Futsal | 1 liga. Heiro Rzeszów wysoko pokonało Come-On Kobierzyce. Popisowa druga połowa „Podkarpackich Dzików”

Miłosz Bieniaszewski
Materiały prasowe
Heiro Rzeszów efektownie pokonało ostatniego w tabeli rywala z Kobierzyc i wciąż ma w zasięgu 2. miejsce, które daje prawo gry w barażach.

Rzeszowianie są bardzo rozpędzeni i byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ostatnia w tabeli ekipa z Kobierzyc dzielnie się jednak trzymała w pierwszej połowie.

Po przerwie nie było już jednak zmiłuj. Gospodarze odpowiednio nastawili celowniki, a już zaraz po zmianie stron prowadzenie podwyższył Eryk Sarzyński. Przez kolejne minuty goście się jeszcze jakoś trzymali, ale w końcu musieli pęknąć i skończyło się na efektownej wygranej Heiro.

Heiro Rzeszów - Come-On Kobierzyce 8:2 (2:1)

Bramki: Noga 6, Nowak 13, 32, Sarzyński 21, Gąsior 28, 28, Lizak, 40, 40 - Góral 8, Przybyło 33-samobójcza.

Heiro: Paśko, Piszczek - Przybyło, Pawlak, Nowak, Stypa oraz Sarzyński, Noga, Lizak, Gąsior, Rembisz, Wojewoda. Trener Piotr Ożóg.

POZOSTAŁE WYNIKI: AZS UŚ Katowice - Ekom Futsal Nowiny 14:1, Unia Tarnów - AZS UEK Kraków 6:5, Gwiazda Ruda Śląska - Sośnica Gliwice 4:4, GKS Tychy - FC 2016 Siemianowice Śląskie 3:4. Mecz AZS UMCS Lublin - BSF Bochnia został przełożony.