Klasa O Rzeszów: Lider poległ w Żołyni. Wysokie zwycięztwa drużyn z Sokołowa Młp. i Stobiernej

Piotr Krawczyk (zielona koszulka) zdobył bramkę dla Sawy, ale  to okazało się za mało
Piotr Krawczyk (zielona koszulka) zdobył bramkę dla Sawy, ale to okazało się za mało Łukasz Pado
Największą niespodzianką jest porażka Sawy Sonina w Żołyni. Sawa jednak grała ponad pół godziny w osłabieniu, ale z kolei gospodarze nie wykorzystali karnego. Coraz gorsza jest sytuacja Błażowianki i Bratka, choć oba zespoły były bliskie zdobycia punktów w tej kolejce.

Jedność Niechobrz - Stal II Rzeszów 3:1 (1:1)

Bramki: Kalandyk 22, Dariusz Szeliga 56, Rachwalski 90+1 – Pawłowski 31.

Jedność: Jodłowski – Macioszek (46 Kocurek), Lib, M. Guzek, Kalandyk, Wrona ŻK, Bednarski (80 Rachwalski), Barczak, P. Guzek (65 Folta), Dariusz Szeliga (90 Kłeczek), Damian Szeliga. Trener Sebastian Kłeczek.

Stal II: Pęksa – Mustafaev, Drath, Szpytma, Pawłowski ŻK, Kulma ŻK, Tarała (71 Lis), Buda, Barański, Ślesiński (65 Pomykała), Pieniążek. Trener Mateusz Stolarski.
Sędziował: Sobuś (Mielec).

Mecz nie musiał skończyć się wygraną gospodarzy. W 87. minucie szansę na wyrównanie miał Daniel Pawłowski, ale jego strzał z karnego obronił Jodłowski. Bramkarz Jedności poradził sobie też z dobitką. Niedługo później po ładnym rajdzie Rachwalski pozbawił gości nadziei na punkty.

POZOSTAŁE WYNIKI:

KS Stobierna - Strug Tyczyn 4:0 (1:0) Nowak 12, 64, 84, Wiech 78;

Błękit Żołynia - Sawa Sonina 2:1 (0:1)M. Dudek 55, Wawrzaszek 70 – Krawczyk 20. w pierwszej połowie M. Dudek nie strzelił karnego, w 54 minucie czerwoną kartkę otrzymał Kruk (Sawa);

Aramix Niebylec - Bratek Bratkowice 4:3;
Błażowianka Błażowa - Stal Łańcut 2:3 (1:2) Ziemiński 15, 48 – Preis 25, samobójcza 30, Nowak 90+5;

Orzeł Wólka Niedźw. - Wisłok Czarna 3:1 (1:0)
Szwaja 30, D. Bałut 72, A. Bałut 90+2 - Gaweł 70

Sokół Sokołów Młp. - KS Zaczernie 5:1 (1:1) Płonka 9, 89, Uram 50-karny, Sidor 75, Panek 85 - Put 30;

Resovia II - Crasnovia Krasne 8:0 Twardowski cztery, Persak, Kurek z karnego, Adamski, Puzon