bardzo się układała - przyznał trener Leś.

W pozostałych partiach sędziszowianki nie pozwoliły sobie jednak na wpadki. - Wszystkie sety były bardzo wyrównane, ale to rywalki cały czas musiały nas gonić - zakończył trener Marby.

Marba Sędziszów Młp - AZS UMCS Lublin 3:1

Sety: 25:21, 25:22, 14:25, 25:23.

Marba: Sas, Kochan, Soja, Izworska, Pikusa, Hajduk, Chmura (libero) oraz Petrykowska, Flis, Korzeń (libero). Trener Maciej Leś.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Pogoń Proszowice - Maraton Krzeszowice 3:0 (25:16, 25:16, 25:17);

Silesia Volley Mysłowice - Tomasovia Tomaszów Lub. 2:3 (20:25, 25:22, 25:18, 23:25, 12:15);

Halemba Ruda Śląska - SMS PZPS II Szczyrk 0:3 (23:25, 9:25, 22:25).