Orzeł Przeworsk (zielone koszulki) ma za sobą fatalną rundę wiosenną Krzysztof Kapica
Zapraszamy do podsumowania III ligi lubelsko-podkarpackiej. Przedstawiamy je w formie liczb.

0 - Żadnego meczu na wiosnę nie wygrał Orzeł Przeworsk.

1 - Wiosną Lublinianka zremisowała tylko raz.

2 - Tyle bramek wiosną na wyjeździe zdobył Izolator Boguchwała.

3 - Tyle razy napastnik Avii Świdnik Wojciech Białek popisał się hat-trickiem.

9 - Najgorszym zespołem sezonu był Orzeł i wywalczył zaledwie 9 oczek. Również w tylu klubach doszło do zmian trenerów.

10 - Tyle goli w pierwszym kwadransie zdobywały Sokół Sieniawa i Stal Rzeszów. Również tyle razy punktami dzieliły się Karpaty Krosno.

13 - Tylko tyle bramek wiosną stracił Piast Tuczempy.

14 - Tyle razy wiosną przegrał Orzeł Przeworsk. Avia Świdnik słabo zaczynała drugie połowy i straciła tyle bramek między 46 a 60 minutą.

16 - Tyle razy czyste konto zachowywał Marcin Pietryka, bramkarz Resovii.

17 - W tylu meczach notowano bezbramkowe remisy.

18 - Najmniej goli piłkarze zdobyli w 29. kolejce.

19 - Tyle bramek było samobójczych.

20 - Tyle bramek zdobył Piotr Prędota ze Stali Rzeszów. To najlepszy strzelec biorąc pod uwagę podkarpackie zespoły.

22 - Tyle goli Chełmianka traciła w ostatnim kwadransie.

23 - Najmniej goli stracił Motor Lublin.

24 - Najczęściej wygrywał Motor Lublin.

27 - Aż tyle razy Motor Lublin trafiał do bramki w ostatnich piętnastu minutach.

29 - Tylu porażek doznały Hetman Zamość i Orzeł Przeworsk.

34 - Najwięcej bramek padło w 30. kolejce.

40 - Tyle bramek zdobył duet zawodników Avii Świdnik Wojciech Białek - Bartłomiej Mazurek.

64 - Tyle goli padło w 90 minucie bądź doliczonym czasie gry.

67 - Tyle bramek padło z rzutów karnych.

77 - Tyle punktów wywalczył Motor Lublin, zwycięzca ligi. Tyle bramek padło w meczach z udziałem Resovii.

80 - Po tyle bramek zdobywały zespoły Motoru Lublin i Stali Rzeszów.

108 - Najwięcej goli stracił Hetman Zamość.