4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów dostała kolejną lekcję gry od SPEC Stali Łańcut

Tomasz Paryś
Tomasz Sowa
SPEC Stal Łańcut zrobiła to, co do niej należało i wysoko pokonała Koronę Rzeszów na wyjeździe. Teraz łańcucianie będą oczekiwać na doniesienia z niedzielnego meczu lidera.

Mimo wysokiego zwycięstwa Stali Łańcut nad czerwoną latarnią rozgrywek, długo musieliśmy czekać na premierowe trafienie w tym meczu. Bramkę „do szatni” zdobył Patryk Róg. Mogło to mieć wpływ na morale młodej rzeszowskiego zespołu, który źle wszedł w drugą połowę i w ciągu czterech minut stracił kolejne dwa gole. Niemniej jednak Korona dzielnie walczyła do końca, przeprowadzając wiele ciekawych akcji i mając kilka okazji na honorowe trafienie. Co nie udało się gospodarzom, udało się łańcucianom. Hat-tricka zanotował Patryk Róg, chociaż jego strzał z rzutu karnego obronił golkiper rywali, ale dobitka napastnika gości okazała się skuteczna. Swój dorobek bramkowy podreperowali także Oskar Majda i Bartłomiej Makowski.

Korona Rzeszów - SPEC Stal Łańcut 0:6 (0:1)

Bramki: 0:1 Róg 44, 0:2 Róg 47, 0:3 samobójcza 49, 0:4 Róg 69, 0:5 Majda 77, 0:6 Makowski 84.

Sędziował: Ciak (Stalowa Wola).