Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprasza na nie lada...

  Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprasza na nie lada warsztaty!

  AI

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprasza na nie lada warsztaty!
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprasza na VI Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie Dla Dzieci i Młodzieży. Warsztaty wokalne odbędą się w salach konferencyjnych Hotelu Hetman oraz w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w dniach 23-27 lipca.
  Uczestnikami warsztatów będą wokaliści od 10 roku życia z całej Polski. Spotkania zostaną zakończone nagraniem teledysku z utworami specjalnie zaaranżowanymi na to wydarzenie. Młodzi artyści zaśpiewają z towarzyszeniem zespołu muzycznego składającego się ze znanych muzyków. Warsztaty poprowadzą specjaliści w swoich fachu, czyli:

  Michał Rudaś – wokalista, który ma koncie dwie solowe płyty: „Shuruwath” wydaną w 2009 roku, oraz „Changing” z 2013 roku. Jego najświeższą twórczość możemy podziwiać w mini albumie „Wieloryby i syreny” z 2016 roku. Michał Rudaś współpracował również w programami telewizyjnymi, takimi, jak: „Jaka to melodia”. Grał w orkiestrze Adama Sztaby oraz w orkiestrze Tomasza Szymusia w „Tańcu z gwiazdami”. Artysta jest ćwierćfinalistą czwartej edycji programu „The Voice of Poland”, oraz brał udział w szóstej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ogromną rzeszę fanów przysporzył sobie w 2018 roku występem w indyjskim programie wokalnym „Dil Hai Hindustani”.

  Tomasz Filipczak – pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent i producent muzyczny. Od wielu lat współpracuje z Januszem Stokłosą i Januszem Józefowiczem przy większości produkcji Teatru Studio Buffo. Artysta pracował przy tworzeniu widowisk telewizyjnych między innymi przy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz „Tańcu z gwiazdami”, „Przebojowej Nocy”, „Złotej Sobocie” i Eurowizji Junior. Od 2012 roku przez sześć lat, Tomasz Filipczak był kierownikiem muzycznym programu „Jaka to melodia”.

  dr Anna Czenczek - dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival”. Dr Anna Czenczek jest międzynarodową jurorką, muzykiem, wokalistką, aranżerką wokalną, producentką laureatką wielu ogólnopolskich zagranicznych konkursów wokalnych, polską przedstawicielką Międzynarodowej Organizacji TV skupiającej producentów muzycznych, artystów i dyrektorów największych festiwali z całego świata, a przede wszystkim nauczycielką emisji głosu. Jej uczniowie od 2000 roku zdobyli ponad tysiąc nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach.

  dr Bartosz Jaśkowski
  – wokalista, kompozytor i autor tekstów. Od 2007 roku członek zespołu naukowo-dydaktycznego Instytutu Muzyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego. Od dwóch lat Bartosz Jaśkowski ma stopień naukowy doktora sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej wokalistyki, który uzyskał na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Dodatkowo, jest autorem solowych projektów artystycznych takich jak „wraca do domu – Legenda miasta Złotoryja”, „W pogoni za aniołami…”, „Zaucha projekt”. Dr Bartosz Jaśkowski jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów m.in. programu „droga do Gwiazd” stacji TVN.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo