MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Piłkarze w niższych ligach wciąż grają [SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY 14-16 CZERWCA]

Michał Czajka
Michał Czajka/ Krzysztof Kapica
Na boiskach piłkarskich wciąż sporo będzie się działo, ale w ten weekend również m. in. emocje biegowe czy żużlowe.

BIEGI

14. Jedlicka Siódemka (s. 17; w Jedliczach).
III Bieg Ku Wolności (s. 12; w Pilźnie).
Czarnieńska 10-tka oraz V Bieg Czarnych Gryfów – Biegniemy dla Krzysia (n. 16; Czarna k. Dębicy).
Cross Duathlon Stalowa Wola (n. 10).
Bieg Partyzanta (n. 11; w Łańcucie).

PIŁKA NOŻNA

Kobiety – 2 liga: PTC Pabianice - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 12).
3 liga: Iskra Brzezinka - Inter Gnojnica (s. 12); Puszcza Niepołomice - Sanovia Lesko (s. 17); Izolator Boguchwała - Iskra Tarnów (n. 17).
4 liga: Stal Łańcut - Beniaminek Krosno (pt. 19)
Mężczyźni - 4 liga: Ekoball Sanok - Korona Rzeszów; Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa; Sokół Kamień – Igloopol Dębica (wszystkie pt. 18); Stal Łańcut - Sokół Kolbuszowa Dolna; Stal II Rzeszów - JKS Jarosław; Głogovia Głogów Małopolski - Resovia II; Pogoń-Sokół Lubaczów - Legion Pilzno; Lechia Sędziszów Małopolski - Błękitni Ropczyce; Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała (wszystkie s. 17).
Klasy O – Dębica: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Radomyślanka Radomyśl Wlk (pt. 18); Czarnovia Czarna – Victoria Czermin (pt. 18.30); Kamieniarz Golemki – Czarni Trześń (s. 12.30); Piast Wolica Piaskowa – Dromader Chrząstów (s. 15); Kaskada Ostrów – Kamionka – Głowaczowa (s. 17); Kolbuszowianka Kolbuszowa – Chemik Pustków; LKS Pustków – LKS Żyraków; Stal II Mielec – Smoczanka Mielec (wszystkie n. 11).
Jarosław: Orkan Zapałów - Start Pruchnik (pt. 17.30); Dąb Dobkowice - San Gorzyce; Gorliczanka Gorliczyna - Czuwaj Przemyśl (oba s. 15); Orzeł Przeworsk - LKS Skołoszów (s. 16); Santos Piwoda - Biało-Czerwoni Kaszyce; Piast Tuczempy - Promyk Urzejowice; Wisełka Siennów - Wólczanka Wólka Pełkińska (wszystkie s. 17).
Krosno: Zamczysko Mrukowa - Tempo Nienaszów (s. 11); Nafta Jedlicze - Przełom Besko; Przełęcz Dukla - Wiki Sanok (oba s. 15); LKS Skołyszyn - Górnik Grabownica Starzeńska (s. 16.30); Czarni Jasło - LKS Czeluśnica (s. 17); Start Rymanów - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 11); Ostoja Kołaczyce - Partyzant Targowiska (n. 18).
Rzeszów: LKS Jasionka - Włókniarz Rakszawa (pt. 18); KS Przybyszówka - Iskra Zgłobień (s. 14); Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia (s. 15); Strumyk Malawa - KS Zaczernie; Leśna Wólka Podleśna - Sawa Sonina; LKS Trzebownisko - KS Dąbrówki; Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz; Strug Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (wszystkie s. 17).
Stalowa Wola: Sparta Jeżowe - Stal Nowa Dęba; Azalia Wola Zarczycka - Pogoń Leżajsk (oba pt. 18); Siarka II Tarnobrzeg - Transdźwig Stale; San Kłyżów - LZS Ździary; Jeziorak Chwałowice - Stal II Stalowa Wola; Dolina-Tanew Wólka Tanewska - ŁKS Łowisko (wszystkie. s. 17).

