Tomasz Paryś
W ostatnim meczu sezonu Polonia ugrała u siebie punkt
W ostatnim meczu sezonu Polonia ugrała u siebie punkt Michał Czajka
Polonia Przemyśl na pożegnanie z 4. ligą podkarpacką zremisowała na swoim stadionie z Wisłokiem Wiśniowa.

Wisłok Wiśniowa, który utrzymanie zapewnił sobie dopiero w przedostatniej kolejce, wyszedł na prowadzenie po świetnie wyprowadzonej kontrze w 31. minucie spotkania. Gospodarze wykonywali rzut rożny, ale stracili piłkę i po udanym kontrataku rywali stracili też bramkę. Do siatki trafił dobrze spisujący się w rundzie wiosennej Karol Czelny. Chociaż przemyscy obrońcy byli w przewadze jednego zawodnika, nie potrafili uchronić swojej drużyny przed utratą gola.

Odpowiedź Polonii przyszła szybko, bo zaledwie dziesięć minut później. Oskrzydlającą akcję Dominika Janasa zamknął na dalszym słupku Hrihoryi Zanko i zrobiło się 1:1, a rezultat ten utrzymał się już do końca spotkania. Polonia żegna się z czwartą ligą na najbliższy rok, ale w Przemyślu głęboko wierzą, że będzie to rozstanie tylko na jeden sezon.

Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Czelny 31, 1:1 Zanko 41.

Sędziował: Warzocha (Rzeszów).