Cyrul wicemistrzem Polski

Jan Cyrul (drugi z prawej) zrobił w Kielcach dużą niespodziankę.
Rzeszowianin Jan Cyrul zdobył srebrny medal w rozegranych w Kielcach Mistrzostwach Polski Osób Nepełnosprawnych w Pool Bilard (odmiana 8-bil, reprezentował Podkarpackie Stowarzyszenie Aktywnej Rehabilitacji).

Cyrul, znany przede wszystkim jako kapitan wózkarzy Startu Rzeszów, okazał się sensacja turnieju, bo debiutował w krajowym czempionacie i zagrał w Kielcach dzięki "dzikiej karcie". W półfinale nasz zawodnik ograł 4:3 z Filipa Gałązkę (wicemistrz z ubiegłego roku). W finale uległ 2:5 Marcinowi Kubalskiemu (Konsalnet Warszawa, zdobył złoto też w 9-bil). W odmianie 9-bil Cyrul i drugi nasz reprezentant Anatol Kokoszka (były koszykarz Startu) zajęli 7 miejsca.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe