Klasa B Stalowa Wola. W derbach sąsiadujących ze sobą miejscowości - Cygany pokonały Chmielów

kara, arko
archiwum
Kolejka w grupie 2 bogata była w jednostronne spotkania. Bez straty gola mecze zakończyły: Jagiełło Pilchów, Wola Rzeczycka, Orzeł Glinianka i Stalowa Wola.

Grupa 1

- Pierwszą połowę trochę „przespaliśmy”, rywale wykorzystali nasze błędy. Jeszcze przy wyniku 2:0, Łukasz Paruch – nasz zawodnik został boleśnie poturbowany i musiał opuścić boisko – rywal wszedł mu nakładką. Trzeci gol dla gospodarzy to efekt straty piłki - zostaliśmy skontrowani, nie było już czasu na reakcję. Zdobyliśmy gola po rzucie rożnym wykonywanym przez Rafała Kodyrę. Na kwadrans przed końcem meczu Mariusz Lasota nie wykorzystał dogodnej okazji - z pięciu metrów trafił w bramkarza Koniczynki – podsumował mecz Józef Zioło – prezes Płomienia Trześń.

W derbach sąsiadujących ze sobą miejscowości - Cygany pokonały Chmielów.

- Był to mecz walki, nikt nie zasłużył na porażkę, w końcówce odsłoniliśmy swoje pole karne, mieliśmy stuprocentową sytuację na 2:2, której nie wykorzystaliśmy. To się zemściło kontratakiem rywali, po którym sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy – podsumował spotkanie Kamil Czernik – prezes Płomienia Chmielów.

Koniczynka Ocice – Płomień Trześń 3:1 (2:0) Cebula 15, Kołodziej 22, Sadok 72 – Ramus 78-głową;

LZS Tarnowska Wola – LZS Furmany 3:1 (0:1) Wdowiak 55, 75-rzut wolny pośredni, Sawa 90 – M. Hara 35;

Łęg Kopcie – Iskra Sobów 3:0 (0:0) Deptuch 70, 80, J. Pasek 60;

KS Strażak Przyszów – LZS Żabno 0:2 (0:1) Brymora 43, 69;

KS Cygany – Płomień Chmielów 3:1 (1:0) Mateusz Wolan 28, G. Kozioł 60, Marek Wolan 85-karny – K. Ryba 46;

pauzował Junior Zakrzów.

Zweryfikowany wynik: Płomień Trześń – KS Cygany 0:3 (wo) – nieuprawniony zawodnik.

Grupa 2

Kolejka bogata była w jednostronne spotkania. Bez straty gola mecze zakończyły: Jagiełło Pilchów, Wola Rzeczycka, Orzeł Glinianka i Stalowa Wola.

Pilchów rozbił Bieliny 6:0. Hat-tricka ustrzelił Sojecki, dwie bramki zdobył Grabowski. Dwoma trafieniami popisał się Kamil Temporale z Woli Rzeczyckiej, która wygrała z Huraganem Zdziechowice. Jaruga Bieliniec przegrała z Kurzyną 1:3. Wszystkie bramki, jakie mogli zobaczyć kibice, padły dopiero w drugiej połowie. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Szafran.

Jagiełło Pilchów - Milenium Bieliny 6:0 (4:0) Sojecki trzy, Grabowski dwie, Zieliński;

Huragan Zdziechowice - Wola Rzeczycka 0:4 (0:3) A. Granowicz 20, K. Temporale 30, 73, D. Pajor 42;

Majdan Zbydniowski - Orzeł Glinianka 0:2 (0:1) D. Gendera 23, Ł. Smutek 70;

Turbia - Stalowa Wola 0:3 (0:2) Ziomek 15, Tokarski 36, Kosior 74;

Jaruga Bieliniec - Kurzyna 1:3 (0:0) Szafran 60 - P. Przybysz, Gęśla, Frączek;

Sójkowa pauzowała.

Grupa 3

Emocji nie brakowało w spotkaniu Orła Rudnik z Wólczanką Wólka Grodziska. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 7 minucie po strzale Maciaszka. Minutę później był już remis (Fleszar). Wynik meczu ustalił Bizior dopiero 4 minuty przed końcem meczu. Harasiuki nie dały szans Orłowi Biedaczów i wygrały 7:0. G. Kulik ustrzelił hat-tricka, Młynarski trafił dwa razy. Wysoko wygrała też Wola Zarczycka (6:0). Dudzik i A. Sobota po dwa razy pokonali bramkarza rywali.

Dużo działo się również w meczu Łętownia - Tarnogóra. W pierwszej połowie sędzia podyktował gospodarzom aż dwa rzuty karne. Na gole zamienili je Kuraś i D. Partyka. Przewaga miejscowych utrzymywała się też w drugiej odsłonie spotkania - Baran trafił w 83 minucie, a Kruczkowski ustalił wynik w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. Łukowa ograła Majdan Łętowski 3:1. Z dobrej strony pokazał się Piech (dwa trafienia).

Orzeł Rudnik - Wólczanka Wólka Grodziska 2:1 (1:1) Maciaszek 7, Bizior 86 - Ł. Fleszar 8;

Łukowa - Majdan Łętowski 3:1 (2:0) Piech 25, 66, Kuchyt 44 - Koczot 72;

Jutrzenka Kopki - Jodła Przychojec 2:2 (0:1) G. Józefara, 67, A. Melnik 72 - Czarniecki 33, Plichta 77;

Azalia Wola Zarczycka - Polonia Przędzel 6:0 (4:0) Dudzik 19, 44, Szczepański 29, A. Sobota 36, 65, Kowalczyk 51;

Orzeł Biedaczów - Tanew Harasiuki 0:7 (0:3) G. Kulik trzy, J. Młynarski dwie, Chudy, Zwolak;

Advit Łętownia - Kłyż Tarnogóra 4:0 (2:0) M. Kuraś 8-wolny, D. Partyka 40-karny, P. Baran 83, K. Kruczkowski 90;