Klasa O Rzeszów. Crasnovia strzeliła dziewięć goli

Astra Medynia Głogowska - Jedność Niechobrz 5:0 (3:0)

Bramki: Szeliga 12, 21, Kłeczek 32, 82-karny, Kucharzyk 88.

Astra: Łyko (46 Wawro) - Głowiak, Bojda (46 Plizga), Głowiak, Prucnal, Pyziak (80 Staszowski), Hundz, Micał, Oswald (46 Piekło), Adamczyk (46 Wilk), Ulhurski. Trener Paweł Adamczyk.

Jedność: Jodłowski - Gorzelany, Kucharzyk, Lib, Bać (60 Trznadel), Kłeczek, Bednarski (60 Lenik), Kalandyk, Bosek (62 Guzek), Szeliga, Kocurek (62 Micał). Trener Marek Kramarz.

Sędziował K. Pająk (Mielec). Żółte kartki: Lib, Bać, Kalandyk. Widzów 70.

W pierwszej połowie dominowali goście i zasłużenie prowadzili do przerwy 3:0. W przerwie trener miejscowych Paweł Adamczyk dokonał, aż czterech zmian i Astra rzuciła się do ataku. Bliscy zdobycia gola byli Ulhurski (jego strzał wybił z linii bramkowej jeden z obrońców) i Pyziak (trafił w poprzeczkę). W końcówce gospodarzom jednak brakło sił co wykorzystali z zimną krwią rywale.

Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9:2 (4:2)

Bramki: Kotwica 12-samobójcza, A. Szczepański 18, 79, Rozborski 24, R. Szczepański 44, 86, 90, Baran 50-karny, Świgoń 76 - Kotwica 34, Patryn 42.

Crasnovia: Wilk - Krzak, Tekiela (60 Gwizdak), Baran, Węgrzyn (15 Chrapek, 75 Świgoń), Gurak, Gwazdacz, Rozborski, Stępień (46 Pruchnik), A. Szczepański. R. Szczepański. Trener Przemysław Matuła

Dąbrówki: Naróg - Konrad Cisek (70 M. Tomczyk), Gwizdak, Kotwica, Sądelski, P. Sobuś, Wierzbicki, Patryn (80 Janas), Krystian Cisek (80 Kochman), Lech, Całka. Trener Tomasz Patryn.

Żółte kartki: Gurak - Cisek. Widzów 100.

Przy prowadzeniu 3:0 w szeregach gospodarzy za bardzo się rozluźniło i rywale byli blisko odrobienia strat. Dopiero gol na 4:2 dał spokój Crasnovii. Po przerwie drużyna z Dąbrówek nie podjęła już walki.

POZOSTAŁE WYNIKI: Iskra Jawornik Polski - Sawa Sonina 0:1 (0:0) Ł. Pieniądz 68-samobójcza, Sokół Sokołów Młp. - Grom Handzlówka 4:2 (3:1) Nizioł 10, Darocha 15, Świst 30-karny, Sidor 55 - Rozetka 37-karny, Chrzan 65, Bratek Bratkowice - LKS Jasionka 0:0 w 55. minucie czerwoną kartkę otrzymał Tarczyński (Bratek), Resovia II - Korona Rzeszów 3:2 (1:1) Pikiel 15, 67, Feret 61 - Zieliński 39, Staroń 65; Dynovia Dynów - Strumyk Malawa 1:1 (1:1) Pantoł 19 - Odrzywolski 25-karny, Wisłok Strzyżów - KS Stobierna 0:2 (0:1) Grzesik 28, Jagusiak 75; w 70. minucie czerwoną kartkę otrzymał Kuca (Stobierna), a w 90. minucie Grodzki (Wisłok).