Klasa A Stalowa Wola. Sparta Jeżowe efektownie pokonała na wyjeździe KS Jarocin

arko, gli
Krzysztof Kapica
W grupie 1 San Wrzawy postrzelał sobie w meczu z Żupawą. W grupie 2 efektownie wygrała Sparta Jeżowe.

Grupa 1

- Powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej, ale byliśmy nieskuteczni – podsumował mecz Marcin Zieliński - prezes LZS-u Żabno.

W derbowym pojedynku Wspólnota Serbinów choć miała więcej sytuacji podbramkowych to zdołała doprowadzić do remisu dopiero w ostatniej minucie meczu.

OKS Mokrzyszów – UKS Wspólnota Serbinów 2:2 (2:0)

Bramki: Stadnik 13, Wolan 30 – Banik 50, 90.

Mokrzyszów: Szczytyński – R. Leptacz, A. Leptacz, Sałek, T. Wolak, Laskowski ż, D. Wolak (60 Malicki), Sobieraj, Stadnik, Bałata, Wolan. Trener Wojciech Pierzchała.

Serbinów: I. Kaźmierczak – Dudek, Kulczycki, Jarosz, Chmielewski (88 Lipiec), Banik, Zasuwa (50 Furdyna), Farjan ż (85 J. Koczot), Malarz (80 R. Kaźmierczak), Łuczakowski, Żarów (55 Kędzior). Trener Jakub Koczot.

Sędziował Wołoszyn (Stalowa Wola). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:

LZS Żabno - KS Lasowiak Wola Baranowska 3:0 (2:0) Malinowski 7, 55, Brymora 33-karny;

Strzelec Dąbrowica - LZS Krzątka 2:1 (2:0) Kopeć 9-karny, 15 – Paduch 22-rzut wolny;

Jeziorak Chwałowice - LZS Rzeczyca Długa Wichry 0:0;

KS Czarni Lipa - Wisan Skopanie 3:1 (1:1) K. Chamera 15, 60, Siembida 47 – Czechura 3;

LZS Wola Rzeczycka - OKS Wielowieś 2:5 (0:3) Temporale 46-rzut wolny, P. Sękowski 57 – Lebioda 15, Brożyna 22, Kuciński 28-karny, Ł. Stachowicz 61, Sitarski 79;

San Wrzawy - KS Żupawa 7:1 (2:1) M. Fietko 50, 55, 60, Lasota 15, 40-karny, Szeląg 80, D. Drozd 85 – M. Dudek 27-rzut wolny;

Unia Skowierzyn - Sanna Zaklików 3:0 (1:0) M. Przedpełski 17, Mączka 54-karny, A. Zając 58.

Grupa 2

Zawodnikom Staromieszczanki Stare Miasto po pierwszej połowie dopisywały humory, ale po 90 minutach nie mieli już tęgich min. Wszystko ze względu na roztrwonienie jednobramkowego prowadzenia i w ostateczności wysoką przegraną z Azalią Brzóza Królewska. Goście po zmianie stron wzięli się ostro do roboty i zasłużenie zgarnęli komplet oczek.

San Kłyżów po dwóch pierwszych wygranych doznał goryczy porażki z Podlesianką Kamień, dla których trzy bramki zdobył Jan Marciniak i został bohaterem. Festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Sparty Jeżowe, którzy wbili w Jarocinie siedem goli.

Staromieszczanka Stare Miasto – Azalia Brzóza Królewska 1:4 (1:0)

Bramki: Marcin Baj I 37 – Banaś 51, Ostrowski 60, 88, Grabarz 85.

Staromieszczanka: Pyż (72 Leśko) – Muskus (74 Kostek), Sztaba (66 Szczech ż ), Sierżęga, Szymborn – Marcin Baj I, Marcin Baj II, M.Mitrowski, Kalemba - B.Mitrowski, Maciej Baj.

Azalia: Potaczała – Chamot, Cisło, Szczepanik, Kuczek (80 Sroka) – Wach ż , Banaś (90 Maruszak), Grabarz, Ostrowski ż – Trestka – Stępień (46 Wawrzaszek).

Sędziował Ląd (Stalowa Wola) Widzów 100.

San Kłyżów – Podlesianka Kamień 3:5 (2:4) Madej 18, Bak 45-karny, Siek 57 – Marciniak 8, 25, 59, Furdyka 15, Sudoł 21;

KS Jarocin – Sparta Jeżowe 1:7 (1:3) samobójcza – Sabat cztery, Kopeć, Wójcik, Czek;

KS Sarzyna – Czarni Sójkowa 0:3 (0:1) Ryś 11, Gąsiorowski 58, 70;

Sokół Hucisko – Rotunda Krzeszów 4:0 (3:0) Płachciak 5, 18, Lorenc 9, Stępień 48;

KS Zarzecze – Dolina/Tanew Wólka Tanewska 5:0 (2:0) Zelek 30-karny, Szpyra 40, 71, Wójcik 47, Dul 62;

Victoria Giedlarowa – Łęg Stany 2:2 (1:1) dla gospodarzy: Plis 38, Rydzik 82;

Retman Ulanów – Azalia Wola Zarczycka 0:2 (0:1) Zagaja 34, Sobota 65.