4. liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa wygrywa w Kolbuszowej Dolnej z Sokołem. Sokół stracił zawodnika przed przerwą

Marcin Jastrzębski
Gracze Wisłoka Wiśniowa dopisali do swojego konta cenne trzy punkty.
Gracze Wisłoka Wiśniowa dopisali do swojego konta cenne trzy punkty. Tomasz Sowa
Gracze Wisłoka Wiśniowa wygrali drugi mecz z rzędu. Zespół Grzegorza Sitka zapunktował w wyjazdowym boju z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Wisłok pokazał skuteczną grę w ofensywie.

Wisłok wyszedł na prowadzenie po pół godzinie gry i utrzymał prowadzenie do końca pierwszej połowy. Wiśniowa w całej pierwszej połowie grała lepiej od Sokoła, a dodatkowo miejscowi stracili jednego zawodnika, bo po drugiej żółte kartce boisko opuścił Marcin Mokrzycki.

Sokół zaskoczył rywala po szybkim ataku i do siatki Wiśniowej trafił były zawodnik Wisłoka – Adrian Nowak. Odpowiedź Wiśniowej była natychmiastowa. Młodego golkipera Sokoła Wojciecha Kopcia pokonał Paweł Piątek. Swoje doświadczenie w końcówce meczu wykorzystał Jarosław Czernysz, który strzelając gola na 1:3, który praktycznie rozstrzygnął losy tego starcia. W doliczonym czasie gry drugą bramkę dla Sokoła zaliczył Adrian Nowak.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Krępa 32, 1:1 Nowak 54, 1:2 Piątek 57, 1:3 Czernysz 88, 2:3 Nowak 90+4.

Sokół: Kopeć – Baran, Drelich, Tetlak – Cyganowski, Kołacz, Łuczyk, M. Mokrzycki, M. Mazurek - Nowak, Szczurek. Trener Sebastian Ryguła.
Weszli: Szymański, Lewandowski, Duszkiewicz, Skowron, Bożek.

Wisłok: Korziewicz - Szymański B, Majewski, Piątek, Krok, Czelny, Zięba, Kasperkowicz, Czernysz, Krępa, Kovtok. Trener Grzegorz Sitek.
Na ławce rezerwowych: Dziok, Walicki, Złamaniec, Szymański, Reichel, Gil, Boduch