Klasy A – Dębica: LKS Nagoszyn - Borowiec Straszęcin; LKS Wiewiórka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie; Legion II Pilzno - Igloopol II Dębica; Dąbrówka Stara Jastrząbka - Brzostowianka Brzostek; LKS Stasiówka - LKS Łopuchowa; Team Przecław - KS Bystrzyca; Sokół Krzywa - Kłos Kawęczyn (wszystkie s. 17).
Jarosław: Dąb Cetula - KS Szówsko (pt. 18.30); Czarni Pawłosiów - Fredro Surochów (s. 14); KS Węgierka - Delin Munina (s. 17); Wiraż Chłopice - MKS Radymno (n. 11.30); Tęcza Jankowice - LKS Manasterz; Wietlin - Sanoczanka Święte;  Iskra Zabłotce - Hetman Laszki; Łęk Ostrów - Szkło Młyny (wszystkie n. 17).
Lubaczów: Zryw Młodów - Rolnik Wólka Krowicka (s. 16); LKS Miękisz Nowy - Roztocze Narol; Czerwoni Cewków - Błękitni Futory (oba s. 17); Czarni Oleszyce - Zalew Stary Lubliniec; Unia Łukawiec - Juwenia Cieszanów; Zdrój Horyniec - Graniczni Krowica (wszystkie n. 17).
Przemyśl: Gwiazda Maćkowice - Granica Stubno (s. 16); Fenix Leszno - GKS Orły (s. 17); Żurawianka Żurawica - Pogórze Dubiecko (s. 17.30); Korona Trójczyce - Tęcza Kosienice (n. 13); Polonia II Przemyśl - Cresovia Kalników; Korona Olszany - LKS Nakło; Unia Fredropol - San Hurko/Hureczko; LKS Batycze - Orzeł Torki (wszystkie n. 17).
Przeworsk: Zorza Jagiełła - Wisłoczanka Tryńcza (s. 14); Żuraw Żurawiczki - Błękitni Grzęska (s. 15.30); MKS Kańczuga - Huragan Gniewczyna (s. 16); Piast Nowosielce - Start Mirocin; Ostrovia Wola Buchowska - Cresovia Krzeczowice; Błyskawica Rożniatów - GKS Majdan Sieniawski (wszystkie n. 17).
Krosno 1: Cosmos II Nowotaniec - Szarotka Uherce (pt. 18); Remix Niebieszczany - Górnik Strachocina (s. 17); LKS Długie - LKS Górki; Orzeł Bażanówka - Pionier Średnia Wieś; LKS Płowce/Stróże Małe - Bieszczady Jankowce (wszystkie n. 12); LKS Izdebki - LKS Pisarowce (n. 16); Zgoda Zarszyn - Sanovia Lesko (n. 17).
Krosno 2: Karpaty Klimkówka - Burza Rogi (s. 13.30); Beskid Posada Górna - Iskra Iskrzynia (s. 17); LKS Haczów - Cisy Jabłonica Polska; Iwonka Iwonicz - LKS Lubatówka (oba n. 11); Płomień Zmiennica - Brzozovia Brzozów (n. 12.30); Jasiołka Jaśliska - Grabowianka Grabówka (n. 13).
Krosno 3: Orzeł Bieździedza - Czardasz Osiek Jasielski (s. 10.30); Zorza Łęki Dukielskie - LKS Głowienka (s. 14); Orzeł Faliszówka - Kotwica Korczyna (s. 16); Sobniów Jasło - Sparta Osobnica; KS Zarzecze - Strzelec Frysztak (oba s. 17); Liwocz Brzyska - Orzeł Lubla; Tęcza Zręcin - Wisłoka Niegłowice (oba n. 11).
Rzeszów 1: Wisłok Strzyżów - TS Głogów Małopolski (s. 16); Bratek Bratkowice - Sokół Grodzisko; Novi Nosówka - Piast Nowa Wieś; GKS Niebylec - Albatros Szufnarowa; Grunwald Połomia - Trzcianka Trzciana; Heiro Rzeszów - Junak Słocina (wszystkie s. 17).
Rzeszów 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Rzemieślnik Strażów; Astra Medynia Głogowska - HALO Hyżne; Crasnovia Krasne - KS Stobierna; Markovia Markowa - Wola Dalsza; Iskra Jawornik Polski - Herkules Trzebuska (wszystkie s. 17)
Rzeszów 3: Sokis Chorzelów - Jamnica Dulcza Wielka; Atut Podborze - Błękitni Siedlanka; Tempo Cmolas - Zacisze Trześń; Korona Majdan Królewski - Sokół Pień; Raniżovia Raniżów - Ostrovia Ostrowy Baranowskie; Pitmark Jaślany - Sokół III Kolbuszowa Dolna; Start Wola Mielecka - Zryw Dzikowiec (wszystkie s. 17)
Stalowa Wola 1: LZS Żabno - Wisan Skopanie; Kolejarz Knapy - LZS Wola Rzeczycka; San Wrzawy - Junior Zakrzów; Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice; LZS Rzeczyca Długa - Unia Skowierzyn; Sokół Sokolniki - Czarni Lipa; Słowianin Grębów - LZS Jadachy (wszystkie s. 17).
Stalowa Wola 2: LZS Podwolina - Ceramika Harasiuki; LKS Brzyska Wola - Staromieszczanka Stare Miasto; San Wierzawice - Unia Nowa Sarzyna; Podlesianka Kamień - Łęg Stany; Retman Ulanów - KS Sarzyna; Sokół Hucisko - PUKS Francesco Jelna (wszystkie s. 17).

