II Admin Cup w hali. Wygrana Górnika Łęczna

Waldemar Mazgaj
Górnik Łęczna wygrał w Nowej Sarzynie II Admin Cup - turniej administratorów internetowych stron klubów piłkarskich i dziennikarzy sportowych.

Turniej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna przyciągnął na trybuny nie tylko wielu uczestników ale i kibiców. Były liczne nagrody dla kibiców, oprawa turnieju jak i kwesta wśród uczestników i kibiców dla 5-miesięcznego Maciusia Barana z Leżajska.

Podczas finałów zaprezentowała się grupa freestylowa z Rzeszowa, która pokazem artystycznej żonglerki zdobyła brawa i uznanie kibiców.

Najlepszym zawodnikiem wybrano Kamila Witkowskiego z Górnika, bramkarzem - Jarosława Kwietniowskiego z JKS Jarosław. Królem strzelców został Krzysztof Sztrefner z Polonii Warszawa (14 goli).

Wyniki turnieju:

Stal Mielec - Telewizja TVN 2:3 Tatarek, Jaskot - Waliłko, Danek, Indycki

Stal Kraśnik - Polonia Warszawa 3:6 Tomiło 2, Wronka - Sztrefner 5, Leszczyński

Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg 1:5 Bober - Witko x 3, Rębisz, Wolan

Zwycięzcy awansowali do ćwierćfinału gdzie czekal na nich już JKS Jarosław (ubiegłoroczny zwycięzca turnieju Admin Cup 2009) oraz Unia Nowa Sarzyna (organizator turnieju). Przegrani grali mecze repesażowe o 2-pozostałe miejsca w ćwierćfinale.

Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:4 Giezek - Kocurek, Gajdek 2, Stopyra

Ćwierćfinały:
Telewizja TVN - Górnik Łęczna 0:4 Witkowski 2, Ładniak, Sieczkarz

Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 1:3 Zdrojewski - Serafin, Stasiuk, Witko

Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 3:2 Cieleń 2, Gawędzki - Głąb, Bober

Runda meczów eliminacyjnych o miejsca 5-8:

Polonia Warszawa - Izolator Boguchwała 3:4 Sztrefner 3 - Worosz 2, Skoczylas, Gajdek

Runda finałowa:
o 9-miejsce:
Stal Mielec - Stal Kraśnik 3:4 Bajorek x 2, Kaczmarczyk - Giezek x 2, Wronka, Zarzycki