4. liga podkarpacka. Sokół Kamień punktuje w Sędziszowie Małopolskim, choć do przerwy wygrywała Lechia

Marcin Jastrzębski
facebook.com/sokol.kamien
Zespół Sokoła Kamień po niełatwym meczu pokonał sędziszowską Lechię w kolejnym meczu o 4-ligowe punkty. Do przerwy pachniało sensacją, bo miejscowi prowadzili 2:0.

Lechiści rewelacyjnie weszli w to spotkanie. Po dograniu Kamila Wesołowskiego jeden z graczy Sokoła skierował piłkę do własnej bramki. Będący w wyśmienitej formie Kamil podwyższył prowadzenie sędziszowskiej ekipy po pół godzinie gry.

Warto wspomnieć, że Kamil tydzień wcześniej zdobył cztery gole w wyjazdowym boju Lechii przeciwko Cosmosowi Nowotaniec.

W drugiej połowie wyżej notowany rywal z Kamienia wziął się do pracy. Goście szybko strzelili kontaktowego gola, względnie szybko wyrównali, a decydującego o wygranej gola zdobył najlepszy strzelec rozgrywek – Kacper Piechniak.

Lechia Sędziszów – Sokół Kamień 2:3 (2:0)

Bramki: 1:0 Zbyradowski 3-samobójcza, 2:0 Ka. Wesołowski 32, 2:1 Jędryas 48, 2:2 Wydra 60, 2:3 Piechniak 66-karny.

wyjściowe składy:
Lechia: Ł. Ćwiczak – Al. Czółno, Lesiński, Szewczyk, Początek, Iwański, Zygmunt, Ka. Wesołowski, Tchumburidze, Słoma, Pyrdek. Trener Dariusz Kaznecki.

Sokół: Siudak – Zbyradowski, Gnatek, Podstawek, Konefał, Piechniak, Stępniowski, Wydra, Marut, Majka, Jędryas. Trener Łukasz Chmura.