Fogo Futsal Ekstraklasa. Dreman Opole wysoko pokonał Eurobus Przemyśl

kostek
Z Opola ekipa Eurobusu wraca bez punktów.
Z Opola ekipa Eurobusu wraca bez punktów. Eurobus Przemyśl
Tym razem nie udało się Eurobusowi wrócić do meczu mimo straconych goli. Dreman odgryzł się za przegrany Puchar Polski.

Do meczu obie drużyny podeszły z wielką wagą do defensywy. Co przełożyło się na jeden celny strzał w pierwszych pięciu minutach. Gospodarze w końcu nastawili celownik i w 8 minucie objęli prowadzenie. Eurobus próbował ataków, ale to miejscowi po raz drugi trafili. Do końca pierwszej połowy, żadnej ze stron nie tylko nie udało się zmienić wyniku, ale też nie udało się oddać celnego strzału. Tuż po przerwie po uderzeniu Yaroslava Lebeda, przemyślanie złapali kontakt. Niestety pięć minut później Sebastian Szadurski podwyższył prowadzenie miejscowych. Po kolejnych dwóch minutach Waldemar Sobota podwyższył prowadzenie miejscowych. W tej samej minucie Fernandes odpowiedział golem dla ekipy z Przemyśla. Niestety kolejne trzy gole padły łupem gospodarzy, co praktycznie przesądziło losy meczu.

Dreman Opole - Eurobus Przemyśl 7:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Janczak 8, 2:0 Machado 15-samob, 2:1 Lebed 22, 3:1 Szadurski 27, 4:1 Sobota 29, 4:2 Fernandes 29, 5:2 Szadurski 33, 6:2 Pautiuk 34. 7:2 Dayvisson 35

Dreman: Lach, Burduja - Buganski, Skala, Sobota, Szadurski, Ivanov, Parra, Deyvisson, Kaczka, Janczak, Blank, Pautiak, Szypczynski ż. Trener Toni Corredera.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado, Bruninho, Tubau, Fernandes, E. Kiełbasa ż, Demski, Bondar, Lebed ż, Zanko, Rudnicki, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.