Klasa O Jarosław. Roztocze Narol ratuje remis w ostatniej minucie. Orzeł Przeworsk gromi kolejnego przeciwnika

kostekZaktualizowano
Grzegorz Kostka
Dramatyczny przebieg miało spotkanie w Narolu. Gospodarze przez większość meczu przegrywali, ale bramkę na wagę jednego punktu zdobyli w ostatniej minucie meczu. Orzeł zanotował kolejne przekonywujące zwycięstwo, tym razem w Lubaczowie.

Pogoń-Sokół Lubaczów - Orzeł Przeworsk 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Słoma 45, 0:2 Misiąg 48, 0:3 Flis 50, 0:4 Boratyn 64.

Lubaczów: Buła – Hojdak, Ł. Kamień, K. Kamień (74 Gudz), Shuliha - Sęga, Krzemiński, Dyś (46 Zygarlicki), Zając (78 Owca) - Polucha (75 Łakomy), Tworko. Trener Zbigniew Kuczyński.

Orzeł: Przewrocki – Kowal, Słoma, Salwach, Misiąg – Pigan (65 Bednarz), Lech, Gwóźdź (65 Najsarek), Flis – Boratyn (74 Gurak), Czyrny. Trener Grzegorz Sitek.

Sędziował: Rokita (Przemyśl). Widzów 100

Lider z Przeworska nie zwalnia tempa. Na nieszczęście swoich przeciwników z meczu na mecz wygląda coraz lepiej a na dodatek od 270 minut nie stracił bramki. Ozdobą spotkania było fenomenalne trafienie Jacka Flisa z ponad 16 metrów w górny róg bramki Krystiana Buły.

POZOSTAŁE MECZE:

GKS Orły - MKS Radymno 3:1 (2:1) Siemiński 7-samoob., Bratkowski 20, Dudek 83 - Studziński 34;

Roztocze Narol - LKS Skołoszów 1:1 (0:1) Sałek 90 – Czerwiński 10;

Zorza Zarzecze - Biało - Czerwoni Kaszyce 1:3 (1:0) Padiasek 45 – Chwasta dwie, Sawka;

Czarni Pawłosiów - Granica Stubno 0:0;

Sanoczanka Święte - Łęk Ostrów 3:3 (0:0) Gawłowski 55-karny, Modny 66-wolny, Walczyszyn 90 – Sebastyanka 62, Domszy 68, 69;

Czuwaj Przemyśl - MKS Kańczuga 1:0 (0:0) Mariash 58;

Motor Grochowce - Płomień Morawsko 0:0.

Mecz Roztocze Narol – MKS Radymno (na boisku 2:1) zweryfikowano jako walkower 3:0.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020