Infogiełda 1, 2, 3 i 4 ligi piłkarskiej PIERWSZE TRENINGI, SPARINGI, ZMIANY KADROWE [AKTUALIZACJA]

kz, mawa, arb, luci, sec, kostek, mił, mj, wab
Piłkarze Resovii i Stali Rzeszów treningi wznawiają w poniedziałek
Piłkarze Resovii i Stali Rzeszów treningi wznawiają w poniedziałek Krzysztof Kapica
Piłkarze intensywnie pracują nad formą przed wznowieniem piłkarskich rozgrywek. Sprawdźcie roszady kadrowe do jakich doszło w zespołach 1, 2, 3 i 4 ligi.

Nice 1 liga

STAL MIELEC

8.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Cracovia, 27.01: Stal Stalowa Wola, 3.02: Turniej Dawnych Mistrzów, 5-16.02: obóz przygotowawczy w Turcji, 24.02: FK Poprad.

Przychodzą: Andreja Prokić (od 1 lipca), Szymon Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Nowak (Ruch Chorzów), Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Martin Dobrotka (FC Zlate Moravce-Vrable); odchodzą: Tomasz Libera (szuka klubu), Edgar Bernhardt (GKS Tychy), Rafał Drożdżal (Sokół Sieniawa), Konrad Misztal; w kręgu zainteresowania: -.

2 liga

SIARKA TARNOBRZEG

8.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Cracovia, 24.01: Unia Tarnów, 27.01: Radomiak, 3.02: Motor Lublin, 10.02: Stal Rzeszów, 16.02: Partizán Bardejov, 17.02: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, 24.02: Resovia i Wisła Sandomierz.

Przychodzą: Michał Bierzało (GKS Bełchatów), Krystian Krupa (Lublinianka Lublin) ;odchodzą: Jakub Barteczko? (Górnik Zabrze), Karol Dybowski (Piast Gliwice); w kręgu zainteresowania: Eryk Galara (Polonia Warszawa), Łukasz Świderski i Marcin Świderski (ŁKS 1926 Łomża), Maksymilian Sitek (Legia Warszawa CLJ); poszukiwani: bramkarz, obrońca.

STAL STALOWA WOLA

3.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 13.01: Resovia (juniorzy), 17.01: Górnik Łęczna, 27.01: Stal Mielec, 31.01: Wólczanka, 2.02: Radomiak, 7.02: Stal Rzeszów , 10.02: Chełmianka, 14.02: Unia Tarnów, 17.02: Sokół Nisko, 21.02: Resovia, 24.02: KSZO .

Przychodzi: Michał Mistrzyk (Garbarnia Kraków); odchodzą: Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Stąporski, Konrad Korczyński, Mateusz Wójcik (Pniówek Pawłowice Śląskie), Przemysław Oziębło, Kamil Jonkisz; w kręgu zainteresowania: Szymon Jopek (Pogoń Szczecin), Michał Trąbka (Gryf Wejherowo); poszukiwani: obrońca, pomocnik, napastnik.

3 liga

JKS JAROSŁAW

12.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - w trakcie ustalania.

Przychodzą: Dawid Pałys-Rydzik (Resovia) ;odchodzą: Mateusz Zając (szuka klubu), Bartłomiej Gliniak (Jagiellonia Białystok, Chrobry Głogów); poszukiwani: napastnik, pomocnik, obrońca, bramkarz.

KARPATY KROSNO

8.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Start Rymanów; 27.01: Partizan Bardejow; 3.02: Błękitni Ropczyce; 10.02: Igloopol Dębica; 17.02: Rzemieślink Pilzno; 24.02: Glinik Gorlice; 3.03: Tesla Stropkov.

Przychodzą: Kacper Rop (KS Wiązownica); odchodzą: Adrian Nowak (Wisłoka Dębica), Mateusz Kantor (Resovia); poszukiwani: środkowi pomocnicy.

RESOVIA

8.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Sokół Sieniawa; 27.01: Wólczanka ; 31.01: Górnik Łęczna, 3.02: LKS Pisarowce, 7.02: Izolator Boguchwała, 10.02: Garbarnia Kraków; 17.02: Hutnik Kraków; 21.02: Stal Stalowa Wola; 24.02: Siarka Tarnobrzeg i Strug Tyczyn, 3.03: Polonia Przemyśl.

Przychodzi: Mateusz Kantor (Karpaty Krosno); odchodzą: Mateusz Lorenc i Arkadiusz Staszczak (szukają klubu); poszukiwani: napastnik, pomocnik.

STAL RZESZÓW

8.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Unia Tarnów, 24.01: Górnik Łęczna, 31.01: Sokół Sieniawa, 3.02: Turniej Dawnych Mistrzów w Mielcu, 7.02: Stal Stalowa Wola, 10.02: Siarka Tarnobrzeg, 14.02: Wisła Sandomierz, 17.02: Wólczanka, 24.02: Wisłoka Dębica.

Przychodzą: Kamil Bętkowski (Rozwój Katowice), Peter Basista (Polonia Bytom); odchodzą: Piotr Prędota (Avia Świdnik), Pavlo Gordijczuk, Adrian Buszta, Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa), Michał Marczak; w kręgu zainteresowania: Sebastian Sobolak (LKS Pisarowce); poszukiwani: obrońcy, pomocnicy, napastnicy.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

8.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Resovia; 31.01: Stal Stalowa Wola; 3.02: KS Wiązownica; 10.02: Izolator Boguchwała; 13.02: Strug Tyczyn; 17.02: Stal Rzeszów; 23.02: Resovia CLJ; 24.02: Wisłok Wiśniowa; 2.03: Czarni Połaniec.

Przychodzą: - ; odchodzą: Bartłomiej Kucharski i Michał Wawryszczuk (szukają klubu); poszukiwani: napastnik.

4 liga

BŁĘKITNI ROPCZYCE

11.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Olchovia Olchowa; 3.02: Karpaty Krosno; 7.02: juniorzy Stali Rzeszów; 10.02: Unia Nowa Sarzyna; 17.02: Polan Żabno; 21.02: Victoria Czermin; 24.02: Wolania Wola Rzędzińska; 3.03: Sokół Kolbuszowa Dolna.

Przybyli: - ; odszedł: Damian Baran (Kaskada Kamionka); w kręgu zainteresowania: Łukasz Kosiba (Wisłok Wiśniowa), Łukasz Ćwiczak (Izolator Boguchwała); poszukiwani: gracze na każdą pozycję.

COSMOS NOWOTANIEC

Decyzje dotyczące przyszłości zespołu podejmie w tym tygodniu zarząd klubu.

EKOBALL STAL SANOK

8.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - JKS Jarosław, Polonia Przemyśl, Izolator Boguchwała, Orzeł Przeworsk, Glinik Gorlice (daty i miejsca do ustalenia).

Przychodzą: -; odchodzi: Michał Borek (wyjazd na Śląsk); poszukiwani: środkowy obrońca, napastnik.

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

10.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: San Hureczko, 4.02: Korona Rzeszów; 7.02: Jedność Niechobrz, 10.02: Wolania; 14.02: Izolator Boguchwała, 15.02: Resovia CLJ; 17.02: Raniżovia Raniżów, 20.02: Czarni Połaniec, 21.02: Orzeł Przeworsk, 28.02: Włókniarz Rakszawa; 3.03: Strug Tyczyn.

Przybył: Łukasz Świst (KS Wiązownica); może odejść: Kamil Kawa (szuka klubu); poszukiwani: gracze na każdą pozycję.

GRANICA STUBNO

9.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 3.02: Płomień Morawsko, 10.02: KS Wiązownica, 17.02: JKS Jarosław, 24.02: Polonia Przemyśl; 3.03: Piast Tuczempy.

Przychodzą: Bogusław Sierżęga (Pogoń Leżajsk), Michał Grabowiec (powrót z Sanoczanki Święte), Jacek Polny (powrót z Cresovii Kalników); odchodzą: Mariusz Błaszczyk (Dynovia), Jarosław Chmielowski (LKS Skołoszów); poszukiwani: ofensywny pomocnik, napastnik.

IGLOOPOL DĘBICA

10.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Izolator Boguchwała; 3.02: Tarnovia Tarnów; 10.02: Karpaty Krosno; 14.02: Wisłok Wiśniowa; 17.02: Wolania Wola Rzędzińska; 21.02: Metal Tarnów; 24.02: Czarni Połaniec; 3.03: Chemik Pustków.

Przybyli: Damian Socha i Miłosz Żydek (obaj powroty po kontuzjach; odszedł: Tomasz Sasak (kontuzja); poszukiwani: skrzydłowi, bramkarz.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

8.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Igloopol Dębica, 3.02: Przełom Besko, 7.02: Resovia, 10.02 - Wólczanka, 14.02: Głogovia, 17.02: Ekoball Stal Sanok, 21.02: Wisłok Wiśniowa, 24.02: Strumyk Malawa, 28.02: Sokół KD, 3.03: JKS Jarosław.

Przychodzą: - ; odchodzą: Bartosz Madeja (Sawa Sonina), Kamil Żuczek (Strug Tyczyn), Mateusz Skała (Orzeł Przeworsk), Kamil Puc (Stal Rzeszów), Łukasz Ćwiczak (Błękitni Ropczyce?); poszukiwani: pomocnik, napastnik.

KS WIĄZOWNICA

15.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: San Hureczko, 3.02: Wólczanka, 10.02: Granica Stubno, 17.02: Polonia Przemyśl, 26.02: Resovia CLJ, 3.03: Orzeł Przeworsk.

Przychodzą: Mateusz Lorenc (Resovia), Hubert Kasia (Resovia CLJ), Marcin Mazur (LKS Manasterz); odchodzą: Kacper Rop (Karpaty Krosno), Łukasz Świst?; poszukiwani: napastnik.

LKS PISAROWCE

8.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Polonia Przemyśl, 3.02: Resovia, 6.02: Przełom Besko, 10.02: Czarni Jasło, 13.02: Ekoball Stal Sanok, 15-24.02: obóz w Turcji, 25.02: Rzemieślnik Pilzni, 28.02: JKS Jarosław, 3.03: Partyzant Targowiska.

Przychodzą: Kamil Szarek (Brzozovia) ; odchodzą: - ; w kręgu zainteresowania: - ; poszukiwani: pomocnik, napastnik.

PIAST TUCZEMPY

11.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Pogoń-Sokół Lubaczów; 3.02: Zorza Zarzecze, 10.02: LKS Skołoszów; 17.02: Strumyk Malawa; 24.02: JKS Jarosław, 3.03: Granica Stubno.

Przychodzą: Łukasz Tyrawski (LKS Skołoszów), Kamil Bawoł (Hetman Laszki), Damian Demski (Biało-Czerwoni Kaszyce), Maciej Nasiewicz (powrót po kontuzji); odchodzi: Karol Wota (Biało-Czerwoni Kaszyce); poszukiwani: napastnik, bramkarz.

POLONIA PRZEMYŚL

8.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: LKS Pisarowce, 3.02: Tomasovia, 10.02: Ekoball Stal Sanok, 17.02: KS Wiązownica, 24.02: Granica Stubno, 3.03: Resovia.

Przychodzą: -, odchodzą: -, poszukiwani: napastnik.

RZEMIEŚLNIK PILZNO

9.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Metal Tarnów; 27.01: Nafta Jedlicze; 3.02: Wolania Wola Rzędzińska; 10.02: Polan Żabno; 17.02: Karpaty Krosno; 21.02: Tuchovia Tuchów; 25.02: LKS Pisarowce; 3.03: Victoria Czermin.

