Bilard. Iza Łącka wygrała w Ósemce

Faworytem finału była Oliwia Czupryńska (z lewej), ale większa klasę pokazała Izabela Łącka, od niedawna bilardzistka Pino Dębica. archiwum
Izabela Łęcka (Pino Dębica) wygrała w rzeszowskim klubie Ósemka III zawody z cyklu Pucharu Polski kobiet (odmiana 9-bil).

W finale Iza ograła 5:2 Oliwię Czupryńską (Nosan Kielce), która zwyciężyła w dwóch poprzednich turniejach.

Trzecie miejsce zajęła Karolina Pikul (Ósemka, 3:5 w półfinale z Łącką), która w poprzednich zawodach dwukrotnie zajmowała 2 miejsce.

Drugie trzecie miejsce wywalczyła Monika Ząbek (1:5 z Czupryńską). Piąte miejsca wywalczyły: Kinga Stawarz (tylko 4:5 z Czupryńską), Sylwia Ząbek (Pino), Agata Sidło i Ewa Bąk. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej PP w Kielcach.