4 liga. MKS Kańczuga przegrała z Sokołem Kolbuszowa Dolna [ZDJĘCIA]

MKS Kańczuga (pomarańczowe stroje) przegrał wysoko z Sokołem Kolbuszowa.
MKS Kańczuga (pomarańczowe stroje) przegrał wysoko z Sokołem Kolbuszowa. Grzegorz Kostka
Sokół Kolbuszowa Dolna ma chyba patent na strzelanie bramek zespołowi z Kańczugi. Podopieczni Waldemara Mazurka w dwumeczu zdobyli aż trzynaście goli.

Początek meczu należał do gospodarzy, tylko co z tego, że stworzyli sobie trzy bardzo dobre okazje do zdobycia gola, jak nie potrafili ich wykorzystać. A, że niewykorzystane sytuacje w piłce się mszczą, to po 17 minutach przegrywali już 0:2. Mimo straty dwóch goli miejscowi grali swoje i wpierw Dominik Kielich, a później Wojciech Kubicki zdobyli bramki i na przerwę drużyny zeszły z wynikiem remisowym. Po przerwie miejscowi jednak w pierwszych 20 minutach popełnili masę błędów w obronie, co skrzętnie wykorzystali goście. Cztery bramki, w tym dwie Krzysztofa Szymańskiego, przypieczętowały zdecydowany, końcowy triumf przyjezdnych.

MKS Kańczuga - Sokół Kolbuszowa Dolna 2:6 (2:2)

MKS: Płocica (46 Rypnovskyy) - Kubicki, Cieleń (72 Szpytma), Bawor, A. Gurak – Babiarz (54 Paczocha), Paczocha, Kudła (86 Bogacz), D. Kielich – S. Kielich (62 Paczocha), Struś (54 P. Gurak). Trener Marek Rybkiewicz.

Sokół: Piechota – Misko, Ilnytskyi żż cz[88], Karkut, Szczurek – Aab (62 Misiak ż), Stec, Kołacz (70 Patla), Skupiński, K. Dziedzic (68 Walicki) - Szymański. Trener Waldemar Mazurek.