Przychodzi: Adrian Kędzior (wychowanek); odchodzi: Camara Sekou (przeprowadzka do Krakowa), Adrian Chłoń.

SOKÓŁ NISKO

10.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 28.01: Sokół Kamień, 3.02: Unia Nowa Sarzyna, 10.02: Łada Biłgoraj, 14.02: Stal Nowa Dęba, 17.02: Stal Stalowa Wola, 21.02: Stal II Stalowa Wola, 24.02: Sokół Kolbuszowa Dolna, 3.03: Pogoń Leżajsk.

Przychodzą: - ; odchodzą: - ; poszukiwani: pomocnik, napastnik.

SOKÓŁ SIENIAWA

9.01- rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Resovia; 27.01: Łada Biłgoraj; 31.01: Glinik Gorlice; 3.02: JKS Jarosław, 10.02: Avia Świdnik; 17.02: Hetman Zamość; 24.02: Metal Tarnów; 28.02: Strumyk Malawa; 3.03: Krysztal Werbkowice.

Przychodzą: Sebastian Brocki (Stal Rzeszów); odchodzą: -; w kręgu zainteresowania: Rafał Drożdżal (Stal Mielec); poszukiwani:-.

UNIA NOWA SARZYNA

9.01: rozpoczęcie treningów; sparingi - 3.02: Sokół Nisko, 10.02: Stal Gorzyce, 17.02: Błękitni Ropczyce, 25.02: Stal Rzeszów CLJ, 3.03: Wisłok Wiśniowa.

Przychodzą: - ; odchodzą: Patryk Kwaśniak (ŁKS Łowisko), Andrzej Sobota?; poszukiwani: pomocnik, napastnik.

WISŁOK WIŚNIOWA

9.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 27.01: Czarni Jasło, 3.02: Strug Tyczyn, 7.02: Wisłok Strzyżów, 10.02: Raniżovia, 13.02: Igloopol Dębica, 17.02: Sokół KD, 21.02: Izolator Boguchwała, 24.02: Wólczanka, 3.03: Unia Nowa Sarzyna.

Przychodzą: - ; odchodzi: Rafał Lelek; poszukiwani: obrońca, pomocnik, napastnik.

WISŁOK STRZYŻÓW

Sparingi - 20.01: Wisłoka Dębica, 27.01: Lechia Sędziszów Młp., 3.02: Czarni Jasło, 7.02: Wisłok Wiśniowa, 10.02: Strug Tyczyn, 17.02: Nafta Jedlicze, 21.02: Wolania, 24.02: Błażowianka, 3.03: wolny termin.

Przychodzą: - ; odchodzi: Dominik Guzy; w kręgu zainteresowania: - ; poszukiwani: obrońca, pomocnik, napastnik.

WISŁOKA DĘBICA

9.01 - rozpoczęcie treningów; sparingi - 20.01: Wisłok Strzyżów; 27.01: JKS Jarosław; 28.01: Tuchovia Tuchów; 3.02: MLKS Żabno, Strumyk Malawa; 10.02: Czarni Połaniec, Sokół Kolbuszowa Dolna, 27.02: Unia Tarnów, 24.02: Stal Rzeszów; 3.03: Glinik Gorlice; ew. 10.03 Tarnovia Tarnów.

Przychodzą: Adrian Nowak (Karpaty Krosno), Sebastian Fedan (Polonia Gwardia New York), Kamil Żuchowicz (Wisła Szczucin); odchodzą: Karol Kieraś, Paweł Guzik, Piotr Guzik, Piotr Zięba (Radomyślanka), Marek Cesarz, Marcin Sędłak (szukają klubu), Kamil Kmiotek (Resovia), Andrzej Wójcik (asystent trenera Stali Rzeszów); poszukiwani: napastnik, lewy obrońca.

Jerzy Domaradzki, prezes LKS-u Pisarowce: Obóz w Turcji to spełnienie obietnicy [STADION]

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3