Klasy B – Jarosław: Korona Tuchla - Makovia Makowisko (s.17), Strażak Sośnica - Wesoła Zadąbrowie (n.12), Victoria Kidałowice - Łęg Łowce (n.12), Tęcza Wysocko - Przedmieście Jarosław (n.12), Wisznia Nienowice - Sanovia Michałówka (n.12), LKS Duńkowice - Łazowianka Łazy (n.12).
Lubaczów: Piast Antoniki - Walter Opaka (s.15.30); LKS Korzenica - Roztocze Ruda Różaniecka (s.17), Victoria Stary Dzików - Start II Lisie Jamy (oba s. 17); LKS Mołodycz - Legia Oleszyce (n.12).
Przemyśl: Artmax Pikulice - Czarni Bolestraszyce (s. 16.30); Rada Orzechowce - LKS Niziny (s. 17); LKS Ujkowice - Grom Wyszatyce; LKS Olszynka - KS Arłamów; Walawianka Walawa - Fort Jaksmanice; Jawor Nehrybka - Bizon Medyka (wszystkie n. 14).
Przeworsk: KS Pełnatycze - Huragan Rozbórz Długi (s. 17); Alabaster Łopuszka Wielka - Błękitni Maćkówka; PKS UNUM Babice - Nafta Gaz Jodłówka; Gacovia Gać - GKS Zarzecze; Błękitni Wierzbna - Pogórze Rokietnica (wszystkie n. 14); KS Kisielów - Błyskawica Rozbórz (n. 16).
Krosno 1: Otryt Lutowiska - Osława Zagórz (s. 16.30); Bieszczady II Ustrzyki Dolne - Zalew Myczkowce (n. 11); Gabry Łukowe - Pogórze Srogów Górny (n. 12); LKS Czaszyn - Juventus Poraż (n. 13); Nelson Polańczyk - San Mrzygłód (n. 14); LKS Tarnawa - Lotniarz Bezmiechowa (n. 16.30).
Krosno 2: Markowce – Golcowa; LKS Hłudno - Victoria Niebocko (oba s. 16.30); LKS Odrzechowa - Victoria Pakoszówka (s. 17); Szarotka Nowosielce - ULKS Czerteż; Orły Jabłonka - Zryw Dydnia (oba n. 11); Orion Pielnia - LKS Wzdów (n. 12).
Krosno 3: LKS Wesoła - Florian Rymanów Zdrój (s. 17); Orzeł Pustyny - LKS Trześniów; LKS Milcza - LKS Kombornia; Sokół Domaradz - JKS Jasionów; LKS Głębokie - Iskra Przysietnica; Wisłok Sieniawa - Górnik II Grabownica Starzeńska (wszystkie n. 11).
Krosno 4: Pasja Krosno – Guzikówka Krosno (s. 15); Polonia Kopytowa - Nafta Chorkówka (s. 17); KS Szczepańcowa - Nurt Potok (n. 11); Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Lubatowa (n. 13).
Krosno 5: Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Wisłoka Błażkowa; Jasiołka Szebnie - Zorza 03 Łubienko; LKS Warzyce - LKS Brzezówka; Standart Święcany - Wisłoka Nowy Żmigród (wszystkie n. 11); Tajfun Łubno Szlacheckie - KS II Zarzecze (n. 13).
