Banany z kokainą. 160 kg narkotyków trafiło wraz z owocami do warszawskich sklepów znanej sieci

Alicja Glinianowicz
Alicja Glinianowicz
Dariusz Gdesz
160 kg kokainy trafiło wraz z bananami m.in. do warszawskich sklepów znanej sieci. Narkotyki były ukryte wśród owoców i trafiły do sprzedaży. Kokainę zabezpieczyła już policja.

Do sprzedaży w kilku punktach jednej ze znanych sieci handlowych trafiły banany, w których znajdowały się narkotyki. Na terenie Warszawy, jak ustalił reporter RMF FM, po kilka kilogramów kokainy odkryto w sklepach w Śródmieściu, Mokotowie i na Bielanach. Okazało się, że banany z kokainą trafiły także do paru podwarszawskich miejscowości oraz do miast w woj. łódzkim – Wielunia i Tomasza Mazowieckiego.

Personel lokalów spożywczych o sprawie powiadomił policję. Służby potwierdziły doniesienia dotyczące dostawy do sklepów bananów, w których ukryto znaczą ilość narkotyków.

"Policjanci wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KSP zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy. Narkotyki ujawniono w kilku punktach jednej z sieci sklepów. Wartość narkotyków przekroczyła 30 mln złotych. Dzisiaj czynności są kontynuowane" – przekazał w mediach społecznościowych rzecznik stołecznej policji Sylwester Marczak.

Z ustaleń portalu nieoficjalnie wiadomo, że magazyn, do którego przybył transport bananów znajduje się w Rawie Mazowieckiej.

W piątek przed południem Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że funkcjonariusze zaledwie od początku tego roku zabezpieczyli już ponad pół tony narkotyków.

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Materiał oryginalny: Banany z kokainą. 160 kg narkotyków trafiło wraz z owocami do warszawskich sklepów znanej sieci - Warszawa Nasze Miasto

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

C
Chwast

W Lidlu rozpoczął wie Tydzień Kolumbijski.....

G
Gnido

"Okazało się, że banany z kokainą trafiły także do paru podwarszawskich miejscowości oraz do miast w woj. łódzkim – Wielunia i Tomasza Mazowieckiego"

No to winny już jest to "Tomasz Mazowiecki" to po co drążyć temat ;)

B
Burzynska

Kupię pilnie kokaine , zapraszam do Malina na cpanie i imprezy swingersow .

Guska

G
Gość

Spodziewam się nadchodzącego "tsunami" niewyjaśniownych wypadków drogowych, nagłych ataków serca, , fali "samobójstw" w rejonie Rawy Mazowieckiej, Możesz tam wysłać pismaka, każdego dnia , przez kolejny tydzień lub dwa będziesz miał co i o czym pisać...Na pierwszy rzut trafi szofer dowożący te "babany" od źródła, niech będzie port w Gdyni, lub Hamburg, w porcie też ktoś "nagle zejdzie z tego świata"... póxniej się posypią "nagłe przypadki" i tu i tam... Zapewniam, .. wierszówka w gazecie Wro wzrośnie kilkukrotnie

Dodaj ogłoszenie