MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Atak zimy na Podkarpaciu. Kolizje, wypadki utrudnienia [RAPORT g. 19.40]

Katarzyna Mularz
internauta Andrzej
Intensywne opady śniegu od wczoraj paraliżują podkarpackie drogi. Na bieżąco przekazujemy raporty o sytuacji w Rzeszowie i regionie. Za pomoc dziękujemy internautom.

Od rana otrzymujemy od Was raporty dotyczące utrudnień na drogach w regionie. Sytuację pogarszają ciągłe intensywne opady śniegu. Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie opublikowało komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, który ustanowił na Podkarpaciu trzeci stopień zagrożenia zawiejami i zamieciami śnieżnymi oraz pierwszy stopień zagrożenia silnym wiatrem (ostrzeżenie ważne do godz. 21).

Jak informuje CZK: - Przewiduje się wystąpienie dość silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h oraz porywów wiatru od 70 km/h do 80 km/h. Wiatr z kierunków północnych.

Nadal obowiązuje też drugi stopień zagrożenia intensywnymi opadami śniegu (ważne do godz. 20).

Raporty o sytuacji na drogach w Rzeszowie znajdziesz tutaj

Raporty drogowe 15 marca

godz. 01.00

Rzeszów: Około godziny 1:00 wracałam z pracy z Rzeszowa w stronę Krakowa. Mniej więcej za ostatnim skrzyżowaniem ul.Krakowskiej cztery tiry zablokowały drogę.Powodem zablokowania drogi jest śnieg na drodze. Tiry nie mogą w żadną stronę ruszyć. Przejechałam tylko dlatego że mam małe autko i przecisnęłam się między nimi - pisze Ewa.

godz. 06.00

pow. tarnobrzeski: Poranek tragiczny, lokalne drogi nie są odśnieżone, to skandal. Autobusy opóźnione około 10 min. Mieszkańcy okolicznych wsi w Baranowie Sandomierskim sami odśnieżają drogi należące do gminy gdyż ich pociechy idąc do szkoły toną w zaspach! Sytuacja jest ciężka! - donosi Mateusz

pow. jasielski Droga wojewódzka nr 992 relacji Jasło - Nowy Żmigród nieprzejezdna w miejscowości Zarzecze. Na nawierzchniach dróg warstwa zajeżdżonego śniegu, błoto pośniegowe, lokalnie ślisko. Nielepsze warunki panują na drodze 993 Dukla - Nowy Żmigród, natomiast drogi gminne są całkowicie nieodśnieżone! - pisze internauta.

godz. 08.00

Rzeszów Tworzy się ogromny korek przy wjeździe do miasta od strony Tyczyna. Warunki na drodze bardzo trudne.

godz. 08.37

Ropczyce Droga Ropczyce - Mielec przejezdna ale śliska. Samochody ciężarowe nie mogą podjechać pod górkę w Ropczycach i na wiadukt kolejowy. Zalega dużo błota pośniegowego. W niektórych miejscach tworzą zaspy z nanoszonego przez wiatr lekkiego śniegu. Lokalne uliczki i chodniki w Ropczycach - Osiedle Czekaj odśnieżone- pisze Bartek

droga Babica- Rzeszów Korek zaczyna się mniej więcej od Babicy. Droga jest całkowicie nieprzejezdna. 2km jadę już 2.5h kto nie musi nich nie wyjeżdża na tę trasę. Drogi śliskie, nieodśnieżone do tego zamiecie śnieżne, co bardzo ogranicza widoczność. Tiry nie mogą wyjechać pod górki, zresztą koła osobowych samochodów też kręcą się w miejscu- informuje Beata

droga Barwinek- Rzeszów Jadąc drogą krajową relacji Barwinek - Rzeszów korki od Rzeszowa momentami sięgają aż do Babicy. Proponuję objazd przez Lubenię i Budziwój. Droga w Babicy i okolicach jest fatalna. Samochody osobowe ślizgają się, tiry jadą na awaryjnych, więc ogólnie jest beznadzieja- donosi Anna

godz. 09.10

Jarosław Pokrywa śnieżna na chodnikach ma 40 cm, jeśli ktoś wychodził rano do pracy miał okazję poczuć się prawie jak polarnik. A drogowcy i służby porządkowe smacznie sobie śpią- pisze internauta

Rzeszów Od rana Most Zamkowy i całe Kopisto stoi w gigantycznym korku. Masakra. To sygnał od internauty Piotra.

Bratkowice 4,5 tysięczna wieś Bratkowice z ograniczonym dostępem do komunikacji publicznej Autobusy PKS kursują co 2-3 godziny. Zasypane są chodniki, tworzą się zaspy- pisze Dominik.

godz. 09.24
Dębica Ulice i chodniki w ogóle nie są odśnieżone, żadne służby nie zainteresowały się zadbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców- pisze Marta

godz. 09.42
Komunikat policyjny

Zarzecze, pow. jasielski: ruch wahadłowy na DK 28 spowodowany ciężkimi warunkami na drodze
Trzciana, pow. krośnieński: ruch wahadłowy spowodowany ciężkimi warunkami na drodze. Wprowadzony zakaz ruchu samochodów ciężarowych. Policja kieruje tiry na parkingi.
DW 871 Tarnobrzeg-Stalowa Wola: Droga jest zasypana i nieprzejezdna, samochody utknęły w zaspach.
DW 875 Kolbuszowa-Sokołów Zaspy uniemożliwiają przejazd drogą
Jasło, DW 992 Wprowadzony ruch wahadłowy, autobus zablokował część drogi
Miłocin k. Rzeszowa: w rejonie salonu fiat tir, który wpadł w poślizg utrudnia przejazd.
Tyczyn-Dynów: tir utrudnia przejazd

- Apelujemy do kierowców - przede wszystkim samochodów ciężarowych, ale także osobówek o to, żeby - jeśli nie mają pilnej potrzeby - pozostali w domu - mówi Jacek Kocan z zespołu prasowego KWP w Rzeszowie.

godz. 10.00
Czarna Sędziszowska Autobusy nawet z Rzeszowa nie ruszyły, w biurze obsługi nikt nic nie wie, nie ma dyżurnego ruchu - pisze Marek.

Rzeszów-Głogów Małopolski: droga między Rzeszowem a Głogowem Małopolskim całkowicie zablokowana. Na drodze ok. 3cm warstwa lodu przykryta ciągle opadającym śniegiem. W Miłocinie równolegle w jednym miejscu na drodze stanęły dwa tiry, przejazd jest zablokowany, odważniejsi kierowcy przeciskają się pomiędzy dwoma kolosami wahadłowo. Zero pługów, piaskarek, pasy ledwie widoczne, w Miłocinie toyota w rowie na boku. Za Głogowem nie jest lepiej, ale da się jechać ok 40km/h.
Ludzie utknęli w nieogrzewanych samochodach, wysiadają akumulatory.

- Obwodnica Głogowa stoi - pisze Dagmara.

Jarosław: W Jarosławiu od strony wjazdu z Lublina ogromny korek, autobusy miejskie albo nie kursują albo mają kolosalne opóźnienia. Trasa, którą zwykle pokonuję 5-10 min zajęła mi ponad 45 minut. Drogi nieodśnieżone, chodników nie widać, samochody nie są w stanie wjechać pod wzniesienia nie wspominając o górkach. Nie da się dotrzeć do Rzeszowa, od Głuchowa - korek - pisze Iza

Strzyżów-Frysztak: sytuacja na drodze tragiczna. Włączyć się z bocznej drogi do ruchu na drodze głównej bardzo ciężko z powodu zalegającej grubej warstwy śniegu pozostawionej z odśnieżania drogi głównej. Przez CB kierowcy informują o zablokowanej drodze Strzyżów - Rzeszów na górze Żarnowskiej, o bardzo trudnych warunkach na drodze Wiśniowa - Ropczyce (zwłaszcza górka w Szufnarowej), oraz utrudnieniach w Warzycach. Na drogach lokalnych jest również coraz gorzej. Podjazd do Frysztaka od strony Urzędu Gminy blokuje kilka samochodów - pisze mateo.

DK 9 Wjazd od Radomia do Rzeszowa całkowicie zablokowany, od godz. 8 rano przejechałem ok 3 km. Tragedia - pisze Grzegorz.

godz. 10.18

Rzeszów-Głogów Małopolski: kolejna informacja, ciężka śnieżyca, widoczność ok 100-150cm, łańcuszek samochodów, przejazd pługu daje efekt na 20min, poruszanie się z prędkością 50km/h to wyczyn - dodaje Magdalena.

