reklama

Gdzie na mecz? Sportowy Rozkład Jazdy [13-15 września]. Kalendarzyk sportowy

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Zaktualizowano 
Mocny sportowy weekend przed nami. Najwięcej będzie działo się oczywiście w piłce nożnej, ale dla siebie znajdą coś też fani innych dyscyplin, m.in. hokeja, piłki ręcznej, unihokeja, tenisa stołowego czy biegania, kolarstwa i jeździectwa.Aby zobaczyć pełny Sportowy Rozkład Jazdy kliknij kolejne zdjęcia Krzysztof Kapica
Mocny sportowy weekend przed nami. Najwięcej będzie działo się oczywiście w piłce nożnej, ale dla siebie znajdą coś też fani innych dyscyplin, m.in. hokeja, piłki ręcznej, unihokeja, tenisa stołowego czy biegania, kolarstwa i jeździectwa.

BIEGI
Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych (s. 9, stadnina koni w Dylągówce).
Siarkowcy Dzieciakom, 1 Charytatywny Bieg Kibiców Siarki na 1957 m (s. 13, Park Dzikowski w Tarnobrzegu); IV Korczyński Bieg i Nordic Walking do Prządek (s. 15, start w Korczynie, meta w Czarnorzekach).
Bieg osiemdziesięciolecia Polskiej Wojny Obronnej „Bohaterom czasu wojny” (s. 12.30, start las kidałowicki, meta ul. Benedyktyńska w Jarosławiu).
VI Półmaraton Lubaczowski i Sztafeta Półmaratońska (n. 0, ul. Handlowa 1).
5 Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna (n. 12.30, Rynek w Pilźnie).
Cross ekologiczny na 3 mile (n. 16, przy basenie w Głogowie Młp.).
HOKEJ
1 liga: Polonia Bytom – Niedźwiadki MOSiR Sanok (s. 18), Zagłębie Sosnowiec – Niedźwiadki (n. 17).
JEŹDZIECTWO
Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach (s. i n. 9, Zabajka).
KOLARSTWO
Nocny sprint FlyBike 2019 (s. 23.59, lotnisko w Jasionce).
Maraton Rowerowy cyklokarpaty.pl (n. 9, start i meta ul. Bursaki w Krośnie).
38 Powiatowy Rajd Rowerowy po powiecie Łańcuckim (s. 9, przy ZSTG w Rakszawie).
LEKKOATLETYKA
Memoriał im. Kazimierza Świerzowskiego (s. 11.30, stadion ul. Bursaki w Krośnie).
PIŁKA NOŻNA
Fortuna 1 liga: Stomil Olsztyn - Stal Mielec (pt. 19.45).
2 liga: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola (s. 15),
Apklan Resovia - Skra Częstochowa (s. 16).
3 liga: Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica (s. 16),
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik (n. 16),
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość (n. 16).
4 liga: Stal II Mielec - Legion Pilzno (s. 16),
Głogovia Głogów Młp. - Geo-Eko Stal Ekoball Sanok (s. 16),
Sokół Kolbuszowa Dolna - Partyzant Targowiska (s. 16),
Watkem Korona Bendiks Rzeszów - KS Wiązownica (s. 16.30),
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica (s. 17),
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała (s. 17),
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa (s. 17),
Stal II Stalowa Wola - JKS 1909 Jarosław (n. 11),
Start Pruchnik - Polonia Przemyśl (n. 12).

