Eurobud JKS Jarosław drugi w międzynarodowym turnieju Michalovcach

Jarosławianki w Michalovcach zajęły drugie miejsce.
Jarosławianki w Michalovcach zajęły drugie miejsce. Eurobud JKS Jarosław
Eurobud JKS Jarosław po treningach w hali i w siłowni, rozpoczął część sparingową przygotowań. Na początek zagrał turniej w Słowackich MIchalovcach.

Na początek turnieju, który rozgrywano system każdy z każdym, jarosławski zespół spotkał się z gospodyniami i przegrał 26:30 (13:15). W sobotnie popołudnie czarno-niebieskie zagrały z Serbkim Żork Jagodina i wygrały 27:26 mimo, że do przerwy przegrywały 11:15. W drugiej połowie nasz zespół błysną skutecznością w ataku i żelazną defensywą. Na zakończenie turnieju Eurobud JKS potykał się z ZRK Skopje (Macedonia) i wygrał 37:22 (22:8). Ostatecznie w całym turnieju czarno-niebieskie zajęły drugie miejsce. Cały turniej padł łupem gospodyń, Iuventy Michalovce. Jedna z nagród indywidualnych trafiła w ręce bardzo skutecznej przez cały turniej, Aleksandry Dorsz.