Apklan Resovia wygrała z Hutnikiem Kraków 3:0 w sobotnim sparingu. Trener Radosław Mroczkowski testował sześciu zawodników

Marcin Trzyna
Krzysztof Kapica
Apklan Resovia wygrała 3:0 z Hutnikiem Kraków w sobotnim sparingu. Był to sentymentalny mecz dla Szymona Szydełki, nowego trenera Hutnika, który w przeszłości był zarówno piłkarzem, jak i trenerem rzeszowskiego klubu.

Sparing. Apklan Resovia wygrała z Hutnikiem Kraków 3:0 w sob...

Radosław Mroczkowski w pierwszej połowie przyglądał się trzem testowanym, byli to dwaj obrońcy i pomocnik. Jeden z testowanych defensorów doznał urazu i na placu gry zastąpił go Sebastian Zalepa.

Do przerwy było bez bramek, ale po zmianie stron "pasiaki" napoczęły rywala z Krakowa i ostatecznie Resovia wygrała 3:0. Trener Mroczkowski w drugiej odsłonie przyglądał się trzem testowanym: dwóm defensorom i napastnikowi.

Razem w barwach Resovii wystąpiło w sobotę sześciu piłkarzy testowanych. Zagrali również nowi piłkarze rzeszowskiego 1-ligowca: Josip Soljić i Jakub Wróbel.

Apklan Resovia - Hutnik Kraków 3:0 (0:0)

Bramki: Wasiluk, Domoń, Feret.

Naga sesja Kasi Dziurskiej! Popularna trenerka pręży swoje u...

Lech Poznań zmienia trenera: Skorża za Żurawia