MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Atrakcje sportowego weekendu (17-19 maja): biegi, kolarstwo, koszykówka, piłka ręczna, żużel, bardzo dużo piłki

mj, bum
Dynów zaprasza na jubileuszową Zadyszkę
Dynów zaprasza na jubileuszową Zadyszkę DynowskaZadyszka/Facebook
To będzie atrakcyjny sportowo weekend. Pojadą kolarze uczestniczący Orlen Wyścigu Narodów i ORLEN Lang Team Race. Można będzie pobiegać dla wyniku i zdrowia. Iść na żużel. Oglądać mecze piłkarzy i piłki ręcznej. Zaciskać kciuki za swoich ulubionych zawodników i drużyny.

BIEGI:

DYNÓW: Mini ZaDyszka (s.17.30); 10. Dynowska Zadyszka (s.19).

Głogów Małopolski: 11 „Dycha Głogowska” (n.18).

KOLARSTWO:

Jasło: Orlen Wyścig Narodów - finisz 4. etapu Bukoviana Resort - Jasło (s. ok. 16.20).

Arłamów: ORLEN Lang Team Race - Hotel Arłamów (s.10-15).

Lesko: Orlen Wyścig Narodów - start do etapu 5.: Lesko - Powiat Leski - Hotel Arłamów (n.12.20).

KOSZYKÓWKA

2 liga (mały finał play-off): Energa Basket Warszawa - OPTeam Resovia Rzeszów (s.18)

KRĘGLE
Rzeszów: Puchar Polski w kręglach ( kręgielnia "Aloha"; p.,s.,n)

PIŁKA NOŻNA

2 liga kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - MKS Myszków (n. 15.30).

3 liga kobiet: Izolator Boguchwała - Puszcza Niepołomice (s. 12), KSZO Ostrowiec Św. - Inter Gnojnica (s. 12), Pogorzanka Pogorzyce - Sanovia Lesko (n. 12).

PKO Ekstraklasa: PGE Stal Mielec - Pogoń Szczecin (pt. 18).

Fortuna 1 liga: Resovia - Motor Lublin (pt. 20.30), Górnik Łęczna - Stal Rzeszów (s. 20).

2 liga: Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola (pt. 16).

3 liga: Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa (s. 13), Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno (s. 17), Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg (s. 18), KS Wiązownica - Garbarnia Kraków (n. 16).

4 liga: SPEC Stal Łańcut - Głogovia Głogów Małopolski (pt. 19), Korona Rzeszów - Pogoń-Sokół Lubaczów (pt. 19:46), Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała (s. 17), Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Kamień (s. 17), Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław (s. 17), Ekoball Sanok - Lechia Sędziszów Małopolski (s. 17), Stal II Rzeszów - Igloopol Dębica (n. 11), Legion Pilzno - Polonia Przemyśl (n. 17), Resovia II - Cosmos Nowotaniec (n. 17.30).

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:U-17: Stal Rzeszów - Korona Kielce (s. 14), Escola Varsovia - Igloopol Dębica (s. 16:15). U-15: Górnik Łęczna - Stal Rzeszów (n. 18.30).

KLASY O
DĘBICA: Smoczanka Mielec - Trześń (s. 17), Chemik Pustków - Radomyśl Wielki (s. 17), LKS Pustków - Czarna (s. 17), Wolica Piaskowa - Ostrów-Kamionka (s. 17), Kolbuszowianka - Czermin (s. 17), Golemki - Żyraków (n. 11), Sokół II Kolbuszowa Dolna - Głowaczowa (n. 11), Stal II Mielec - Chrząstów (n. 11).

JAROSŁAW: Morawsko - Piwoda (s. 15), Pruchnik - Gorliczyna (s. 16), Skołoszów - Gorzyce (s. 17), Wólka Pełkińska - Kaszyce (s. 17), Czuwaj Przemyśl - Zapałów (s. 17), Tuczempy - Przeworsk (s. 17), Lisie Jamy - Siennów (s. 17), Urzejowice - Dobkowice (n. 16).

KROSNO: Wiki Sanok - Targowiska (s. 11), Kołaczyce - Czeluśnica (s. 17), Grabownica Starzeńska - Besko (s. 17), Ustrzyki Dolne - Jedlicze (s. 17), Czarni Jasło - Dukla (s. 18), Mrukowa - Odrzykoń (n. 13), Rymanów - Skołyszyn (n. 15). Pauza: Nienaszów.

RZESZÓW: Wólka Podleśna - Jasionka (pt. 18), Rakszawa - Żołynia (pt. 19), Tyczyn - Zaczernie (s. 15.30), Dąbrówki - Przybyszówka (s. 16), Grodzisko Dolne - Błażowa (s. 17.30), Zgłobień - Trzebownisko (s. 18), Malawa - Niechobrz (n. 12), Sonina - Sokołów Małopolski (n. 17).

STALOWA WOLA: Ździary - Wola Zarczycka (s. 11), Nisko - Gorzyce (s. 17), Stale - Łowisko (n. 16), Stal II Stalowa Wola - Wólka Tanewska (n. 16), Leżajsk - Kłyżów (n. 16), Jeżowe - Jarocin (n. 16), Chwałowice - Siarka II Tarnobrzeg (n. 17). Pauza: Nowa Dęba.

KLASY A:
DĘBICA: Igloopol II Dębica - Kawęczyn (s. 14), Legion II Pilzno - Łopuchowa (s. 16), Krzywa - Łęki Górne (n. 11.30), Stasiówka - Przecław (n. 14), Nagoszyn - Bystrzyca (n. 14), Wiewiórka - Brzostek (n. 16), Wielopole Skrzyńskie - Straszęcin (n. 16). Pauza: Stara Jastrząbka.

JAROSŁAW: Święte - Chłopice (s. 15), Surochów - Węgierka (s. 16), Laszki - Cetula (s. 17), Munina - Pawłosiów (n. 16), Młyny - Radymno (n. 17), Manasterz - Szówsko (n. 17), Wietlin - Ostrów (n. 17), Zabłotce - Jankowice (n. 17).

LUBACZÓW: Wólka Krowicka - Cieszanów (n. 14), Krowica - Narol (n. 16), Wielkie Oczy - Cewków (n. 17), Oleszyce - Pogoń-Sokół II Lubaczów (n. 17), Łukawiec - Basznia Dolna (n. 17), Horyniec - Futory (n. 17), Młodów - Stary Lubliniec (n. 17). Pauza: Miękisz Nowy.

PRZEMYŚL: Torki - Żurawica (s. 14), Hurko/Hureczko - Kosienice (s. 16), Leszno - Fredropol (s. 17), Kalników - Dubiecko (n. 16), Nakło - Maćkowice (n. 17), Orły - Trójczyce (n. 17), Stubno - Olszany (n. 17), Batycze - Polonia II Przemyśl (n. 17).

PRZEWORSK: Kańczuga - Tryńcza (s. 16), Żurawiczki - Krzeczowice (s. 16), Grzęska - Hawłowice (s. 16), Mirocin - Gniewczyna (s. 17), Jagiełła - Wola Buchowska (n. 17), Nowosielce - Majdan Sieniawski (n. 17), Niżatyce - Rożniatów 0:3 wo.

KROSNO 1: Niebieszczany - Płowce/Stróże Małe (s. 16), Zarszyn - Pisarowce (s. 17), Uherce - Średnia Wieś (s. 17), Lesko - Strachocina (n. 11), Długie - Izdebki (n. 14), Cosmos II Nowotaniec - Górki (n. 16), Bażanówka - Jankowce (n. 17).

KROSNO 2: Jaśliska - Jabłonica Polska (s. 16), Klimkówka - Brzozów (s. 16), Krościenko Wyżne - Lubatówka (n. 11), Rogi - Iskrzynia (n. 13), Iwonicz - Zmiennica (n. 17), Posada Górna - Haczów przeł. na 30 maja. Pauza: Grabówka.

KROSNO 3:Łęki Dukielskie - Bieździedza (s. 17), Sobniów Jasło - Zręcin (s. 17), Faliszówka - Osiek Jasielski (n. 11), Brzyska - Niegłowice (n. 13), Zarzecze - Lubla (n. 15), Frysztak - Głowienka (n. 16), Korczyna - Osobnica (n. 16).

RZESZÓW 1: Grodzisko - Trzciana (s. 17), Bratkowice - TS Głogów Młp. (s. 18), Heiro Rzeszów - Strzyżów (n. 11, na Arenie Słocina), Połomia - Zimowit Rzeszów (n. 11), Nosówka - Junak Słocina (n. 11), Niebylec - Nienadówka (n. 14), Szufnarowa - Nowa Wieś (n. 17, w Wiśniowej).

RZESZÓW 2: Jawornik Polski - Stobierna (s. 16), Wólka Niedźwiedzka - Dynów (s. 17), Trzebuska - HALO Hyżne (s. 18), Markowa - Strażów (n. 11), Wola Dalsza - Krasne (n. 17), Medynia Głogowska - Rogóżno 3:0 wo. Pauza: Trzeboś.