Rzeszów 1: KS Baranówka - Orzeł Wysoka Głogowska (s. 16); Rudzik Rudna Mała - Świlczanka Świlcza (s. 17); Rudnianka Rudna Wielka - LKS Biała (s. 18); Grunwald Budziwój - Victoria Budy Głogowskie (n. 11); Dąb Dąbrowa - Start Borek Stary; Mrowlanka Mrowla - Resovia III (oba n. 11.01).
Rzeszów 2: Grom Mogielnica - Płomyk Lutoryż (pt. 18); Korona Dobrzechów - Orły Pstrągówka; Granit Wysoka Strzyżowska - Huragan Kozłówek; Czarni Czudec - KS Godowa (wszystkie n. 11); LKS Hermanowa - Start Lubenia (n. 11.01).
Rzeszów 5: Złotniczanka Złotniki - Rzędzian Rzędzianowice; Wisła Gliny Małe - Sokół Malinie (oba s. 17); LKS Dębiaki - Błysk Górki; Kolorado Wola Chorzelowska - Wiśnia Trzciana; LKS Babicha - Jutrzenka Ławnica (oba n. 11); Grunwald Padew Narodowa - Grom Krzemienica; Strażak Grochowe - Florian Ostrowy Tuszowskie (oba n. 11.01).
Rzeszów 6: LKS Wierzchowiny - Iskra Łączki Brzeskie; Piast Wadowice Górne - Radomyślanka II Radomyśl Wielki; Janovia Janowiec - KS Zgórsko; Madras Goleszów - Hetman Dąbrówka Wisłocka; Orły Ruda - Potok Dobrynin; Apollo Dulcza Mała - KS SMP Tuszyma (wszystkie n. 11).
Stalowa Wola 1: KS Wola Baranowska - Płomień Trześń; KS Żupawa - Koniczynka Ocice; Łęg Kopcie - Strzelec Dąbrowica; OKS Wielowieś - KS Wydrza; Wspólnota Serbinów - LZS Krzątka; KS Cygany - LZS Tarnowska Wola (wszystkie n. 11).
Stalowa Wola 2: LZS Przędzel - Orzeł Rudnik nad Sanem; KP Zarzecze - Herosi Krzaki-Słomiana; Jutrzenka Kopki - LZS Turbia; Milenium Bieliny - Czarni Sójkowa; Orzeł Glinianka - WKS Kurzyna; Sanna Zaklików - Huragan Zdziechowice (wszystkie n. 11).
Stalowa Wola 3: Kłyż Tarnogóra - Atlantic Chałupki Dębniańskie; Złotsan Kuryłówka - Wólczanka Wólka Grodziska; Grabniak Hucisko - Jutrzenka Dębno; KS Łukowa - GKS Groble; Rotunda Krzeszów - Azalia II Wola Zarczycka; Jodła Przychojec - Victoria Giedlarowa; Azalia Brzóza Królewska - Orzeł Biedaczów (wszystkie n. 11).

SIATKÓWKA

VIII Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Adama Dziedzica (n. 9; w Raniżowie).

ŻUŻEL

Metalkas 2. Ekstraliga: Cellfast Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk (s. 16.30); Orzeł Łódź – Texom Stal Rzeszów (n. 18).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24