MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bardzo sportowy weekend - piłka nożna, sporty halowe... [SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY]

Michał Czajka
Michał Czajka
archiwum PPG
Chociaż spory halowe jeszcze wcale się nie kończą, to startuje coraz więcej lig piłkarskich - w ten weekend wracają chociażby 3-ligowcy czy 1-ligowe piłkarki.

Akrobatyka

Puchar Sylveco Fit Kid No Stress (s. 10; Hala Sportowa Zespołu Szkół w Malawie).

BIEGI

Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych (n. w Bliznej, Bukowsku, Przeworsku, Ustrzykach Dolnych, Dynowie, Przemyślu, Wilczej Woli, Mielcu, Lesku, Żeglcach, Strzyżowie, Jarosławiu, Jeżowym, Tarnobrzegu i Stalowej Woli - szczegółowe informacje dot. godzin startów na stronie organizatora każdego biegu).

FUTSAL

Fogo Futsal Ekstraklasa: Eurobus Przemyśl - Widzew Łódź (n.18).

1 liga: Śląsk Wrocław - Heiro Rzeszów (s.20).

KOSZYKÓWKA

Kobiety - 2 liga: SPZ WJM Błażowa Rzeszów - Wisła CANPACK II Kraków (s. 14), MLKS Rzeszów - UKS Żak Nowy Sącz (n. 12).

Mężczyźni - Orlen Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut (s. 13.30).

1 liga: Miasto Szkła Krosno - WKS Śląsk II Wrocław, Niedźwiadki Chemart Przemyśl - KKS Polonia Warszawa (oba s. 18).

2 liga: Resovia - KKS Ragor Tarnowskie Góry (s. 18), Niedźwiadki Chemart II Przemyśl - BS Polonia Bytom (n. 14).

3 liga: KKK MOSiR Krosno - PTG Sokół Łańcut (n. 18.30).

PIŁKA NOŻNA

Kobiety - Orlen 1 Liga: Resovia - Skra Częstochowa (n. 15).

Mężczyźni - Ekstraklasa: Radomiak Radom - Stal Mielec (pn. 19).

Fortuna 1 Liga: Stal Rzeszów - Miedź Legnica (pt. 18), Lechia Gdańsk - Resovia (pn. 18).

2 liga: Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola (n. 15.30).

3 liga: Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg (s. 13), Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica (s. 13), Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ (s. 14), Podlasie Biała Podlaska - Sokól Sieniawa (s. 17), KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 18).

Sparingi: Błękitni Ropczyce - Wolania Wola Rzędzińska (s. 11), Cosmos Nowotaniec - Start Lisie Jamy (s. 10), Ekoball Stal Sanok - Orzeł Przeworsk (s. 11 w Bykowcach), Igloopol Dębica - Barciczanka Barcice (s. 10), Głogovia Głogów Młp. - Izolator Boguchwała (s. 10 w Wysokiej Łańcuckiej), Wisełka Siennów - JKS Jarosław (s. 15), Legion Pilzno - Podhalanin Biecz (s. 14 w Głowaczowej), Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów (n. 11.30), SMS Resovia II - Janowianka Janów L. (s. 12), LKS Jasionka - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 11), Stal II Rzeszów - Stal Łańcut (s. 15 w Słocinie), Sokół Kolbuszowa D. - Sokół Kamień (s. 11), SMS Resovia U19 - Wisłok Wiśniowa (s. 14).

Centralna Liga Juniorów - U-17: Hutnik Kraków - Igloopol Dębica (s. 12), Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów (s. 13).

U-15: Stal Rzeszów - Korona Kielce (n. 12).

PIŁKA RĘCZNA

Kobiety - 1 liga: Handball Rzeszów - SMS Lublin (n.17 zaległy).

Mężczyźni - Liga Centralna: Handball Stall Mielec - Autoinwest Żukowo (s.17).

1 liga: ORLEN Upstream SRS Przemyśl - MTS Chrzanów (s.14 awansem).

2 liga: Rokitnica Zabrze - Handball Stal II Mielec (s.18).

SIATKÓWKA

Kobiety - Tauron Liga: PGE Rysice Rzeszów - ITA TOOLS Stal Mielec (s. 16).

1 liga: Legionovia Legionowo - Karpaty Krosno (s. 13), Politechnika Gdańska Stężyca - San-Pajda Jarosław (s. 17).

2 liga: Solna Wieliczka - Marba Sędziszów (s. 17).

3 liga: AZS UR Developres II Rzeszów - TS Sanoczanka Sanok, SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - TSV Sanok (oba s. 17), UKS 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło (s. 18), MKS Paradiso Łańcut - MKS V LO Developres Rzeszów (s. 19).

Mężczyźni - 2 liga: Alukoncept Bobrowniki - Avia Solar Sędziszów Młp. (s. 14), MKS MOSiR Jasło - Hutnik Kraków (s. 17), Tyski Klub Siatkarski - Błękitni Ropczyce (s. 18), MKS Andrychów - Karpaty Krosno (s. 17).

3 liga: KLIMA Błażowa - AKS V LO Rzeszów, TKS Żagiel Radymno - ProSport Marmax Czudec, Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKF Anilana Rakszawa, SPS Pruchnik - MKS Wisłok Strzyżów, SST Lubcza Racławówka - TSV Sanok (wszystkie s. 18).

4 liga: SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów II (n. 16), AKS ORKAN Nisko - LKS Głogovia Głogów Młp. (n. 17), KU AZS UR - TKF Anilana Rakszawa II (n. 18).

TENIS STOŁOWY

Kobiety - Liga Mistrzyń (półfinał): KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg (s. 18).

Ekstraklasa: MUKS Start Nadarzyn - KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (n. 15).

Mężczyźni - 1 liga: TTcup.com KS Polonia Kielce - KU AZS Politechnika Rzeszów (s. 16), ATS Akanza AZS UMCS Lublin - KSTS MOSiR Krosno (n. 16).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24