Biathloniści Górnika rozpoczęli sezon

mj, bum
W pierwszym dniu zawodów najlepiej z zawodników IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zaprezentował się Wiktor Penar Archiwum
Mimo trudnych warunków śniegowych jakie panują w całym kraju rozpoczęły się zmagania w biathlonowym Pucharze Polski – „Celuj w Igrzyska".

W zawodach w Kościelisku (8-10.01) rywalizowano w dwóch biegach sprinterskich. W pierwszym dniu zawodów najlepiej z zawodników IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zaprezentował się Wiktor Penar zajmując 2 miejsce w rywalizacji juniorów młodszych. Na 3 stopniu podium stanęła Kamila Cichoń występująca gronie juniorek. Udanie w gronie młodzików zadebiutował Dawid Stanisz zajmując 6 miejsce.
W drugim dniu najlepiej z biathlonistów Górnika spisała się Kamila Cichoń zajmując 6 miejsce, tuż za nią sklasyfikowana została jej siostra Klaudia. Na uwagę zasługuje także występ Małgorzaty Pernal, która w młodziczkach młodszych zajęła dwukrotnie 7 miejsce. W juniorach młodszych Patryk Jakieła dwukrotnie plasował się w czołowej "dziesiątce" zajmując 9 i 7 miejsce.