MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mnóstwo piłkarskich emocji, końcówka sezonu siatkarskiego i inne wydarzenia, czyli Sportowy Rozkład Jazdy (19-22 kwietnia)

Marcin Jastrzębski
Marcin Jastrzębski
Archiwum PPG
Przed nami kolejny intensywny sportowy weekend. Sprawdź gdzie warto wybrać się na mecz.

BIEGI:
BLIZNA: Podkarpacki Puchar Nordic Walking (s. 8).
PSTRĄGOWA: Gravelova Gonitwa z Browarem (n. 10, Siedlisko Janczar).

FUTSAL:
Fogo Futsal Ekstraklasa: Eurobus Przemyśl - BSF Bochnia (s. 18)
1 liga: Futsal Brzeg - Heiro Rzeszów (n. 18)

KOLARSTWO:
MIELEC: Jazda Rowerowa na czas „Smoczka Partk MTB” (s. 12, Park Smoczka)

KOSZYKÓWKA
Orlen Basket Liga: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut – GTK Gliwice (s. 20.30).
1 liga męska: Miasto Szkła Krosno – GKS Tychy (s. 18), Miasto Szkła – GKS Tychy (n. 18).
2 liga męska: Turów Zgorzelec – OPTeam Resovia (s. 17).

PIŁKA NOŻNA
1 liga kobiet: Resovia – Legionistki Warszawa (s. 12).
2 liga kobiet: UJ II Kraków – Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 15.45).
3 liga kobiet: Pogorzanka Pogorzyce – Izolator Boguchwała (n. 12), Iskra Tarnów – Inter Gnojnica (s. 17), Rysy Bukowina Tatrzańska – Sanovia Lesko (s. 12).

PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – PGE Stal Mielec (pn. 19)
Fortuna 1 liga: Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt. 18), GKS Tychy – Resovia (s. 15).
2 liga: Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola (n. 12).
3 liga:
Karpaty Krosno - Garbarnia Kraków (pt. 17), Sokół Sieniawa - Wiślanie Jaśkowice (s. 16), Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica (s. 16), Wisłoka Dębica - Unia Tarnów (s. 17).

4 liga:
Stal II Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 12); Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa (s. 13); Legion Pilzno - Korona Rzeszów (s. 13); Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok (s. 15); Pogoń-Sokół Lubaczów - Lechia Sędziszów Małopolski (s. 16); Cosmos Nowotaniec - Stal Łańcut (s. 16); Sokół Kamień - Głogovia Głogów Małopolski (s. 16.30); Błękitni Ropczyce - Resovia II (s. 17); mecz Polonia Przemyśl - JKS Jarosław przeł. na 1 maja.

CLJ:
U-15: Korona Kielce – Stal Rzeszów (n. 13, w Nowinach).
U-17: Stal Rzeszów – GKS Bełchatów (n. 12.30), Jagiellonia Białystok – Igloopol Dębica (n. 15).

KLASY O:
DĘBICA:

Ostrów-Kamionka - Smoczanka Mielec (s. 16), Czarna - Stal II Mielec (s. 16), Głowaczowa - Radomyśl Wielki (s. 16.30), Wolica Piaskowa - Kolbuszowianka (s. 17), Czermin - Trześń (s. 17), Chrząstów - Pustków (n. 11), Żyraków - Chemik Pustków (n. 14), Golemki - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 17)

JAROSŁAW:
Wólka Pełkińska - Gorliczyna (s. 16), Urzejowice - Pruchnik (s. 16), Tuczempy - Kaszyce (s. 16), Przeworsk - Zapałów (s. 16), Czuwaj Przemyśl - Gorzyce (s. 17), Morawsko - Skołoszów (n. 15), Lisie Jamy - Piwoda (n. 16), Siennów - Dobkowice (n. 16)

KROSNO:
Nienaszów - Grabownica Starzeńska (s. 15.30), Czarni Jasło - Besko (s. 16.30), Ustrzyki Dolne - Wiki Sanok (s. 17), Mrukowa - Targowiska (n. 13), Rymanów - Jedlicze (n. 15), Skołyszyn - Kołaczyce (n. 15), Dukla - Odrzykoń (n. 15). Pauza: Czeluśnica.

RZESZÓW:
Rakszawa - Trzebownisko (pt. 19), Dąbrówki - Niechobrz (s. 14), Tyczyn - Żołynia (s. 17), Zaczernie - Przybyszówka (s. 17), Jasionka - Błażowa (n. 11), Wólka Podleśna - Sokołów Małopolski (n. 15), Grodzisko Dolne - Zgłobień (n. 16), Sonina - Malawa (n. 17).

