4 liga. Izolator Boguchwała pokonał Stal Gorzyce 5:0. Kolejne trzy bramki do swojego dorobku dopisał Patryk Zieliński

Piłkarze Izolatora zaaplikowali Stali aż 5 goli
Piłkarze Izolatora zaaplikowali Stali aż 5 goli Michał Czajka
Izolator Boguchwała nie miał żadnych problemów z pokonaniem Stali Gorzyce. Po raz kolejny dał o sobie znać niezawodny Patryk Zieliński, który zaliczył hattricka.

Od samego początku piłkarze Izolatora narzucili swój styl gry. Co kilka minut zagrażali bramce Barana, ale nie potrafili wykorzystać stworzonych sytuacji. Wreszcie dał o sobie znać Marcin Dudek, który otworzył wynik meczu. Kilka minut później mogło być 2:0, ale kapitalny strzał Dawida Pałysa-Rydzika trafił w poprzeczkę. Stal właściwie tylko raz zagroziła bramce gospodarzy, kiedy Winiarski strzałem zza połowy boiska próbował zaskoczyć Kaszubę (niewiele brakowało, by mu się udało).

Druga połowa ponownie rozpoczęła się od ataków "Izolacji". W 58. minucie przypomniał o sobie etatowy snajper drużyny z Boguchwały, Patryk Zieliński i było 2:0. Wtedy worek z bramkami rozwiązał się na dobre. W 70. minucie kolejny błąd obrony gości wykorzystał "Zielak". W ostatnich 10 minutach miejscowi dorzucili jeszcze 2 gole, które strzelili Dudek i Zieliński. - Myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony choć tych goli mogło paść jeszcze więcej - podsumował trener Izolatora, Tomasz Głąb. - Nie ma jednak co narzekać, bo to było dla nas dobre spotkanie - zakończył.

- Nie ma się co oszukiwać - my już spadliśmy, ale chcielibyśmy się jakoś godnie z tą 4. ligą pożegnać. Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu, bo gospodarze byli od nas znacznie lepsi

- powiedział po meczu trener Stali, Tomasz Rychel.

Izolator Boguchwała - Stal Gorzyce 5:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dudek 28, 2:0 Zieliński 58, 3:0 Zieliński 70 4:0 Dudek 84, 5:0 Zieliński 85.

Izolator: Kaszuba 9 - K. Wilk 8, Bogacz 8, Wiącek 8, Gajdek 8 (74 J. Wilk) - Pikiel 8 (86 Mazur), Zieliński 9, Sitek 8 (71 Dobrzański), Pałys-Rydzik 8, Worosz 8 (69 Domin 8) - Dudek 9. Trener Tomasz Głąb.

Stal: Baran 3 - Madej 3 (46 Machowski 3), B.Idec 3 (46 A.Nowak 3), Winiarski 3, Syguła 3 (68 Świąder 3) - Łuczakowski ż 3, Lipiec 3, Falasa 3, Tur 3, Dec 3 - Szymanek 3. Trener Tomasz Rychel.

Sędziował Tomasiewicz 7 (Dębica). Widzów 150.

Kapitan Izolatora: Najważniejsze będą majowe mecze [WIDEO]