Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl blisko niespodzianki w pojedynku z Malepszy Leszno

Przemyślanie byli blisko sprawienia niespodzianki.
Przemyślanie byli blisko sprawienia niespodzianki. Eurobus Przemyśl
Faworyt z Leszna w Przemyślu wygrał, ale musiał się sporo napocić. Decydująca bramka o losach meczu padła na dwie minuty przed końcem spotkania.

Przemyślanie od pierwszych minut postanowili zaskoczyć rywali i ostro zaatakowali, ale pierwsze celne strzały na bramkę oddali jednak przyjezdni. Oni to też w 7 minucie po uderzeniu Garcii otworzyli wynik spotkania. Po straconej bramce znów odważnie zaatakowali przemyślanie, jednak niewiele z tego wynikało. Na domiar złego ostatnie minuty przed przerwą, gospodarze musieli rozgrywać mając na koncie pięć fauli. Na drugą połowę Eurobus wyszedł z mocnym postanowieniem odrobienia strat i już po trzech minutach Sebastian Pawlak doprowadził do wyrównania. W kolejnych minutach kibice zamiast sytuacji pod bramkowych oglądali faule i żółte kartki. Niestety przyjezdni dość szybko odpowiedzieli drugim trafieniem i po raz drugi bramkę zdobył Garcia. Chwilę później Yaroslaw Lebed egzekwował rzut karny i bramki nie zdobył. Dwie minuty później z przedłużonego rzutu karnego strzelał Damian Demski i tym razem piłka wpadła do siatki. Przyjezdni jeszcze raz groźnie zaatakowali i znów zdobyli gola, tym razem po strzale Tangarife. Gol ten ostatecznie rozstrzygnął te bardzo zacięte spotkanie.

Eurobus Przemyśl - Malepszy Leszno 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Garcia 7, 1:1 Pawlak 23, 1:2 Garcia 27, 2:2 Demski 32-karny, 2:3 Tangarife 39

Eurobus: Kuźma, Koltok – Bruninho ż, Tubau, Fernandes ż, Zanko, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Rudnicki, Wanat ż, Bondar, Lebed, Demski, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.

Malepszy: Koivumaki - Garcia, Tangarife, Malyshko, Siecla, Molicki ż, Kąkol ż, Kozhemiaka, Kolesnykov ż, Yevhenii, Betowski, Firańczyk. Trener Tomasz Trzandel.