Transdźwig Stale - Pogoń Leżajsk 2:0 (0:0)

Bramki: Stąporski 55, Dziuba 65.

Transdźwig: Kuszaj - Cichoń, Stala, Stępień, Saja (74 Polit) - Róg, Rzepiela, Mieszkowicz, Dziuba (90 Pruś) - Nieckula (65 Janeczko), Stąporski (88 Plomer).

Pogoń: Cich - Kusy, Bubiłek, Luft, Brudniak - Bączek, Leja, Sierżęga, A. Drożdżal, D. Drożdzal, Dąbek.

Sędzia Sawicki (Tarnobrzeg). Żółta kartka: D. Drożdzal. Widzów 200

W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale po zmianie stron zaatakowali gospodarze i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wynik otworzył Przemysław Stąporski po gole którego gospodarze grali już bez obciążeń, a ich przewaga z każdą następną minutę była coraz wyraźniejsza. Dla gospodarzy była to cenna wygrana pozwalająca zachowac sznse skutecznej walki o utrzymanie.

POZOSTAŁE WYNIKI: KP Zarzecze - LZS Zdziary 1:1 (0:0) Kozyra 90+3 - Cupak 60; Mokrzyszów Tarnobrzeg - Sokół Sokolniki 0:1 (0:0) Fietko 67; Olimpia Solo Pysznica - Sokół Kamień 2:3, Unia Skowierzyn - Wisan Skopanie 2:2, Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 3:1;

Mecze: Jeziorak Chwałowice - Słowianin Grębów, LZS Jadachy - Unia Nowa Sarzyna, Strzelec Dąbrowica - Górnovia Górno - zostały odwołane.