STALOWA WOLA:
Ździary - Leżajsk (s. 13), Wola Zarczycka - Kłyżów (s. 14), Wólka Tanewska - Siarka II Tarnobrzeg (s. 14), Gorzyce - Jeżowe (s. 16), Łowisko - Chwałowice (s. 16), Stale - Stal II Stalowa Wola (s. 16), Nisko - Nowa Dęba (s. 16). Pauza: Jarocin.

KLASY A:
DĘBICA:

Stara Jastrząbka - Legion II Pilzno (s. 14), Brzostek - Kawęczyn (s. 16), Stasiówka - Wiewiórka (s. 17), Przecław - Igloopol II Dębica (s. 17), Bystrzyca - Straszęcin (n. 14), Krzywa - Nagoszyn (n. 14), Łęki Górne - Wielopole Skrzyńskie (n. 16). Pauza: Łopuchowa.

JAROSŁAW:
Jankowice - Chłopice (s. 14), Zabłotce - Cetula (s. 16), Święte - Surochów (n. 14), Manasterz- Węgierka (n. 16), Laszki - Młyny (n. 16), Munina - Radymno (n. 16), Wietlin - Szówsko (n. 16), Ostrów - Pawłosiów (n. 16).

LUBACZÓW:
Horyniec - Oleszyce (n. 16), Stary Lubliniec - Wielkie Oczy (n. 16), Futory - Cieszanów (n. 16), Basznia Dolna - Krowica (n. 16), Pogoń-Sokół II Lubaczów - Wólka Krowicka (n. 16), Cewków - Młodów (n. 16), Łukawiec - Miękisz Nowy (n. 16). Pauza: Narol.

PRZEMYŚL:
Hurko/Hureczko - Maćkowice (s. 16), Orły - Kalników (n. 16), Torki - Nakło (n. 16), Stubno - Dubiecko (n. 16), Batycze - Kosienice (n. 14), Leszno - Trójczyce (n. 16), Fredropol - Żurawica (n. 16), Polonia II Przemyśl - Olszany (n. 16).

PRZEWORSK:
Kańczuga - Nowosielce (s. 14), Majdan Sieniawski - Hawłowice (s. 16), Krzeczowice - Jagiełła (s. 17), Tryńcza - Gniewczyna (n. 16), Rożniatów - Mirocin (n. 16), Wola Buchowska - Grzęska (n. 16), Niżatyce - Żurawiczki 0:3 wo.

KROSNO 1:
Pisarowce - Górki (s. 16), Niebieszczany - Zarszyn (s. 16.30), Płowce/Stróże Małe - Strachocina (n. 11), Jankowce - Średnia Wieś (n. 14), Długie - Uherce (n. 14), Izdebki - Lesko (n. 16), Bażanówka - Cosmos II Nowotaniec (n. 16).

KROSNO 2:
Posada Górna - Klimkówka (s. 16), Jabłonica Polska - Grabówka (n. 11), Haczów - Iskrzynia (n. 11), Brzozów - Lubatówka (n. 15), Zmiennica - Rogi (n. 15), Jaśliska - Krościenko Wyżne (n. 17). Pauza: Iwonicz.

KROSNO 3:
Zręcin - Osobnica (s. 15), Jasło - Faliszówka (s. 16), Bieździedza - Korczyna (s. 17), Łęki Dukielskie - Zarzecze (s. 17), Osiek Jasielski - Głowienka (n. 11), Niegłowice - Lubla (n. 13), Brzyska - Frysztak (n. 13).

RZESZÓW 1:
Szufnarowa - Junak Słocina (s. 16)
Nowa Wieś - Nienadówka (s. 17)
Bratkowice - Strzyżów (s. 17)
Heiro Rzeszów - Nosówka (n. 11)
Grodzisko - Zimowit Rzeszów (n. 11.30)
Niebylec - Połomia (n. 14)
Trzciana - TS Głogów Młp. (n. 14)

RZESZÓW 2:
HALO Hyżne - Stobierna (s. 16)
Wola Dalsza - Strażów (s. 16)
Jawornik Polski - Krasne (s. 16)
Markowa - Dynów (n. 14)
Wólka Niedźwiedzka - Trzeboś (n. 14)
Trzebuska - Rogóżno 3:0 wo.
Pauza: Medynia Głogowska.

RZESZÓW 3:
Majdan Królewski - Cmolas (s. 14), Siedlanka - Pień (s. 15.30), Sokół III Kolbuszowa Dolna - Ostrowy Baranowskie (s. 16), Trześń - Dzikowiec (n. 11), Chorzelów - Raniżów (n. 13), Podborze - Jaślany (n. 14), Dulcza Wielka - Wola Mielecka (n. 14).