RZESZÓW 3: Majdan Królewski - Raniżów (s. 16), Siedlanka - Trześń (s. 16.30), Jaślany - Wola Mielecka (s. 17), Cmolas - Pień (s. 17), Chorzelów - Ostrowy Baranowskie (n. 13), Dulcza Wielka - Sokół III Kolbuszowa D. (n. 14), Podborze - Dzikowiec (n. 17).

STALOWA WOLA 1: Grębów - Jastkowice (s. 17), Wola Rzeczycka - Jadachy (s. 17), Rzeczyca Długa - Sokolniki (n. 16), Knapy - Lipa (n. 16), Wrzawy - Skopanie (n. 16), Zakrzów - Skowierzyn (n. 16), Pysznica - Żabno (n. 17).

STALOWA WOLA 2: Górno - Ulanów (s. 17), Nowa Sarzyna - Stany (s. 17), Hucisko - Podwolina (s. 17.30), Brzyska Wola - Sarzyna (s. 18), Wierzawice - Harasiuki (n. 15), Łętownia - Jelna (n. 16), Kamień - Stare Miasto (n. 16)

KLASY B:
DĘBICA 1: Klęczany - Będziemyśl (n. 11), Nockowa - Ocieka (n. 11.30), Góra Ropczycka - Mała (n. 13), Gnojnica - Lechia II Sędziszów Młp. (n. 17.30), Borek Wielki - Zagorzyce 3:0 wo.

DĘBICA 2: Brzeźnica - Żdżary (s. 17), Lubzina - Paszczyna (s. 17), Korzeniów - Zawada (n. 11), Zasów-Mokre - Kamieniarz II Golemki (n. 13.30), Jodłowa - Sokół Dębica 3:0 wo.

JAROSŁAW: Duńkowice - Zadąbrowie (s. 15), Tuchla - Sośnica (s. 17), Łazy - Łowce (n. 12), Kidałowice - Piast II Tuczempy (n. 14), Wysocko - Makowisko (n. 14), Michałówka - Przedmieście Jarosław (n. 14). Pauza: Nienowice.

LUBACZÓW: Mołodycz - Korzenica (n. 14), Stary Dzików - Legia Oleszyce (n. 14), Antoniki - Wola Wielka (n. 14), Start II Lisie Jamy - Zalesie (n. 14.45), Opaka - Ruda Różaniecka (n. 16). Pauza: Płazów.

PRZEMYŚL: Arłamów - Niziny (pt. 18), Wyszatyce - Jaksmanice (s. 15), Pikulice - Nehrybka (n. 14), Walawa - Bolestraszyce (n. 14), Ujkowice - Huwniki (n. 14), Olszynka - Medyka (n. 14). Pauza: Orzechowce.

PRZEWORSK: Kisielów - Łopuszka Wielka (n. 14), Babice - Cieszacin Wielki (n. 14), Gać - Maćkówka (n. 14), Wierzbna - Rozbórz Długi (n. 14), Rokietnica - Rozbórz (n. 14), Zarzecze - Jodłówka (n. 17). Pauza: Pełnatycze.

KROSNO 1: Bieszczady II Ustrzyki Dolne - Czaszyn (n. 11), Tarnawa - Zagórz (n. 14), Polańczyk - Lutowiska (n. 14), Łukowe - Poraż (n. 14), Mrzygłód - Myczkowce (n. 14), Srogów Górny - Bezmiechowa (n. 16.30).

KROSNO 2:Nowosielce - Markowce (s. 15), Jabłonka - Pielnia (n. 11), Niebocko - Golcowa (n. 13), Dydnia - Odrzechowa (n. 13), Jaćmierz - Hłudno (n. 13), Czerteż - Pakoszówka (n. 14). Pauza: Wzdów.

KROSNO 3: Wesoła - Kombornia (s. 16), Jasienica Rosielna - Domaradz (n. 11), Milcza - Pustyny (n. 11), Sieniawa - Głębokie (n. 11), Górnik II Grabownica Starz. - Rymanów Zdrój (n. 13), Przysietnica - Jasionów (n. 16.30). Pauza: Trześniów.

KROSNO 4: Świerzowa - Iwla (n. 11), Guzikówka Krosno - Potok (n. 11), Lubatowa - Wojaszówka (n. 13), Pasja Krosno - Miejsce Piastowe (n. 14), Kobylany - Szczepańcowa (n. 15). Pauza: Kopytowa, Chorkówka.

