Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Równo 400 osób stanęło na starcie drugiej edycji mieleckiego...

400 osób wzięło udział w mieleckim półmaratonie. To była druga edycja „Love’ Las Colfarm Półmaraton 2018” [ZDJĘCIA]

Równo 400 osób stanęło na starcie drugiej edycji mieleckiego maratonu Love Las 2018. Tak duża frekwencja może jedynie cieszyć, trasa nie była łatwa, a do tego liczyła ponad 20 kilometrów.

Organizatorem biegu był stowarzyszenie Zabiegani Mielec. - Sportowa rywalizacja połączona z dobrą zabawą oraz aktywnym wypoczynkiem, a w dodatku satysfakcja z pokonanej trasy są gwarantowane – mówiła Magdalena Ortyl z Zabieganych Mielec.

Jej słowa znalazły odzwierciedlenie na mecie, bo na twarzach uczestników zamiast zmęczenia, widzieliśmy szerokie uśmiechy. - Cieszą nas te uśmiechnięte miny na mecie i ciepłe słowa. Obiecujemy również, że w następnej edycji dołożymy wszelkich starań, żeby było jeszcze lepiej – podkreśliła Ortyl.

Półmaraton Love Las wygrał Grzegorz Czyż, na drugim miejscu był Jacek Żądło, a na trzecim Michał Kielboń. Wśród kobiet najszybciej na metę dotarła Patrycja Świerczak.

Świetny początek Huberta Hurkacza w Madrycie! Demolka w pierwszym secie!

ME w judo. Polacy bez sukcesów w drugim dniu zmagań. Jak wygląda ranking olimpijski?