STALOWA WOLA 1:
Zakrzów - Sokolniki (s. 13), Knapy - Rzeczyca Długa (s. 16), Wola Rzeczycka - Jastkowice (s. 16), Pysznica - Grębów (n. 11), Wrzawy - Żabno (n. 15), Jadachy - Lipa (n. 15), Skowierzyn - Skopanie (n. 15).

STALOWA WOLA 2:
Nowa Sarzyna - Stare Miasto (s. 13.30), Francesco Jelna - Ulanów (s. 15), Wierzawice - Hucisko (s. 16), Brzyska Wola - Kamień (s. 17), Łętownia - Podwolina (s. 19), Górno - Sarzyna (n. 15), Stany - Harasiuki (n. 15).

KLASY B:

DĘBICA 1:
Będziemyśl - Lechia II Sędziszów Młp. (s. 15.30), Mała - Ocieka (s. 17), Klęczany - Borek Wielki (n. 11), Góra Ropczycka - Gnojnica (n. 13). Nockowa - Zagorzyce 3:0 wo.

DĘBICA 2:
Lubzina - Brzeźnica (s. 16), Paszczyna - Kamieniarz II Golemki (s. 17.30), Korzeniów - Żdżary (n. 11), Jodłowa - Zasów-Mokre (n. 14), Dębica - Zawada 0:3 wo.

JAROSŁAW:
Zadąbrowie - Tuchla (n. 13), Makowisko - Przedmieście Jarosław (n. 13), Piast II Tuczempy - Michałówka (n. 13), Sośnica - Łazy (n. 13), Kidałowice - Duńkowice (n. 13), Wysocko - Nienowice (n. 13). Pauza: Łowce.

LUBACZÓW:
Mołodycz - Stary Dzików (n. 13), Antoniki - Płazów (n. 13), Opaka - Korzenica (n. 13), Zalesie - Legia Oleszyce (n. 13), Ruda Różaniecka - Wola Wielka (n. 16.30). Pauza: Start II Lisie Jamy.

PRZEMYŚL:
Medyka - Pikulice (n. 13), Huwniki - Niziny (n. 13), Bolestraszyce - Jaksmanice (n. 13), Nehrybka - Arłamów (n. 13), Orzechowce - Olszynka (n. 13), Walawa - Ujkowice (n. 13). Pauza: Wyszatyce.

PRZEWORSK:
Babice - Gać (n. 13), Cieszacin Wielki - Jodłówka (n. 13), Pełnatycze - Rokietnica (n. 13), Maćkówka - Rozbórz (n. 14), Łopuszka Wielka - Zarzecze (n. 14), Kisielów - Wierzbna (n. 14). Pauza: Rozbórz Długi.

KROSNO 1:
Mrzygłód - Czaszyn (n. 14), Myczkowce - Lutowiska (n. 14), Polańczyk - Zagórz (n. 14), Łukowe - Bieszczady II Ustrzyki Dolne (n. 14), Srogów Górny - Tarnawa (n. 15), Bezmiechowa - Poraż (n. 15)

KROSNO 2:
Jabłonka - Niebocko (n. 11), Nowosielce - Pakoszówka (n. 12), Pielnia - Hłudno (n. 12), Dydnia - Golcowa (n. 13), Jaćmierz - Wzdów (n. 13), Markowce - Odrzechowa (n. 14). Pauza: Czerteż.

KROSNO 3:
Sieniawa - Rymanów Zdrój (s. 17), Jasienica Rosielna - Trześniów (n. 11), Milcza - Jasionów (n. 11), Głębokie - Wesoła (n. 11), Kombornia - Przysietnica (n. 13), Pustyny - Domaradz (n. 14). Pauza: Górnik II Grabownica Starz.

KROSNO 4:
Miejsce Piastowe - Szczepańcowa (s. 17.15), Świerzowa - Chorkówka (n. 11), Pasja Krosno - Potok (n. 11), Kobylany - Lubatowa (n. 15), Kopytowa - Iwla (n. 15). Pauza: Wojaszówka, Guzikówka Krosno.

KROSNO 5:
Łubienko - Święcany (n. 11), KS II Zarzecze - Warzyce (n. 11), Błażkowa - Łężyny (n. 11), Nowy Żmigród - Brzezówka (n. 11), Łubno Szlacheckie - Nowy Glinik (n. 13), Szebnie - Hankówka-Brzyszczki (n. 16).

RZESZÓW 1:
Świlcza - Dąbrowa (s. 16.30), Baranówka - Rudna Mała (n. 15), Rudna Wielka - Budziwój (n. 11), Biała - Mrowla (n. 14), Budy Głogowskie - Wysoka Głogowska (n. 14), Resovia III - Borek Stary (n. 18).