Rzeszów: Godzina 9:40 w Rzeszowie i jeszcze nigdy takich korków nie widziałem na Wyzwolenia, a drogowcy smacznie śpią od godziny 6 ani jednego pługu nie widziałem. Zajęcia na WSIiZ odwołane w kampusie Kielnarowa - pisze Maciek.

godz. 10.36

Komunikat policyjny:
Wola Mielecka: całkowicie zablokowana DW 984
Lisów, pow. jasielski: ruch wahadłowy na DK 28
Babica-Strzyżów-Jasło: DW 988 jest zamknięta dla ciężarówek, tiry przekierowywane są na drogę krajową.

Hucisko: Ok. godz. 7 kierujący autobusem na skrzyżowaniu dróg nie udzielił pierwszeństwa i odprowadził do zderzenia z osobowym renault. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby - kierowca oraz pasażerowie renault. Wszyscy zostali odwiezieni do szpitala. O zdarzeniu poinformował nas internauta Stach.

Rzeszów: ul. Ks Popiełuszki. Wiatr oraz wciąż nieprzestający padać śnieg paraliżuje pobliskie uliczki. Co chwilę buksujące auta, które nie mogą wyjechać z parkingu, dodatkowo żadnych piaskarek. Od czasu do czasu przejadą dwa ciągniki z małym pługiem ale to i tak nic nie daje - pisze Konrad.

- Pięć piaskarek stoi pod rząd na al. Powstańców Warszawy. Dobrze, że wziąłem urlop na żądanie, bo przy takim odśnieżaniu to nie będzie jazdy po Rzeszowie - pisze htc.

LeskoSytuacja również jest bardzo trudna W Bieszczadach w okolicach Leska. Padający od środy w nocy śnieg i wiejący dość mocno wiatr tworzą zaspy. Drogowcy nie nadążają z odśnieżaniem. Ruch jest bardzo utrudniony. Kto nie musi wyjeżdżać autem niech pozostanie w domu.

Krosno: Od rana warunki bardzo ciężkie. Chodniki w wielu miejscach nieodśnieżone wcale. Główne drogi w mieście przejezdne, ruch odbywa się ze średnią prędkością 20-30 km/h. Gorzej sytuacja wygląda na mniej uczęszczanych ulicach, tam bywają problemy z ruszeniem z miejsca. Parkingi i drogi osiedlowe zasypane całkowicie. Wciąż intensywnie pada śnieg, do tego zawieje i zamiecie więc odśnieżanie przynosi krótkotrwały skutek.

godz. 11.20

Leżajsk: Okolice Leżajska są w fatalnym stanie. Okoliczne wsie takie jak Kuryłówka odśnieżane o godz 5 rano do tej pory nie widziały pługu. Warunki nie do przyjęcia. Trasa Kuryłówka - Leżajsk? szkoda gadać! - denerwuje się Małgorzata.

Nowy Żmigród: drogi gminne, powiatowe oraz wojewódzkie w gminie Nowy Żmigród, w większości są nieprzejezdne. Ludzie pomagają sobie nawzajem lecz z godziny na godzinę jest coraz gorzej. Najcięższe warunki panują na drodze 993 Dukla Nowy Żmigród - pisze internauta.

Krasne, Trzebownisko: to co się dzieje na drodze to jest paranoja. W gminie Krasne i gminie Trzebownisko wójtowie chyba zapomnieli o swoich mieszkańcach. Dojechać ze Strażowa przez Palikówkę i Łąkę do Trzebowniska graniczy z cudem. Dziś rano jechałam właśnie tą drogą odwieźć dziecko do szkoły i jechałam na chybił trafił drogi nie było widać. To jest skandal! -pisze basik

Dukla-Barwinek: droga zablokowana dla samochodów ciężarowych, osobówki poruszają się wahadłowo.

