Klasa B Jarosław. Gościnni gospodarze w grupie przeworskiej, jedenaście bramek w Korzenicy, z nieba do piekła w Starym Lublińcu

Błękitni Maćkówka (popielate stroje) podzielili się punktami z Huraganem Rozbórz Długi Grzegorz Kostka
W grupie przeworskiej żadnej z drużyn występującej w roli gospodarza nie udało się zdobyć kompletu punktów.

Grupa B1 Jarosław

Kolejne srogie lanie zaliczyli piłkarze Koniaczowa, którzy ulegli przed własną publicznością Tęczy aż 0:7. W sąsiedzkich derbach kibice w Surochowie musieli czekać ponad godzinę, by obejrzeć gole. Nie mogli jednak narzekać, gdyż w krótkim czasie padło 6 bramek. Pogórze pewnie pokonało Rudołowice, już do przerwy pewnie prowadząc.

Fredro Surochów – Makovia Makowisko 5:1 (0:0) Karkosa 62, 85, Wielis 64, 84, Gloc 70 – Surmiak 80;

Nafta-Gaz Jodłówka – Błękitni Wierzbna 2:2 (1:1) Dragan 20, Przepłata 70-karny – Kupiak 30, 50;

KS Koniaczów – Tęcza Jankowice 0:7 (0:2) Dylewski 2, 16, 65, 72, Jakubik 56, Balabukh 70, Kwaśny 80;

Błękitni Rudołowice – Pogórze Rokietnica 1:3 (0:3) Gołąb 70 – Buksa 10, 25, 40;

Ostrovia Wola Buchowska – Strumyk Hawłowice 4:1 (3:0) Pelc dwie, Janas, Czeszyk – G. Domański.

Grupa B2 Jarosław

Pewne i okazałe zwycięstwo odniosła Iskra, która nie dała najmniejszych szans Łazowiance, ogrywając ją 7:1. Szkło długo nie mogło uporać się z Agro i gole zdobyło w samej końcówce.

Iskra Zabłotce – Łazowianka Łazy 7:1 (5:0) Wojtowicz trzy, Sz. Grendus dwie, Patryk Broda, M. Broda - Drinko;

Tęcza Wysocko – Sanovia Michałówka 4:0 (1:0) M. Rachfalski 26, Cichocki 58, 73, Białowąs 88;

Agro Chotyniec - Szkło Młyny 0:2 (0:0) Kędzierski 80, Fedyk 82;

Wisznia Nienowice – LKS Duńkowice 6:1 (3:0) J. Majka 17, Szymczycha 30, 42, Krochmal 50, Piwowar 62, Dobek 80 – D. Serafin 82;

LKS Korzenica – Unia Zaleska Wola 9:2 (4:1) Ryś cztery, Nawłoka trzy, D. Skrzypek, Kaczmar – Czyż dwie – arbiter w 65. minucie zakończył mecz z powodu zdekompletowania drużyny gości;

Pauza Przedmieście Jarosław.

Grupa lubaczowska

Zalew do przerwy prowadził u siebie z Mołodyczem już 3:0 i wydawało się, że losy spotkania są rozstrzygnięte. Druga połowa należała jednak do gości i to oni po końcowym gwizdku sędziego cieszyli się z trzech punktów. W Antonikach Piast zaaplikował aż osiem goli Ursusowi, inna sprawa, że drużyna z Dachnowa wystąpiła w niekompletnym składzie. Ozdobą meczu Orkan – Roztocze był gol strzelony przez zawodnika gospodarzy Pawła Wniarskiego, który z wolnego wycelował w okienko.

Zalew Stary Lubliniec – LKS Mołodycz 3:4 (3:0) Pata dwie, Szynal – W. Arian trzy, K. Arian;

Piast Antoniki – Ursus Dachnów 8:1 (1:0) Szafran 30, 62, Hypiak 57, 77, Załuski 64, 70, A. Antonik 55, Kołodziej 85 – Kurek 79;

Błękitni Zalesie – Dąb Cetula 1:0 (0:0) Buksak 79;

Walter Opaka – Zjednoczeni Zabiała/Stare Sioło 5:4 (3:2) Chmiel 22, 72, Jałowy 16, Szwec 20, Konopka 69 – Wieliczko 9, 25, Jaremko 56, 67;

Orkan Zapałów – Roztocze Ruda Różaniecka 3:1 (1:1) Maksimiw 31-karny, 88, Winiarski 58-wolny – Rozner 16.

Grupa przemyska

Pierwsze trzy drużyny kontynuują zwycięską passę. Skutecznością imponuje Rada Orzechowce i Unia Fredropol. Ci pierwsi dali sobie jednak strzelić trzy gole przez ostatnią ekipę w tabeli – Jawor Nehrybka

Jawor Nehrybka – Rada Orzechowce 3:7 (0:4) P. Głuszko, H. Domin, Skotny– T. Sidor trzy, Lenar, Piasecki dwie, Harłacz;

LKS Niziny - Unia Fredropol 1:6;

Czarni Bolestraszyce – Wesoła Zadąbrowie 2:2 (1:2) Gierula dwie - Wojtowicz 10, K. Świszcz;

Leśnik Bircza – LKS AD-MOT Ujkowice 2:0 (1:0) Lechowicz, Fedków;

Grom Wyszatyce – Cresovia Kalników 4:0 (0:0) Szczęsny dwie, Radochoński, K. Hamryszczak.

Grupa przeworska

Liderujący Piast zgarnął pełną pulę w Tryńczy i jest jedyną drużyną bez strat punktowych. Dość niespodziewanie Żuraw uległ na własnym terenie drużynie z Manasterza. W Maćkówce remis w zdobytych bramkach i remis z bramkach samobójczych. Spadkowicz z Niżatyc podzielił się punktami z Wisełką, a kibice goli nie obejrzeli.

Żuraw Żurawiczki - KS Manasterz 0:3 (0:2) Kaweński 23, 90, Syk 40;

Sobol Niżatyce - Wisełka Siennów 0:0;

Lechia Pantalowice - Sokół Sietesz 1:3 (1:1) Bielka – Sitek dwie, Trojniar;

Wisłoczanka Tryńcza - Piast Nowosielce 0:2 (0:1) Mucha, Paluch;

Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi 2:2 (2:0) samob 5, Balawender 33 – Usowski, samob.

Pauza Sokół Studzian.

Polskim klubom może być łatwiej o awans do europejskich pucharów. Od 2021 roku UEFA planuje wprowadzić nowe rozgrywki