Klasa B Stalowa Wola. Po 18 minutach lider z Sójkowej przegrywał z ostatnią w tabeli Kotową Wolą 0:2

red
W pojedynku Iskry Sobów z Łęgiem Kopcie dużo było walki, ale goli kibice się nie doczekali.

Klasa B Stalowa Wola 1

W pojedynku Iskry Sobów z Łęgiem Kopcie dużo było walki, ale goli kibice się nie doczekali. Piłkarz Koniczynki Ocice Jan Kołodziej drugi raz z rzędu zdobył dla swojej drużyny 2 bramki, tym razem w zwycięskim spotkaniu z Płomieniem Trześń. Inny Płomień – z Chmielowa – mimo ambitnej postawy został pokonany przez KS Cygany.

WYNIKI: Iskra Sobów Tarnobrzeg – Łęg Kopcie 0:0;

Płomień Trześń – Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0:2 (0:1) Kołodziej 15, 78;

Płomień Chmielów – KS Cygany 1:3 (1:1) Ryba 23 – Dokudowiec, Łącz (karny), Durak;

LZS Furmany – LKS Tarnowska Wola 3:2 (2:1) dla gości: Tomczyk 28, Wdowiak 62;

LZS Żabno – Strażak Przyszów 4:2 (1:1) Pakuła 42, Brymora 61, Malinowski 80, Martowicz 82 – Żak 15, Ł. Wolak 90.

Pauzował Junior Zakrzów.

Klasa B Stalowa Wola 2

WYNIKI: Czarni Sójkowa – LZS Kotowa Wola 8:2 (4:2) Dul 22, 69, 76, Szewc 33, Kobylarz 39, Korzeń 44, Młynarski 78, Sudoł 83 – Szuba 7, Chwieja 18;

WKS Kurzyna – Jaruga Bieliniec 2:1 (1:1) Szafran 14, Smutek 68 – Wójtowicz 30;

Wola Rzeczycka – Huragan Zdziechowice 5:1 (2:1) dla gospodarzy: K. Stańkowski-karny, P. Stańkowski dwie, A. Granowicz dwie;

Orzeł Glinianka – Majdan Zbydniowski 4:1;

San Rozwadów – Lotnik Turbia 3:0 (2:0);

Milenium Bieliny – Jagiełło Pilchów 0:3 wo. gospodarze nie stawili się na meczu.

Klasa B Stalowa Wola 3

Jutrzenka Dębno do przerwy prowadziła, ale punktów nie zdobyła. W drugiej połowie Bartosz Dec zdobył trzy bramki a jego Orzeł trzy punkty. Liderem został Grabniak, który zwycięstwo zapewnił sobie w samej końcówce meczu w Wólce Grodziskiej. Pięć bramek obejrzeli kibice w Łukowej, gdzie miejscowi jedną bramką ulegli Orłowi Rudnik. Jutrzenka wygrała w Majdanie i awansowała na trzecie miejsce.

WYNIKI: Tanew Harasiuki - Advit Łętownia 3:0;

Jodła Przychojec - Azalia Wola Zarczycka 1:1 dla gości: Flis;

Jutrzenka Dębno - Orzeł Biedaczów 2:4 (2:1) Grodzicki 15, 37 – Daż 30, Dec 55, 70, 80;

Polonia Przędzel - Kłyż Tarnogóra 3:0 (2:0) Kruk dwie, Śnios;

Wólczanka Wólka Grodziska - Grabniak Hucisko 0:1 (0:0) Krupa 89;

KS Majdan Łetowski - Jutrzenka Kopki 0:3 (0:1) Maczuga 18, K. Zastawny 70, 85-karny;

KS Łukowa - Orzeł Rudnik 2:3.

Polskim klubom może być łatwiej o awans do europejskich pucharów. Od 2021 roku UEFA planuje wprowadzić nowe rozgrywki