Rzeszów-Głogów: Od rana przejechała jedna piaskarka, pasów nie widać w ogóle - donosi Mateusz.

godz. 11.49
Ropczyce: W Ropczycach tragicznie, osiedle zasypane, chodniki, schody bardzo śliskie radzę uważać można połamać nogi. Uwaga na wjazd do centrum miasta od strony Dębicy (ul. Wiejska) pod śniegiem dosłownie lodowisko. Na ul. Kolejowej (trasa na Mielec) poważne utrudnienia na wiadukcie kolejowym - pisze Maciej.

Rzeszów: Zablokowany wjazd na ul. Podkarpacką na wysokości obwodnicy (skrzyżowanie z Dąbrowskiego). Oba pasy są zablokowane! Po prawej strony (od chodnika) tir stoi i ślizga się od przeszło 3 godzin. Natomiast od godziny zablokowany został również lewy pas w kierunku Krosna - pisze pablo

- Al. Wyzwolenia w Rzeszowie stoi w miejscu, lepiej iść na nogach - radzi korylcio.

Tarnobrzeg: zajęcia w szkołach w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim skrócone do 12. Nie wszystkie autobusy wyjechały z Nowej Dęby. PKS Tarnobrzeg ogranicza także autobusy - pisze Mateusz.

Strzyżów: przed samym Strzyżowem policja puszcza wahadłowo, na prawym pasie stoi rząd tirów, nie były w stanie wjechać pod górę, lewy pas śliski jak na lodowisku.... Problem na nowych zimówkach... Odradzam bo nawet nie ma jak zawrócić - pisze Tomasz.

Dębica:W centrum miasta zakopał się autobus MKS! Ludzie wysiedli pchali, nieodśnieżone chodniki, wszyscy chodzą drogą - pisze Pinia.

- Dębica zasypana nie sposób wydostać się z osiedli na główne drogi miasta, obwodnica krajowa '4' jest zablokowana, tir wpadł do rowu stając w poprzek drogi. Osiedle Słoneczne odcięte od świata - pisze olixson.

Roźwienica, pow. jarosławski : Bardzo zła sytuacja w gminie Roźwienica (pow. jarosławski). Na drogach zalega gruba warstwa śniegu, pługów nie widać. Mieszkańcy odśnieżają drogi na własną rękę. Zawiewana jest droga do Woli Węgierskiej i Węgierki (skrzyżowanie Węgierka-Chorzów) - jeszcze chwila i zostaniemy odcięci od świata... - pisze dzo.

Przeworsk: U nas jest maskara, takie korki na A4 że nie ma szans szans się na nią dostać z bocznych dróg. Policja kieruje ruchem, ale to nic nie daje - donosi Maciej.

pow. krośnieński Odcinek Krosno-Równe przejezdny, korek od Krosna do Miejsca Piastowego, tiry na Barwinek nie jadą - są wstrzymywane w Miejscu Piastowym - pisze lazy.

godz. 12.15

Dębica-PilznoW Podgrodziu ponad kilometrowy korek w stronę Pilzna, ciężarówki nie są w stanie wyjechać pod górkę. Prawdopodobnie doszło również do jakiejś kolizji - pisze Arek

Hyżne: Zalega prawie półmetrowa warstwa śniegu. Ma padać jeszcze dobrych parę godzin. Droga wojewódzka biała - pisze Wojciech.

Krosno: Śnieg nie przestaje sypać i na dodatek wieje silny wiatr w konsekwencji czego drogi w niektórych miejscach są częściowo nieprzejezdne - pisze ba_ja

DK 9 w Komborni: W korku stoi kilkanaście tirów, które nie mogą wyjechać pod górkę. Czynny jest tylko jeden pas ruchu - dodaje.

godz. 13.00

Brzostek, pow. dębicki: Droga krajowa 73 - występują ciągłe utrudnienia związane z ruchem pojazdów ciężarowych, które nie radzą sobie w tak trudnych warunkach jazdy (pomimo założonych łańcuchów). Od rana policja interweniowała kilkanaście razy - pisze Sylwester.

godz. 13.12

Sokołów Małopolski: droga nr zablokowana - tiry stoją w centrum i blokują drogę na skrzyżowaniu w kierunku Łańcuta. Droga Kolbuszowa- Sokołów Małopolski nieprzejezdna, drogi boczne zasypane, ludzie z autobusów idą na piechotę. Masakra Policja kieruje ruchem w Nienadówce.