Klasa O
Dębica:
Lechia Sędziszów Młp. - LKS Głowaczowa (s. 11), Korona Majdan Królewski - Kolorado Wola Chorzelowska (s. 16), Olchovia Olchowa - Czarnovia Czarna (s. 16), Strzelec Frysztak - Chemik Pustków (s. 17), Sokis Chorzelów - Victoria Czermin (n. 11, w Czerminie), Kamieniarz Golemki - LKS Wiewiórka (n. 14, w Czarnej), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Smoczanka Mielec (n. 16), APPN Mielec - Victoria Ocieka (n. 18);
Jarosław: Orzeł Przeworsk - Roztocze Narol (s. 11), Sanoczanka Święte - Czuwaj Przemyśl (s. 15), Pogoń-Sokół Lubaczów - Czarni Pawłosiów (s. 16), Granica Stubno - Zorza Zarzecze (s. 16), LKS Skołoszów - Motor Grochowce (n. 14), Łęk Ostrów - MKS Radymno (n. 16), Biało-Czerwoni Kaszyce - Płomień Morawsko (n. 16), MKS Kańczuga - GKS Orły (n. 16, jednocześnie mecz II rundy PP Jarosław);
Krosno: Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla (s. 16), LKS Czeluśnica - Nafta Jedlicze (s. 16.30), MKS Arłamów/Ustrzyki Dolne - Cosmos Nowotaniec (n. 15), Brzozovia Brzozów - Kotwica Korczyna (n. 15), LKS Skołyszyn - Wisłok Sieniawa (n. 15), Iskra Przysietnica - Start Rymanów (n. 16.30), Markiewicza Krosno - Zamczysko Odrzykoń (n. 16.30), Tempo Nienaszów - Przełom Besko (n. 16.30);
Rzeszów: Stal II Rzeszów - Błażowianka Błażowa (s. 11), Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne (s. 15), Stal Łańcut - Resovia II (s. 16.30), Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz (n. 14), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - GKS Niebylec (n. 14), Wisłok Czarna - KS Stobierna (n. 15), KS Zaczernie - Błękit Żołynia (n. 16), Sawa Sonina - Strug Tyczyn (n. 16);
Stalowa Wola: Stal Nowa Dęba - Słowianin Grębów (s. 16), Stal Gorzyce - Unia Nowa Sarzyna (s. 16), LZS Ździary - LKS Brzyska Wola (s. 16.30), Bukowa Jastkowice - Sokół Sokolniki (n. 11), Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk (n. 11), Transdźwig Stale - Sokół Nisko (n. 16), Francesco Jelna - Sokół Kamień (n. 16), ŁKS Łowisko - Olimpia Pysznica (n. 16).

