Klasa O Rzeszów: Emocje w derbach Strumyka Malawa z Crasnovią Krasne [ZDJĘCIA]

Strumyk zremisował u siebie z Crasnovią 2:2
Strumyk zremisował u siebie z Crasnovią 2:2 W. Mazgaj
Strumyk Malawa przegrywał do przerwy 0:2 w derbach gminy z Crasnovią Krasne. Po zmianie stron gospodarze się odkuli. Sporo goli padło w meczach Stali II Rzeszów z Błażowianką i Orła Wólka Niedźwiedzka z Niebylcem. Dla Orła było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W Soninie lider rozgromił Strug Tyczyn.

Strumyk Malawa – Crasnovia Krasne 2:2 (0:2)

Bramki: Bieda 66, Cisek 90+2 - R. Szczepański 29, Reiman 43.

Strumyk: Szczepański – Ziemiński (46 D. Stawarz), R. Stawarz, Ślęzak, Karnasiewicz (75 M. Kot) – Tyrczyński, Bieda, Laskoś (46 Gaweł), Antkiewcz (80 Cisek), Lech (46 Kwolczak) - Pilip. Trener Wiesław Gołda.

Crasnovia: Sitek – Ryżak, Kucharzyk, Lecki, Zaracki – Rozborski (60 K. Szczepański), Gorzelany, A. Szczepański, R. Szczepański – Reiman, Skuba (65 Grabiec). Trener Grzegorz Żyła.

Sędziował: Czenczek (Leżajsk). Widzów 300.

Remisem 2:2 zakończyły się derby gminy Krasne w rzeszowskiej klasie okręgowej. Strumyk Malawa, choć do przerwy przegrywał z Crasnovią Krasne 0:2, zdołał doprowadzić do remisu.

Klasa O Rzeszów: W derbach gminy Krasne dużo emocji i kibicó...

Pierwsza połowa należała do gości, ale po zmianie stro i wprowadzeniu nowych zawodników Strumyk odgryzł się. Bohaterem gospodarzy był Mateusz Cisek, który wszedł w końcówce i strzelił gola w doliczonym czasie.

POZOSTAŁE WYNIKI:

SPEC Stal Łańcut – SMS Resovia II 0:1 (0:1)
Kurek 43;

Stal II Rzeszów – Błażowianka Błażowa 4:3 (3:1) Pawłowski 16, Pieniążek 27, Grabowski 43, 65 – Ziemiński 44, 85, Róg 90-karny;

Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz 1:3 (0:1) Piersiak 69 - Lib 15, D. Rak 52, Damian Szeliga 60;

Orzeł Wólka Niedźwiedzka - GKS Niebylec 5:2 (3:1) Kuduk 2, Rzeszutek 4, Bałut 36, Serafin 60, Szwaja 77 – Smalarz 20, P. Telesz 90+2-karny;

Wisłok Czarna - KS Stobierna 4:0 (2:0) Czaja 30, 44, Staroń 51-karny, Tłuczek 86;

KS Zaczernie - Błękit Żołynia 3-2 (2-1) Put 22, Guzior 35-karny, Dec 58 - Miazga 8, M. Dudek 65;

Sawa Sonina - Strug Tyczyn 7:2 (2:0) Krawczyk, Słonina, Banaś (samobójcza), Wajda, Kruk, D. Baran, Pietrucha - W. Domino dwie.