KROSNO 5: Szebnie - Brzezówka (s. 18), Łubienko - Nowy Żmigród (n. 11), KS II Zarzecze - Błażkowa (n. 11), Święcany - Nowy Glinik (n. 11), Łubno Szlacheckie - Łężyny (n. 13), Hankówka-Brzyszczki - Warzyce (n. 17).

RZESZÓW 1: Rudna Mała - Wysoka Głogowska (s. 16.30), Budziwój - Dąbrowa (s. 17), Rudna Wielka - Borek Stary (s. 17), Baranówka - Mrowla (n. 12.30), Świlcza - Budy Głogowskie (n. 14), Biała - Resovia III (n. 15.30).

RZESZÓW 2: Czudec - Hermanowa (s. 15.30), Wysoka Strzyżowska - Pstrągowa (n. 11), Dobrzechów - Lubenia (n. 11), Pstrągówka - Lutoryż (n. 11), Kozłówek - Godowa (n. 14). Pauza: Mogielnica.

RZESZÓW 3: Kraczkowa - Harta (s. 17), Pawłokoma - Hyżne (n. 12), Handzlówka - Kosina (n. 15), Wysoka - Albigowa (n. 17), Bachórz - Chmielnik 0:3 wo. RZESZÓW 4: Terliczka - Palikówka (s. 17), UKS SMS Rzeszów - Stobierna-Krzywe Stobierna (n. 11), Włókniarz II Rakszawa - Łąka (n. 14), Brzóza Stadnicka - Łukawiec (n. 14), Czarna - Krzemienica (n. 15). Pauza: Głuchów.

RZESZÓW 5: Wola Chorzelowska - Krzemienica (s. 17), Grochowe - Babicha (s. 17), Trzciana - Rzędzianowice (n. 11), Złotniki - Dębiaki (n. 11), Padew Narodowa - Ostrowy Tuszowskie (n. 14), Malinie - Górki (n. 14), Gliny Małe - Ławnica (s. 16).

RZESZÓW 6: Dąbrówka Wisłocka - Zgórsko (n. 11), Wadowice Górne - Ruda (n. 11), Łączki Brzeskie - Tuszyma (n. 14), Goleszów - Dobrynin (n. 14), Janowiec - Dulcza Mała (n. 14), Wierzchowiny - Radomyślanka II Radomyśl W.(n. 16).

RZESZÓW 7: Werynia - Widełka (s. 17), Kolbuszowianka II - Kosowy (n. 12), Przyłęk - Przedbórz (n. 14). Pauza: Hucina.

STALOWA WOLA 1: Cygany - Kopcie (s. 17), Sobów - Wydrza (s. 17), Trześń - Tarnowska Wola (s. 17), Wielowieś - Serbinów (n. 11), Żupawa - Dąbrowica (n. 16), Wola Baranowska - Krzątka (n. 16). Pauza: Ocice.

STALOWA WOLA 2: Sójkowa - Kotowa Wola (n. 12), Przędzel - Glinianka (n. 13), Kopki - Zarzecze (n. 13), Zdziechowice - Turbia (n. 13), Bieliny - Krzaki-Słomiana (n. 16), Zaklików - Kurzyna przeł. na 30 maja. Pauza: Rudnik nad Sanem.

STALOWA WOLA 3: Łukowa - Wólka Grodziska (s. 16), Kuryłówka - Przychojec (n. 13), Azalia II Wola Zarczycka - Groble (n. 13), Hucisko - Giedlarowa (n. 16), Krzeszów - Biedaczów (n. 17), Dębno - Chałupki Dębniańskie (n. 17), Tarnogóra - Brzóza Królewska (n. 17.30).

PIŁKA RĘCZNA

Liga Centralna Mężczyzn: Sandra Spa Szczecin - Handball Stal Mielec (pt.19).

W Cmolasie: Puchar ZPRP Młodziczek 1/16

Turniej z udziałem Grunwaldu Ruda Śląska, Pałacu Młodzieży Tarnów, Korna Handballu Kielce, Tempa Cmolas (pt.16, s.16, n.10).

TENIS STOŁOWY

1 liga mężczyzn: KTS Nowy Dwór Mazowiecki - KSTS MOSiR Krosno (n.16);
UKS Top Solec Kujawski - GMKS Strzelec Frysztak (n.16).

ŻUŻEL

Metalkas 2. Ekstraliga: Texom Stal Rzeszów - Energa Wybrzeże Gdańsk (s.16.30);
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno (n.14).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatni trening reprezentacji Polski przed meczem z Holandią

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24