Klasa A
**Dębica:[/b] Wielopole Skrzyńskie - Przecław (s. 16.30), Krzywa - Borek Wielki (n. 11.30), Żyraków – Łopuchowa/Łączki Kuch. (n. 13), Kawęczyn - Lubzina (n. 14), Zagorzyce - Zasów-Mokre (n. 14), Wolica Piaskowa – Ostrów-Kamionka (n. 14), LKS Pustków - Nagoszyn (n. 15), Mała - Straszęcin (n. 16); Jarosław, gr. jarosławska: Laszki - Kidałowice (s. 15.30), Piwoda - Pełkinie (s. 16), Węgierka - Tuchla, Szówsko - Wietlin, Manasterz - Munina, Cieszacin Wielki - Przedmieście Jarosław, Jankowice - Chłopice, Młyny - Surochów (wszystkie n. 16); gr. lubaczowska: Dachnów - Płazów (s. 14), Lisie Jamy - Horyniec (n. 15), Krowica - Wólka Krowicka (n. 15), Wielkie Oczy - Młodów (n. 16), Cieszanów - Zapałów (n. 16), Czarni Oleszyce - Stary Dzików (n. 16), Cewków - Futory 17 listopada; gr. przemyska: Medyka - Maćkowice (s. 16), Wyszatyce - Huwniki (s. 16), Hurko/Hureczko - Leszno (s. 16), Nakło - Batycze (n. 12), Fredropol - Kosienice (n. 14), Żurawica - Torki (n. 16), Jaksmanice - Krówniki (n. 16), Dubiecko - Kalników (n. 16); gr. przeworska: Gorzyce - Gać (s. 16), Siennów - Grzęska, Rożniatów - Łopuszka Wielka, Babice - Gorliczyna, Nowosielce - Urzejowice, Rozbórz - Gniewczyna, Krzeczowice - Majdan Sieniawski (wszystkie n. 16); Krosno, gr. 1: Bukowsko - Szarotka Nowosielce (s. 17), Niebieszczany - Długie (n. 13), Zagórz - Bezmiechowa (n. 13), Strachocina - Zarszyn (n. 15), Bażanówka - Płowce/Stróże Małe (n. 16.30), Uherce - Lesko (n. 16.30), Grabownica - Pakoszówka 3 listopada; gr. 2: Grabówka - Zmiennica (s. 16.30), Lubatówka - Iwonicz (s. 17), Jabłonica Polska - Jasionka (n. 11), Wesoła - Lubatowa (n. 13), Golcowa - Posada Górna (n. 13), Iskrzynia - Klimkówka (n. 15), Haczów - Krościenko Wyżne (n. 16.30); gr. 3: Lubla - Łężyny (s. 16.30), Faliszówka - Zarzecze (s. 17), Osobnica - Błażkowa (n. 11), Łęki Dukielskie - Mrukowa (n. 11.30), Kołaczyce - Kopytowa (n. 16), Kobylany - Bieździedza (n. 16.30), Sobniów Jasło - Osiek Jasielski (n. 16.30); Klasa ARzeszów, gr. 1: Strzyżów - Trzciana (s. 14), Łukawiec - Pstrągowa (s. 17), Zgłobień - Czudec (n. 11.30), Grunwald Rzeszów - Przybyszówka (n. 14), Nienadówka - Mogielnica (n. 14), Budy Głogowskie – Zmowit/Korona II Rzeszów (n. 14), Nowa Wieś - Borek Stary (n. 16); gr. 2: Wola Dalsza - Bachórz (n. 14), Dynów - Grodzisko Dolne, Brzóza Stadnicka - Albigowa, Jawornik Polski - Medynia Głog., Dąbrówki - Dylągówka, Trzeboś - Rakszawa (wszystke n. 16), Rogóżno - Kosina (n. 16.30); gr. 3: Hucina - Wadowice Górne (s. 16), Raniżów - Breń Osuchowski (s. 16), Ostrowy Baranowskie - Wola Mielecka (s. 16, w Cmolasie), Czarni Trześń - Ruda (s. 17), Chrząstów - Babicha (n. 11), Cmolas - Jaślany (n. 12), Podborze - Sokół II Kolb. Dolna (n. 14), Złotniki - Zacisze Trześń (n. 16); Stalowa Wola, gr. 1: Wrzawy - Lipa (s. 11), Dąbrowica - Skopanie (s. 16), Rzeczyca Długa - Krzątka (s. 16), Skowierzyn - Żabno (s. 16.30), Mokrzyszów - Wola Baranowska, Chwałowice - Serbinów, Wola Rzeczycka - Żupawa, Wielowieś - Zaklików (wszystkie n. 16); gr. 2**: Stany - Wola Zarczycka (s. 16), Hucisko - Brzóza Królewska (s. 17), Kłyżów - Sarzyna, Ulanów – Sójkowa, Zarzecze - Stare Miasto, Giedlarowa - Krzeszów, Jarocin - Podlesianka Kamień, Jeżowe - Wólka Tanewska (wszystkie n. 16).

