Klasa O Jarosław. Duża niespodzianka w Skołoszowie, lider przegrywa z Fenixem Leszno

kostek
Duża niespodzianka w Skołoszowie, lider przegrał z walczącym o utrzymanie Fenixem. Druga Kańczuga pewnie pokonał Sanoczankę na jej terenie.

Sanoczanka Świete - MKS Kańczuga 0:4 (0:1)

Bramki: Cichy 36, Kudła 48, Struś 72, Znamieńczyków 87.

Święte: Goryl - J. Kisielewicz ż, T. Kisielewicz (70 Czekalski), G. Karbownik, M. Mucha – Lach, Kołcz, Chmielowski, K. Karbownik, Andreasik - Rodzeń. Trener: Marcin Mucha.

Kańczuga: Płocica - Gaweł, K. Borcz , Frankiewicz, A. Gurak - Barszczak, Kudła - Ostrzywilk (55 P. Gurak), Struś (78 Znamieńczyków), Kielich – Cichy (62 Dziedzic). Trener: Arkadiusz Kiszka.

Sędziował: Pawlus (Przemyśl).

MKS Kańczuga nie dał najmniejszych szans Sanoczance. Goście zdobyli cztery gole z czego trzy po przerwie i zaksięgowali zasłużone trzy punkty. W pierwszej połowie błysną formą bramkarz przyjezdnych, który kapitalnie obronił strzał Muchy.

POZOSTAŁE MECZE:

Szówsko - Młodów 3:0 (1:0) Pietryna 29, Brud 64, 69;

Czuwaj - Ostrów 1:0 (0:0) Furtyk 86;

Radymno – Morawsko 2:4 (0:2) Lizak 63, Herman 79 - Kuźniar 25, Pilch 43-karny, 53, Adamarek 87;

Kaszyce – Grochowce 3:0 (2:0) Kuźmiński, Bzdoń, Grabowski;

Pawłosiów - Orły 0:0;

Skołoszów - Leszno 1:2 (0:2) Sykała - Gabriel Stachniak dwie;