Niechobrz: Mieszkam w Niechobrzu droga na Boguchwałę masakra! Na Rzeszów Masakra! Moje dziecko jest w szkole i nie wiem jak z niej wróci? - pisze Aga.

Trzebownisko: W Trzebownisku żaden pług nie przejechał, na skrzyżowaniu obok szkoły samochody mają problem przy skręcie z drogi od kościoła w stronę centrum. Wjazd na most od strony Zawodzia prawie niemożliwy, kierowcy pomagają sobie wypychając się nawzajem. Most zasypany, ciekawe czy pod gminą jest ładnie odgarnięte. Mam nadzieje, że wszystkie auta pracowników w tym wójta gminy Trzebownisko zostaną zasypane do rana - pisze Justyna.

DębicaOd rana ani jednego pługu, ani piaskarki. Śniegu na drodze kilkanaście centymetrów , czterokrotnie się zakopałam, gdyby nie pomoc przechodniów, nie wiem jakbym sobie poradziła. O stanie chodników nie wspomnę - denerwuje się Judyta.

Gwizdów- Leżajsk Okoliczne drogi mają na sobie ponad 40 cm śniegu a pługu nie ma dalej - pisze netka.

pow. strzyżowski: droga prowadząca przez część Żarnowej , Glinik Zaborowski , Zaborów na drewniany most przez Wisłok jest drogą awaryjną jeśli tzw. Góra Żarnowska jest zablokowana, ale na obecną chwilę od godziny 3:10 nie przejechał tędy ani jeden pług! - pisze Helena.

Przeworsk: Sytuacja w Przeworsku i okolicach jest wprost tragiczna. W ciągu doby spadło ponad 20 cm śniegu, nie można się wydostać z bocznych uliczek, parkingów. Droga E4 jest ledwo co przejezdna, brak pługów i piaskarek. Ludzie zaczynają jeździć na łańcuchach, w innym razie koła bezradnie buksują - pisze Piotr.

godz. 14.00

ŁańcutChodniki nieodśnieżane, tyle co ludzie ubili śnieg pod butami, pasów nie widać, pod grubą warstwą błota pośniegowego na ulicach jest lód, bardzo dużo samochodów stoi na awaryjnych światłach, piaskarek i odśnieżarek zero. Miałem wyjeżdżać do pracy na 14 do Kańczugi, ale skoro w Łańcucie tak jest to strach pomyśleć co dzieje się na odcinku Kańczuga, Sonina, Markowa. Masakra jakaś...- donosi robaczek

Leżajsk: W Leżajsku ciężarówki nie mogą podjechać pod wzniesienie w rynku. Na ulicy Warszawskiej jeden samochód ciężarowy blokuje pas w kierunku Niska, drugi próbuje dostać się na stację paliw lecz też utknął w śniegu. Na wjeździe do Jelnej od strony Leżajska (DK 77) samochód osobowy w rowie częściowo blokuje przejazd. W Nowej Sarzynie w okolicach 86 km (DK 77) piesi poruszają się po jezdni. Cała trasa Nisko-Leżajsk w miarę przejezdna miejscami częściowo blokowana przez tiry. Na drodze jest z 15 cm zajeżdżonego śniegu. Moja średnia prędkość na tej trasie to około 40km/h. Jazdę dodatkowo utrudnia mocny wiatr który powoduje zamiecie utrudniające widoczność.
Tutaj apel do kierowców używających "świateł do jazdy dziennej", przełączcie się na światła mijania (przeciwmgłowe - cokolwiek) tych pseudo światełek nie widać z dalej niż 10 metrów. A od tyłu to już kompletnie przez brak świateł pozycyjnych - prosi Jakub

Rudna Mała: DK nr 9 od Rudnej Małej w kierunku Rzeszowa całkowicie zablokowana. Musiałem się wrócić w kierunku lotniska Rzeszów Jasionka. Droga z Jasionki w kierunku Trzebowniska do samego Rzeszowa bez większych utrudnień. Jak przejeżdżaliśmy przez skrzyżowanie z Wyzwolenia TIR na ukraińskich tablicach zablokował ulicę gen. Maczka - przyjechała Straż Pożarna z wyciągarką żeby go usunąć - pisze Mateusz.

godz. 14.33

Trasa Lesko - Rzeszów: Internauta pisze do nas: Jestem w drodze autobusem z Leska do Rzeszowa. Warunki bardzo kiepskie. Autobusy ledwo co się poruszają . Na drodze krajowej nr 886 w kierunku od Sanoka do Brzozowa leży ogromna warstwa śniegu. Po drodze napotkałem dużo kolizji. Pogoda nadal kiepska padający śnieg i silny wiatr Przez drogę. Od Leska po Brzozów widziałem Koparkę która odśnieżała i zero pługów!

