3 liga. Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 1:1. Niedosyt w obozie rzeszowian [RELACJA]

tor
Krzysztof Kapica
Podlasie Biała Podlaska zremisowała u siebie z Resovią Rzeszów 1:1.

W 18. min jeden z piłkarzy Podlasia zagrał ręką przed polem karnym. Do piłki podszedł Bartłomiej Buczek i pięknym strzałem z rzutu wolnego umieścił „skórę” w okolicach „okienka” bramki miejscowych. Resovia przeważała, ale okopane na swej połowie Podlasie uniknęło dalszych strat.

Krótko po przerwie Ogrodnik wyłożył piłke Dawidowi Kwiekowi, ten strzelił niby solidnie w krótki róg, ale bramkarz jakimś cudem obronił. “Pasiaki” dominowały, gospodarze nie mogli dostać się w pole karne, ale... W 66. minuice Wojczuk strzelił płasko z rzutu wolnego. Do bramki było daleko, piłka poleciała tam, gdzie stał nasz bramkarza, ale znalazła droge do siatki. Obraz gry się nie zmienił, ale rzeszowianie nie zdołali podkreślić przewagi golem i wracali do domów z niedosytem.

Podlasie Biała Podlaska - Resovia 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Buczek 18 wolny, 1:1 Wojczuk 66 wolny.

Podlasie: Gugeszaszwili - Pajnowski, Konaszewski, Łakomy, Kocoł (73 Syryjczyk) - Buzun żk (62 Andrzejuk), Wojczuk (85 Czapski), Grajek żk, Komar żk (77 Kosieradzki) - Leśniak (62 Nieścieruk), Renkowski.

Resovia: Gnatek 4 - Kmiotek 7, Pawlak 6, Makowski 6, Drobot 7 (70 Cach) - Ogrodnik 6, Domoń 6, Kaliniec żk 5 (65 Adamski 5), Frankiewicz żk 6 (82 Twardowski), Kwiek 6 - B. Buczek 7 (77 D. Buczek).