Jezioro Tarnobrzeg wygrało w Gdyni. Drugi raz w sezonie

mawa
Koszykarze Jeziora Tarnobrzeg wygrali mecz ostatniej szansy na awans do play-off ze Startem w Gdynii 75:72 To ich dopiero druga wyjazdowa victoria w tym sezonie.

Tarnobrzeżanie po dwóch kwartach przegrywali 10 "oczkami" - na swoje wyszli dopiero na niespełna pięć minut przed końcem po "trójce" niezawodnego Jakub Dłoniaka (61:64).

Na 15 sekund przed końcem (70:73) gospodarze mieli szansę na doprowadzenie do remisu, ale Tomasz Wojdyła oddał rzut tylko za dwa "oczka".

START GDYNIA - JEZIORO TARNOBRZEG 72:75 (16:17, 22:11, 17:22, 17:25)

Punkty dla Jeziora: Krajniewski 14 (12 zb.), Tiller 15 (6 as.), Doaks 14, Long 1, Dłoniak 24 oraz Wall 4, Alexander 6, Przybyszewski 6, Pyszniak 0, Patoka 0.