4. liga podkarpacka. Błękitni Ropczyce ograli Wolanię Wola Rzędzińska w grze kontrolne. Testowany napastnik strzelił gola

Marcin Jastrzębski
Trener Rafał Rudny szuka jeszcze ofensywnego zawodnika.
Trener Rafał Rudny szuka jeszcze ofensywnego zawodnika. facebook.com/mksblekitniropczyce/
Gracze Błękitnych Ropczyce po środowej porażce w słowackim Stropkowie (0:2) pokonali u siebie Wolanię Wolę Rzędzińską w piątkowej grze kontrolnej.

Trener Błękitnych, Rafał Rudny, testował w tym sparingu 7 zawodników. Wiadomo, że dwóm już podziękowano i klub dopina formalności by pozyskać bramkarza, dwóch obrońców, pomocnika i napastnika.

– Cały czas szukamy kreatywnego zawodnika na pozycję nr 10 – zaznacza Rudny.

Błękitni Ropczyce - Wolania Wola Rzędzińska 3:1 (1:0)
Bramki: Siepierski, Bieniek, testowany (napastnik) - Biały.

Błękitni (1 połowa): zawodnik testowany - Michał Kukla, Dominik Ochał, Bartek Darłak, Krzysztof Orzech - Alan Rudny, zawodnik testowany, Alan Ogrodnik - Hubert Siepierski, zawodnik testowany, Mateusz Bieniek.
Błękitni (2 połowa): zawodnik testowany - Michał Kukla, zawodnik testowany, Bartek Darłak, Krzysztof Orzech - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Alan Ogrodnik - Hubert Siepierski, zawodnik testowany, Mateusz Bieniek.