Klasa B**Dębica, gr. 1: Paszczyna - Nockowa (s. 14), Będziemyśl - Góra Ropczycka (s. 16), Klęczany - Sędziszów Młp. II (s. 17), Chemik II Pustków - Bystrzyca (n. 11); Gr. 2: Zawada - Dulcza Wielka (s. 17), Żdżary - Korzeniów (n. 13), Brzostek - Dąbrówka Wisłocka (n. 14), Borowa - Dulcza Mała (n. 14), Łęki Górne - Stasiówka (n. 16); Jarosław, gr. jarosławska: Łowce - Michałówka (s. 16), Cetula - Rudołowice, Rokietnica - Wysock, Dobkowice - Nienowice, Łazy - Duńkowice (wszystkie n. 13), Korzenica - Makowisko (n. 15.30), Wola Buchowska - Koniaczów (n. 17); gr. lubaczowska: Antoniki - Zabiała-Stare Sioło, Ruda Różaniecka - Mołodycz, Miękisz Nowy - Zalesie, Basznia Dolna - Wola Wielka (wszystkie n. 13); Łukawiec - Legia Oleszyce (n. 16), Opaka - Stary Lubliniec 9 listopada; gr. przemyska: Nehrybka - Zabłotce (s. 17), Pikulice - Łuczyce, Ujkowice - Trójczyce, Sośnica - Bircza, Orzechowce - Zadąbrowie, Olszany - Bolestraszyce (wszystkie n. 13); gr. przeworska: Tryńcza - Wierzbna (n. 11), Niżatyce - Żurawiczki (n. 12), Jagiełła – Zarzecze II, Hawłowice - Mirocin, Studzian - Maćkówka, Jodłówka - Rozbórz Długi (n. 13); Krosno, gr. 1: Górzanka - Jankowce, Średnia Wieś - Poraż, Polańczyk - Łukowe, Ustjanowa - Olszanica, Tyrawa Wołoska - Lutowiska (wszystkie n. 13), Myczkowce - Czaszyn (n. 16.30); gr. 2: Markowce - Rymanów Zdrój (n. 13), Milcza - Czerteż (n. 13), Pielnia - Pisarowce (n. 13), Wiki Sanok - Głębokie (n. 15), Srogów Górny - Odrzechowa (n. 16.30); gr. 3: Jasionów - Niebocko, Jasienica Rosielna - Górki, Jabłonka - Trześniów, Jaćmierz - Dydnia, Wzdów - Domaradz (wszystkie n. 13), Izdebki - Hłudno (n. 16.30); gr. 4: Pustyny - Guzikówka Krosno (n. 13), Rogi - Kombornia (n. 13), Jaśliska - Bóbrka (n. 13), Szczepańcowa - Miejsce Piastowe (n. 15), Głowienka - Węglówka (n. 15, we Wrocance); gr. 5: Łubienko - Żeglce, Chorkówka - Świerzowa, Moderówka - Brzezówka, Wojaszówka - Łęki Strzyżowskie (wszystkie n. 11), Iwla - Zręcin (n. 15), Potok – Jedlicze II (n. 15); gr. 6: Niegłowice - Nowy Glinik (n. 11), Makowiska - Szebnie (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Święcany (n. 13), Brzyska - Krempna (n. 15), Dębowiec - Warzyce (n. 16), Nowy Żmigród - Łubno Szlacheckie (n. 16.30); Klasa B**Rzeszów, gr. 1: Dąbrowa - Rudna Mała (n. 11.30), Jasionka - Mrowla (n. 12), Wysoka Głogowska - Rudna Wielka (n. 12.30), Hucisko - Świlcza (n. 14), Staroniwa Rzeszów - Junak Rzeszów (n. 16, na Resovii), Zabajka - RKS Rzeszów (n. 16), Heiro Rzeszów - Biała (n. 19.30, na Resovii); gr. 2: Lubenia - Szufnarowa (n. 11), Wysoka Strzyż. - Grunwald II Rzeszów (n. 11), Godowa - Lutoryż (n. 11.30), Nosówka - Pstrągówka (n. 12), Grodzisko - Dobrzechów (n. 12), Kozłówek - Hermanowa (n. 14); gr. 3: Kraczkowa - Chmielnik (s. 16), Wysoka - Krzemienica (n. 12), Husów - Markowa (n. 12), Tarnawka - Handzlówka (n. 13), Harta – HALO Hyżne (n. 13), Zalesie - Polonia Hyżne (n. 14, w Łańcucie); gr. 4: Łąka - Strażów (n. 11), Wólka Podleśna - Stobierna-Krzywe (n. 14), Budy Łańcuckie - Palikówka (n. 14), Białobrzegi - Korniaktów (n. 14), Trzebuska - Smolarzyny (n. 17); gr. 5: APPN II Mielec - Wola Chorzel. II (n. 10), Padew Narodowa - Borowa (n. 11), Trzciana - Górki (n. 11), Malinie - Ławnica (n. 11), Dębiaki - Grochowe (n. 14); gr. 6: Pień - Kawęczyn (n. 11, w Zgórsku), Żarówka - Wylów (n. 12), Łączki Brzeskie - Rzędzianowice (n. 14), Zgórsko - Janowiec (n. 14.15); gr. 7: Kosowy - Siedlanka (n. 11), Ostrowy Tuszowskie - Przedbórz (n. 11, w Trzęsówce), Werynia - Przyłęk (n. 11), Hadykówka - Kolbuszowa (n. 14), Widełka - Dobrynin (n. 14), Trzęsówka - Dzikowiec (n. 15).
Stalowa Wola, gr. 1: Kopcie - Knapy (s. 16.30), Sobów - Ocice (s. 17), Chmielów - Trześń (n. 13.30), Cygany - Tarnowska Wola (n. 13.30), Jadachy - Zabrnie (n. 15), Zakrzów - Furmany (n. 16.30); gr. 2: Turbia - Kępie Zaleszańskie (n. 12), Glinianka - Zdziechowice, Harasiuki - Kotowa Wola, Zbydniów - Pilchów, Kurzyna – Bieliniec, Majdan Zbydniowski - Bieliny (wszystkie n. 13.30), Podwolina – San Stalowa Wola (n. 16); gr. 3: Przędzel - Przychojec (s. 16.30), Tarnogóra - Łętownia, Wierzawice – Biedaczów, Kopki - Rudnik, Łukowa - Hucisko, Wólka Grodziska - Kuryłówka (wszystkie n. 13.30), Majdan Łętowski - Górno (n. 16.30).