Prałkowice, pow. przemyski. W miejscowości korek. Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest straż i policja. Korek spowodował autobus, który przy skręcie w lewo na śliskiej nawierzchni obróciło do pobliskiego rowu.

Droga krajowa 73 między Pilznem i Jasłem w miejscowości Bukowa jest kompletnie zasypana.


godz. 14.52

Głogów - Rzeszów Sygnał internautki: Jechałam 3 godziny 45 minut z Głogowa do Rzeszowa, jeden pług w tym czasie przejechał i policja się uwijała ale nie wiele może bo tiry blokują po Fiatem i wreszcie pod Rzeszowem stoją na jednym pasie. Chyba to rekord jazdy na tym odcinku. Powadzenia tym co się wybierają , kto nie musie to lepiej unikać tej drogi.

Powiat lubaczowski Zasypana droga nr 866 z Lubaczowa do Budomierza. Od rana brak pługów, a z godziny na godzinę coraz gorsze warunki. Dyrektor szkoły podstawowej i gimnazjum w Lisich Jamach zwolnił dzieci z lekcji ze względu na warunki pogodowe.

godz. 15.34
Racławówka: Droga do Rzeszowa nieprzejezdna, autobusy nie kursują, a do tego wszystkiego żadnego pługu na drodze! - pisze Anetka.

Babica: W Babicy na drodze leży 2-3 cm warstwa śniegu a pod nią lód. Drogowcy jeżdżą i próbują usunąć ten śnieg. Samochody osobowe i tiry jeżdżą z założonymi łańcuchami. Również Policja dba o bezpieczeństwo poprzez patrol. Uwaga na ludzi gdyż chodniki są zasypane i ludzie idą drogą. Jest naprawdę fatalnie - informuje Piotr.

godz. 16.25
Sygnał od Dariusza z m. Lisie Jamy: do rowu wpadł pług. Trwa akcja wyciągania tego sprzętu przy pomocy specjalistycznego samochodu Straży Pożarnej z Lubaczowa. Brak sprzętu do odśnieżania na terenie wsi Lisie Jamy a zaspy coraz większe. Brak możliwości przejazdu przez jedyne skrzyżowanie w tej wsi (krzyżuje się z drogą do przejścia granicznego w Budomierzu). Co robią władze gminne w tym zakresie? Czekamy na POMOC.


godz. 17.47
Trasa Głogów Młp. - Rzeszów: Jestem w autokarze PolskiBus relacji Warszawa-Rzeszów i stoimy od 13.30 do obecnej chwili na drodze nr 9. Zatrzymaliśmy się w okolicach Głogowa Małopolskiego teraz jesteśmy za Małą Rudna. Planowany przyjazd 13.30 do Rzeszowa. Sami kierowcy sobie utrudniają - osobówki stoją na lewym pasie i jest kompletny koszmar drogowy. Ukłony dla służb drogowych i Policji. - napisał do nas przed chwilą Artur.

godz. 19.40
Trzebownisko:: Na krajowej 19 na wysokości Trzebowniska beznadziejne warunki. Wielokilometrowe korki, pełno aut leży w rowach, gmina ma to gdzieś, nie jeżdżą żadne pługi, nawet chodnikiem nie da się przejść. Jakby tego było mało to kilka godzin nie było prądu.
Wczoraj całe popołudnie i wieczór publikowaliśmy aktualne komunikaty o stanie dróg w regionie na podstawie raportów policyjnych i Waszych zgłoszeń.. Dzięki Wam mogliśmy na bieżąco i natychmiast informować o sytuacji drogowej i pogodowej na Podkarpaciu. Nadal czekamy na Wasze maile. Co dzieje się w Waszej miejscowości? Piszcie na [email protected].

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24