Klasa O Jarosław. Szczyt MKS Kańczuga - Orzeł Przeworsk i LKS Skołoszów - Sanoczanka Święte bez goli i większych emocji [WYNIKI]

Grzegorz Kostka
Dwa najciekawsze mecze nie przyniosły spodziewanych emocji. W Kańczudze i Skołoszowie kibice nie doczekali się bramek. Cenne zwycięstwo odniósł Huragan.

MKS Kańczuga - Orzeł Przeworsk 0:0

Kańczuga: Majcher – Gaweł, Sykała, K. Borcz ż, Zając (90+4 Hanus) – Podstolak, Bawor (84 Grzebyk ż), Dziedzic ż, Ł. Borcz, Cichy ż (88 Cieleń) - Majkutowski. Trener Grzegorz Podstolak.

Orzeł: Kurosz – Misiąg, Strączek, Misiło ż, Kowal – Pigan, Kudła, Barszczak, Wilk – Struś (85 Paluch), Boratyn. Trener Arkadiusz Kiszka.

Sędziował Rokita (Przemyśl). Widzów 300.

Derbowe spotkanie rozczarowało. o pierwszej połowie można powiedzieć co najwyżej że się odbyła. Po przerwie więcej z gry mieli goście, ale nie potrafili poradzić sobie z komasowaną obroną gospodarzy. Miejscowi dopiero w końcówce meczu postraszyli Roberta Kurosza, bramkarza Orła, po strzałach wprowadzonego w drugiej połowie Artura Grzebyka.

LKS Skołoszów - Sanoczanka Święte 0:0

Skołoszów: D. Buczkowski – Kowalski, Walczak, Czerwiński ż, K. Buczkowski – Kubas (4 P. Wojtowicz ż, 83 Broda), D. Wojtowicz, Chmielowski, Franków (86 Pacuła) – Pilawa, M. Buczkowski. Trener Grzegorz Kubas.

Święte: Kokot – Seryło, Karbownik, Gorczyca ż, Kiełbowicz - Piwowar (64 S. Zubrzycki), Modny ż, Gawłowski, Socha – Mucha, Kobrzyński (61 M. Zubrzycki). Trener Rajmund Gorczyca.

Sędziował Winiarz (Przeworsk). Widzów 200.

Więcej z gry mieli gospodarze, którzy zmarnowali cztery dogodne sytuacje po dwie Wojciech Pilawa i Mateusz Buczkowski. Goście starali się, walczyli, ale nie za bardzo mieli pomysł na stworzenie sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola. Ostatecznie kibice nie doczekali się na gola.

POZOSTAŁE WYNIKI: Huragan Gniewczyna - San Hurko/Hureczko 2:1 (0:1) Jagieła 55-karny, 60-karny – Gosa 40;

Santos Piwoda - Płomień Morawsko 2:2 (2:1) Broda 27, Dawid Skrzypek 33 – Pajda 39, Kużma 82;

Start Pruchnik - KS Kisielów-Pełnatycze 3:0 (0:0) Czura 58, Stanik 60, 68;

Zorza Zarzecze - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:0 (1:0) Gloc 35, Sycz 90+3;

Roztocze Narol - Motor Grochowce 3:3 (1:0) Zuchowski 37, Gałka 49, Cywka 52 - Głuszko 47, 89, Kozak 86;

Biało-Czerwoni Kaszyce - MKS Radymno 1:2 (1:1) Wota 42 – Kania 23-karny, Luft 74.