Już wkrótce poznamy produkty i usługi zgłoszone do tytułu Nasze Dobre Podkarpackie

Urszula Sobol, RTM
Zwycięzcy, których wyłoni kapituła konkursowa, otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin oraz specjalny, wartościowy pakiet reklamowy
Zwycięzcy, których wyłoni kapituła konkursowa, otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin oraz specjalny, wartościowy pakiet reklamowy Archiwum Nowin
Do naszego konkursu zgłoszonych zostało kilkanaście produktów i usług. Wkrótce zaprezentujemy je na naszym portalu i na łamach Nowin. A już 4 listopada Kapituła podejmie decyzję, które z nich otrzymają nagrody główne i wyróżnienia.

"Nasze Dobre Podkarpackie" to konkurs, który Nowiny organizują już od 18 lat, a kolejne jego edycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Tu wielkość firmy, czy jej profil działalności nie mają znaczenia - liczy się przede wszystkim jakość.

- Nasz konkurs to nie tylko świetna okazja do promocji konkretnych firm i produktów, ale również całego regionu – podkreśla Arkadiusz Rogowski, redaktor naczelny „Nowin”. – Podkarpackie firmy wytwarzają zdrową i smaczną żywność, wysokiej jakości produkty przemysłowe; a wiele z nich świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jednak wiedza o tej działalności nie zawsze jest powszechna, dlatego celem naszej akcji jest przede wszystkim promocja lokalnych marek oraz ciekawych i wyróżniających się produktów - dodaje.

Podkarpacie ma się naprawdę czym pochwalić

Co ważne, w konkursie "Nasze Dobre Podkarpackie" wziąć udział mogą także samorządy lokalne - gmina może zgłosić produkt, imprezę lub inwestycję, którą chce się pochwalić.

Udział w konkursie "Nasze Dobre Podkarpackie" to doskonała okazja do promocji, z której na przestrzeni ostatnich lat skorzystało wiele firm i samorządów. Laureaci wielokrotnie podkreślali jak znacząco przyczyniło się to do wzmocnienia marki i zwiększenia zainteresowania produktem.

Produkt lub usługę do konkursu zgłosić mogli zarówno sami zainteresowani jak i konsumenci, inne podmioty gospodarcze, organizacje, stowarzyszenia itp. Zwycięzcy, których wyłoni kapituła konkursowa, otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin oraz specjalny, wartościowy pakiet reklamowy.
Zdobywcy nagrody głównej otrzymują prawo do posługiwania się tytułem ,,Nasze Dobre Podkarpackie 2020” - Znak Jakości „Nowin“ przez okres 2 lat w celach promocyjno-reklamowych, prawo do używania logotypu konkursu, otrzymają również nagrodę w formie reklamy o wartości 30 tys. zł do wykorzystania w „Nowinach“ lub na portalu nowiny24.

Masz pytanie, służymy pomocą

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń - tel. 691 467 104.

Już wkrótce poznamy produkty i usługi zgłoszone do tytułu Nasze Dobre Podkarpackie

Ćwiczenia WOT w pasie przygranicznym z Białorusią

Wideo