Centralna Liga Juniorów
U17:

Podgórze Kraków - Karpaty Krosno (n. 12);
BKS Lublin - Stal Mielec (s. 15);
U15:
TOP 54 Biała Podlaska - Stal Rzeszów (s. 12).

PALP Mielec:
Gliny Małe - Orłów (n. 11),
Partynia – Krzemienica (n. 14),
Zdziarzec - Goleszów (n. 14).

KOBIETY
1 liga:
Wanda Kraków - Resovia (s. 15.30), Gol Częstochowa – Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 12);
2 liga: Izolator Boguchwała – Iskra Brzezinka (n. 11);
3 liga: GKS Majdan SIeniawski – DAP Dębica (s. 17), Olimpia Pysznica – Start Jarosław (n. 10.30); Tuchla - Resovia II (n. 12.30), Gnojnica - Lesko (n. 17).

Mecz towarzyski Górnik Grabownica – Legia Champions w ramach obchodów 70-lecia klubu (n. 15.30).

PIŁKA RĘCZNA
KOBIETY – PGNiG Superliga: Eurobud Grupa JKS Jarosław – PR Koszalin (s. 19);
1 liga: San Jarosław – SPR Gliwice (n. 15).
MĘZCZYŹNI - PGNiG Superliga mężczyzn: Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec rozegrano awansem (38:22).
RAJDY SAMOCHODOWE
XIX Rajd Mielecki (n. 10, parking GOK w Czerminie).
TENIS STOŁOWY
KOBIETY
Liga Mistrzyń:
Enea Siarka Tarnobrzeg – Maizieres Metz (pt. 18, hala ul. Kopernika 49),
Ekstraklasa: Dojlidy Białystok – Enea Siarka Tarnobrzeg (n. 14, Stadion Narodowy w Warszawie).
1 liga: AZS Politechnika Rzeszów – Gorce Nowy Targ (s. 14);
MĘŻCZYŹNI
Lotto Superliga:
Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – Poltarex Pogoń Lębork (s. 16), Warta Kostrzyn – Kolping Frac Jarosław (n. 11, oba Stadion Narodowy w Warszawie).
1 liga: KTS Gliwice – Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II (s. 16), Strzelec Frysztak – Global Pharma Orlicz Suchedniów (s. 16).
UNIHOKEJ
Salming Ekstraliga
TravelPL Wilki Sanok – Prus Żary (s. 18, hala PWSZ).
(luci)

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Materiał oryginalny: Gdzie na mecz? Sportowy Rozkład Jazdy [13-15 września]. Kalendarzyk sportowy - Nowiny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3