Klęska Ciarko KH na Podhalu

Tomasz Szeliga
Nowy Targ to w tym sezonie dla hokeistów Ciarko miejsce przeklęte.
Nowy Targ to w tym sezonie dla hokeistów Ciarko miejsce przeklęte. Marek Dybaś
Aż 5-9 przegrali dzisiaj w Nowym Targu z Podhalem hokeiści Ciarko KH Sanok. Był to pierwszy z dwóch pojedynków decydujących o zajęciu 5 miejsca w lidze.

Sanoczanie rozpoczęli najgorzej, jak mogli. Po kwadransie przegrywali 1-4, jeszcze przed końcem I kwarty dali sobie wbić piątego gola. Nasza drużyna przebudziła się w drugiej i trzeciej odsłonie, tą ostatnią nawet wygrała, ale odrobienie strat było rzeczą niemożliwą.

To czwarta porażka sanoczan na lodowisku Podhala w tym sezonie. W niedzielnym rewanżu w Arenie Sanok drużyna Milana Jancuski musi wygrać w regulaminowych trzech tercjach, żeby w ogóle doprowadzić do dogrywki.

PODHALE NOWY TARG - CIARKO KH SANOK 9-5 (5-1, 3-2, 1-2).

1-0 Kapica (2), 1-1 Owczarek (7), 2-1 Różański (10), 3-1 Baranyk (11), 4-1 Bomba (15), 5-1 Bryniczka (17), 5-2 Dziubiński (22), 6-2 Jastrzębski (27), 6-3 Kubat (29), 7-3 Kmiecik (30), 8-3 Michalski (36), 9-3 Kapica (41), 9-4 Mermer (52), 9-5 Dziubiński (56).