Klasa O i A Jarosław. Promyk Urzejowice nokautuje po przerwie

red
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) pokonał MKS Radymno.
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) pokonał MKS Radymno. Grzegorz Kostka
LKS Skołoszów odniósł kolejne zwycięstwo, choć do końca musiał walczyć o utrzymanie jedno bramkowego prowadzenia. Kolejne punkty na wiosnę zdobył Start Lisie Jamy.

O Jarosław

Promyk Urzejowice - MKS Radymno 4:1 (0:0)

Bramki: Pawełek 57, 81, Al. Kondracki 59, Drabik 77 – Kania 63.

Urzejowice: Wawrzyniec - Pawełek (82 {Pietruś), Nykiel (46 Ar. Kondracki), Drabik (85 Bieniasz), Al.. Kondracki, Dziedzic, Futoma (82 Sieńko), Gaweł, Zygmunt, Lemiech (60 Wota), Kłos. Trener: Albert Kondracki.

Radymno: Mikus – Walczak, Michalewski żż cz [65], Zieliński (82 Lasowy), Suchy (54 Stysiał), Sega ż, Kania, Studziński (73 Rajzer), Klepacki, Buczkowski, Hamacher. Trener: Bartłomiej Klepacki.

Sędziował Kida (Jarosław). Widzów 150.

Mecz poprzedziła minuta ciszy ku pamięci zmarłego w minionym tygodniu wieloletniego prezesa Promyka Juliana Kapusty. W pierwszej połowie goście grający z wiatrem, nie wykorzystali kilku okazji bramkowych. Po przerwie na boisku dominowali już gospodarze, zdobywając cztery bramki.

Klasa A Jarosław

Pogórze znowu oddało punkty walkowerem i tak będzie już do końca sezonu, bo działalność seniorskiej drużyny z Rokietnicy została zawieszona. Rundę wiosenną dobrze zaczęło Szkło Młyny, w niedzielę drugi raz zainkasowało komplet punktów. Jesienią piłkarze z Surochowa polegli w Manasterzu 0:5. Teraz role się odwróciły i to Fredro wygrało z Manasterzem 5:0.

WYNIKI:

Przedmieście - Laszki 0:1 (0:0) Król 60;

Łowce - Chłopice 1:1 (1:0) Perczyk 5 - Kubas 84;

Pełkinie - Kidałowice 2:0 (0:0) Słysz 60, Gliniany 80-karny;

Nienowice - Dobkowice 2:4 (1:2) J. Łuc 44-karny, Dziobak 84 - Rokicki 34, 56, Lorenowicz 22, Kościk 80;

Surochów - Manasterz 5:0 (4:0) W. Mazur 6, 16, 30, Misiąg 42, 70;

Węgierka - Wietlin 4:2 (1:1) dla gospodarzy: A. Wojdyła 62, 75, Kurasz 8, Lizak 86;

Młyny - Munina 2:0 (1:0) Hrenda 13, Bachmat 54;

Tuchla - Rokietnica 3:0 walkower.

Klasa A Lubaczów

Na ciężkim terenie w Krowicy wygrał lider z Horyńca, a hat-trickiem popisał się Bartek Bułas. Dobrze rundę wiosenną rozpoczął beniaminek z Starego Lublińca, strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. Ważne spotkanie w perspektywie o utrzymanie wygrali zawodnicy z Zapałowa. Pierwszy komplet punktów w sezonie zdobyli zawodnicy z Rudy Różanieckiej. W derbach Oleszyc pewnie wygrali goście z Futor.

Klasa A Przemyśl

Zawodnicy Unii Fredropol rozegrali świetnie spotkanie i rozbili Biało-Czerwonych Kaszyce 3:0. Wygraną po zaciętym meczu zaliczyła również Korona Trójczyce. Cresovia Kalników pokonała wyżej notowaną Gwiazdę Maćkowice po golu Igora Hajduka, a Tęcza Kosienice rozbiła Motor Grochowce. Dwie bramki strzelił Kamler. Podziałem punktów zakończyły się mecze Żurawianki z Wiarem Krówniki oraz Fortu Jaksmanice z Wiarem Huwniki.

WYNIKI:
Nakło - Dubiecko 2:1 (2:0) samobój 6, K. Wasiewicz 25 - M. Kamiński 90+1;

Żurawica - Krówniki 1:1 (0:1) D. Biały 65-karny - Janas 25;

Kalników - Maćkowice 1:0 (0:0) I. Hajduk 63;

Fredropol - Kaszyce 3:0 (1:0) K. Podbilski. A. Bal, K. Pelc;

Trójczyce - Sośnica 3:2 (0:1) Sierant, Niemiec, Majcher - B. Marcińczak, B. Łoś;

Jaksmanice - Huwniki 1:1 (1:1) K. Kacper 28 - G. Bachurski;

Kosienice - Grochowce 5:2 (2:0) F. Buczyński, Bobko, Kamler dwie, Skop - S. Polak, A. Kazek.

Pauza: Hureczko

Klasa A Przeworsk

Błękitni, którzy dobrze sobie radzili w rundzie jesiennej, przegrali w Majdanie, tracąc dwie bramki w drugiej połowie. Błyskawica Rożniatów szalę zwycięstwa przechyliła w drugiej połowie. Ostrovia nie wykorzystała rzutu karnego i ostemplowała poprzeczkę oraz słupek. W Siennowie mecz na szczycie padł łupem gości. Gorliczanka już w pierwszej połowie zdobyła dwie bramki. Zwycięstwo przypieczętowała w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Cenne zwycięstwo odniosła Zorza, pokonując Błękitnych. W Babicach drużyny podzieliły się punktami, obie bramki padły w pierwszej połowie. W Rozborzu gospodarze minimalnie pokonali Żurawiczki.

WYNIKI: Majdan - Grzęska 2:0 (0:0) Micuła dwie;

Krzeczowice – Nowosielce 0:2 (0:0) Ł. Kowal 73-karny, M. Kowal 88;

Rożniatów - Wola Buchowska 4:1 (1:1) D. Wilczek, Kisała, Podgórski, Zielonka - Kubrak;

Babice - Łopuszka Wielka 1:1 (1:1) Staszkiewicz 24 – B. Zając 12;

Jagiełła - Wierzbna 3:1 (1:0) dla gospodarzy: Drzystek, Rupar, Pietruś;

Siennów - Gorliczyna 0:3 (0:2) Cząstka 7, Dzimira 40-karny, Gujda 90+3;

Rozbórz - Żurawiczki 1:0 (0:0) M. Stańko.