Igloopol Dębica znów zwycięski. Tym razem ograł Arłamów Ustrzyki Dolne

MJ
Igloopol Dębica zwiększył swoje szanse na utrzymanie się.
Igloopol Dębica zwiększył swoje szanse na utrzymanie się. S. Oskarbski
Zawodnicy Igloopolu Dębica zrobili kolejny krok w stronę utrzymania w 4 lidze. U siebie ograli Arłamów Ustrzyki Dolne, który raczej nie uniknie powrotu do "okręgówki".

Bramki padły dopiero w drugiej połowie, ale już w pierwszej połowie gospodarze mieli szanse na to, by wyjść na prowadzenie. Igloopol dopiął swego po zmianie stron. Dębicki zespół jest coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymania w czwartej lidze. – Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej, po golu na 1:0, goście się otworzyli i mieliśmy kolejne swoje sytuacje – wspomina Adrian Brzostowski, napastnik Igloopolu.

Po tej serii spotkań zdecydowanie zmalały szanse na utrzymanie dla Arłamowa.

Igloopol Dębica - MKS Ustrzyki Dolne 3:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Wiszyński 64, 2:0 Tarała 75. 3:0 Cyran 82, 3:1 Waligóra 88.

Igloopol: Psioda - Wanat ż, Wiszyński, Tarała, Wojtyło (85 Laskowski), Kasprzykowski (68 Cyran), D. Rokita, Ochab ż (57 Kornaś), Hałucha (57 Ł. Stefanik ż), K. Rokita, Brzostowski. Trener Łukasz Cabaj.

Arłamów: Półkoszek - Zięba, Szczurek, Walaszczyk, Fundanicz, Sumara, Bujak, Moskalets (65 Czelny ż), Kasperkowicz, Espana (77 Pilch), Waligóra. Trener Piotr Kowalski.