RZESZÓW 2:
Lutoryż - Lubenia (n. 11), Godowa - Pstrągowa (n. 11.30), Dobrzechów - Czudec (n. 11), Pstrągówka - Mogielnica (n. 11), Kozłówek - Hermanowa (n. 14). Pauza: Wysoka Strzyżowska.

RZESZÓW 3:
Albigowa - Handzlówka (n. 11), Chmielnik - Kosina (n. 11), Pawłokoma - Wysoka (n. 12), Hyżne - Harta (n. 12), Bachórz - Kraczkowa 0:3 wo.

RZESZÓW 4:
Łąka - Brzóza Stadnicka (n. 11), Terliczka - Czarna (n. 11), Stobierna-Krzywe Stobierna - Palikówka (n. 14), Krzemienica - Łukawiec (n. 14), Włókniarz II Rakszawa - UKS SMS Rzeszów (n. 15).

RZESZÓW 5:
Grochowe - Gliny Małe (s. 16), Ostrowy Tuszowskie - Babicha (s. 15), Malinie - Złotniki (s. 16), Wola Chorzelowska - Padew Narodowa (n. 11), Trzciana - Dębiaki (n. 11), Ławnica - Górki (n. 14), Rzędzianowice - Krzemienica (n. 14).

RZESZÓW 6:

Radomyślanka II Radomyśl Wielki - Ruda (n. 11), Dąbrówka Wisłocka - Dulcza Mała (n. 11), Wierzchowiny - KS SMP Tuszyma (n. 11), Zgórsko - Dobrynin (n. 14), Łączki Brzeskie - Janowiec (n. 14), Goleszów - Wadowice Górne (n. 14).

RZESZÓW 7:
Hucina - Werynia (n. 11), Przyłęk - Kolbuszowianka II (n. 14), Widełka - Kosowy (n. 14). Pauza: Przedbórz.

STALOWA WOLA 1:
Wielowieś - Sobów (s. 11), Wola Baranowska - Serbinów (n. 12), Ocice - Wydrza (n. 15), Tarnowska Wola - Krzątka (n. 15), Żupawa - Cygany (n. 16), Trześń - Kopcie (n. 17). Pauza: Dąbrowica.

STALOWA WOLA 2:
Bieliny - Kopki (n. 12), Zdziechowice - Zarzecze (n. 12), Kotowa Wola - Krzaki-Słomiana (n. 12), Sójkowa - Rudnik nad Sanem (n. 14), Turbia - Kurzyna (n. 15), Zaklików - Glinianka (n. 16). Pauza: Przędzel.

STALOWA WOLA 3:
Dębno - Brzóza Królewska (s. 15), Azalia II Wola Zarczycka - Wólka Grodziska (s. 17), Kuryłówka - Łukowa (n. 12), Hucisko - Przychojec (n. 12), Groble - Biedaczów (n. 14), Krzeszów - Tarnogóra (n. 15), Chałupki Dębniańskie - Giedlarowa (n. 15).

PIŁKA RĘCZNA
Superliga kobiet: Handball JKS Jarosław - Start Elbląg (s. 18)
1 liga kobiet: JKS San Jarosław - ChKS Łódź (n. 15)
Liga Centralna Mężczyzn: Handball Stal Mielec – AZS AWF Biała Podlaska (s. 17)
1 liga mężczyzn: SPR Orzeł Przeworsk – AZS UMCS Lublin (s. 12), KSSPR Końskie - Orlean Upstream SRS Przemyśl (s. 18)
2 liga mężczyzn: Handball Stal II Mielec – Vive II Kielce (n. 12).

SIATKÓWKA:
PlusLiga (półfinał, drugi mecz): Jastrzębski Węgiel – Resovia (s. 14.45).
Tauron Liga (finał, 3. mecz): Chemik Police – PGE Rysice Rzeszów (pt. 20.30).
2 liga kobiet (turniej finałowy w Kobyłce): Marba Sędziszów Młp. – Volley Kobyłka (pt. 20), Marba – Silesia Częstochowa (s. 16), KSG Warszawa – Marba (n. 12).

TENIS STOŁOWY:
Ekstraklasa kobiet: Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – AZS UE Wrocław (pt. 16).
1 liga męska: Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza – Politechnika Rzeszów (s. 15), Strzelec Frysztak – Poprawa Ostrzeszów (s. 14).

ŻUŻEL:
Metalkas 2. Ekstraliga: Innpro ROW Rybnik – Texom Stal Rzeszów (s. 19), Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (n. 14).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jagiellonia mistrzem Polski. Feta i kibice w centrum miasta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24